Bulfleet Weekly.

Всичко останало. Рекламни съобщения, всякакъв род агитации и тн. се толерират с Бан.
Everithing else. Advertisment or invitation are not allowed and are punished with ban.
Потребителски аватар
Maverick
Редник (Private)
Регистриран: вт яну 06, 2009 4:11 pm
Контакти:

Re: Bulfleet Weekly.

Мнение от Maverick » нед ное 04, 2012 1:36 pm

Мисля, че е крайно време да спрете тая пародия наречена "вестник", че вътре освен жалки опити да сте оригинални друго няма. Отгоре на всичко поствате и забавни теми в офтопика - браво, продължавайте в този дух. :galletos:

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Регистриран: чет мар 27, 2008 10:25 am
Контакти:

Мнение от puhcho » пон ное 05, 2012 8:31 am

Абе, като не ти харесва вестника защо не вземеш да напишеш някой по-интересен, оригинален и пълен с новини??? Или не, имам по - добра идея - хвани покажи игра, че да има за какво да пишем. Докато се правите на властелина на кирката няма какво да очаквате от вестника. Ние новините не ги създаваме, само ги групираме за да не остане някой неразбрал и не осведомен, ама заради е такива като теб дето само говорят трябва да си смучем от пръстите.

Аре със здраве... :a018:

misterya
Сержант (Sergeant)
Регистриран: чет май 10, 2007 7:16 am
Контакти:

Мнение от misterya » пон ное 05, 2012 10:05 am

Вестника си е супер! Не им обръщайте внимание... Има доста хора, които не играят, но пък четат вестника! Арей!
  • Да си естествен е поза, която дразни хората повече от всички други.

Потребителски аватар
Mo`Money
Лейтенант (Lieutenant)
Регистриран: вт яну 24, 2006 11:08 pm
Контакти:

Мнение от Mo`Money » пон ное 05, 2012 11:05 am

И мен ми хареса новия брой на вестнику, от брой на брой ставате все по добри . Единствената ми критика е че не зпазвате точния ден и дата при слагането на новия брой

Маверик,от към липсва на играчи а има само копачи, какво друго да измислят . освет да започнат да ровят на по долните нива играчи и там търсят интриги и доклади , но и за това се изисква време.

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Регистриран: чет мар 27, 2008 10:25 am
Контакти:

Мнение от puhcho » пон ное 05, 2012 2:09 pm

Точният ден е ясен - неделя, дата се определя от календара - която е неделя - тази е :b030:
Тази седмица вестника излезе в петък заради пуйките и перушината в 1ва. Все пак се стараем да ви информираме на време ;)

joko75
Редник (Private)
Регистриран: вт юни 24, 2008 1:20 am
Контакти:

Мнение от joko75 » пон ное 05, 2012 5:27 pm

Maverick написа:Мисля, че е крайно време да спрете тая пародия наречена "вестник", че вътре освен жалки опити да сте оригинални друго няма. Отгоре на всичко поствате и забавни теми в офтопика - браво, продължавайте в този дух. :galletos:
Точно пък тоя брой си е много добре!!!Браво на пишещите братя и сестри :a013:

Потребителски аватар
kristian123
Редник (Private)
Регистриран: нед фев 26, 2012 7:11 am

Мнение от kristian123 » пон ное 05, 2012 6:26 pm

Петъчния вестник беше интересен с много информация особено за 2-ра вселена!Права си пухчо че ние играчите трябва не само да копаме а и битки да правим, но и вие имате малко вина, защото не се ровите достатачно.
Айде успех за напред :a013: на вестника и на играчите.
Уважавай силните в моментите им на слабост, когато те се надигнат, ще бъдат дори по-силни.

Потребителски аватар
Butterfly
Редник (Private)
Регистриран: вт яну 26, 2010 7:42 am
Контакти:

Мнение от Butterfly » чет ное 29, 2012 9:55 am

Re: Bulfleet Weekly 20.11.2012
by RoYaL » Tue Nov 20, 2012 3:42 pm
Ако някой се счита обиден от написаното или обект на медиен субиктивизъм го призовавам да напише статия от собствената си призма и гарантирам от мое име, че тя ще бъде поместена във вестника по един или друг начин.
Написани материали няма да се трият по желание на субектите.

Да ама не. Поредния брой на вестника е изтрит, правата на отделни хора са махнати, виждаме и по чие нареждане. Или XS Software е с нови собственици? Обърнахте го на пародия, част от Субектите еднолично да решават кой да има права и кой не. Омръзна ни да ни обясняват как БФ го имало благодарение на безплатното им администриране на играта. Като са толкова добри администратори, да станат платени админи на някоя друга игра, а тук да дадат път на тия, които наистина милеят за играта и не са се самозабравили. Заради Част от екипа – губи БФ.
И не на последно място, никой няма право /най – малко пък бивш администратор и сега оцветен като важна клечка/ да обижда играещите в чата на Вселена 2 като „простаци”. Аз като част от „простаците” давам на XS Software някакви пари, когато се излъжа да играя. Не съм против всички администратори, а срещу част от тях, които налагат собствени правила и не се съобразяват с мнението на играчите.
За съжаление това ще бъде прочетено само от екипа на играта, а не и от хората, които би трябвало да вземат някакви мерки за да се променят нещата. Очаквам поста ми да бъде изтрит, а може и да ми спрете достъпа до форума. :a016:

Потребителски аватар
kristian123
Редник (Private)
Регистриран: нед фев 26, 2012 7:11 am

Мнение от kristian123 » чет ное 29, 2012 7:56 pm

:a014: :ban: :ban: :lock1: :lock1: :lock1:
Уважавай силните в моментите им на слабост, когато те се надигнат, ще бъдат дори по-силни.

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)
Регистриран: пон юни 04, 2007 4:41 pm

Мнение от slavi » чет ное 29, 2012 8:44 pm

стига близа гъ*ове бре кристиАне

Отговори

Върни се в “Off Topic”