раждането на един акаунт

Всичко останало. Рекламни съобщения, всякакъв род агитации и тн. се толерират с Бан.
Everithing else. Advertisment or invitation are not allowed and are punished with ban.
Потребителски аватар
letalenizhod
Ефрейтор (Corporal)
Регистриран: съб апр 14, 2007 3:44 am
Контакти:

Мнение от letalenizhod » вт ное 27, 2007 11:13 am

моля предварително да ме извините за черните краски.работя нощем и виждам прдимно в тъмни тонове живота.

19 02 2005 .кръстовището на бул гм димитров и никола габровски.02 и 10 мин сутринта.път с предимство вали.сфетофарите примигват в жълто и се отразяват странно в мокрия асфалт.удар и две коли се оказват клиенти на кат и застрахователите.единия от водачите е с разцепена глава.тече кръв.обаждане на 150 вой на сирени кат линейка.нищо сериозно.двама души остават без работа след инцидента.актове ,подписи,пътна помощ.транспорт в сервиза за оглед.такси и в първия клуб с интернет.бях безработен за поне 20 дена.познат играе игра.
- какво играеш?-попитах аз.
-онлайне стратегия.
загледах се и се реших ще почна и аз.

познатия ми подари акаунта си беше наречен индивид.играх с него в 1 за първи път.
след 2 дена ми съобщиха за смъртта на един мой приятел.познавахме се от 17 години беше на 78 години.стар ловец израснал в манастир.знаеше латински и ми казвал доста неща на този изчезнал език.минаха ми много имена през главата за име на акаунта ми.в негова чест избрах латинско наименование на акаунта си.избора не беше лесен .
избрах леталенизход.все пак това е което ни спохожда за сбогом с този свят.можеше да бъде и корпус деликти- веществено доказателство на латински.или името на някоя от така досадните малки хлебарки-перипланета ориенталис се казват или онези черните и лъскави и огромни казват се блата германика.но това е ника с който почнах да играя след вселена 1.

започнах да играя и разбира се се разрових за съюз.и хоп ред арми
в последствие разбрах че са само цесекари .логнах се по идеологически причини в него.
рунд 1 в ред арми за мене беше незабравим.
влад,геро,стойко,капитан алекзандър76(любимеца ми) и още много други които ме научиха на някои неща в играта.

много време мина близо 2 години .с някои хора се запознахме лично с други си сменихме телефоните.
вече е времв да спра и аз с играта.личните причини взеха превес.нямам време за игра.

надявам се че след време пак ще мога да изиграя такъв рунд като този в дъ емпире съюза в който постигнах мечтата си .
нокс с танкери.невероятно бърз както в скорости така и в трансформирането от съпортващ в боен акаунт.5 планети с тертети за 24 часа бях в състояние да префасонирам акаунта в боен.
напускам играта без нещо запомнящо се като за последен рунд.
много хора тука ме хулят .не ми пука особено .

желая ви успех и чао от мен леталенизход
за да направиш нещо гениално ти трябва план и недостатъчно време

Потребителски аватар
Sabret00th
Майор (Major)
Регистриран: пон яну 09, 2006 7:43 pm
Контакти:

Мнение от Sabret00th » вт ное 27, 2007 3:53 pm

Това според мен е за офтопик, ама нека и колегите да отсъдят....
[quote="Ludetina"]Цитат(Ludetina @ Aug 17 2008, 21:35) `бичам луди хора - в тях е истината ;)[/quote][color=#8b0000][b]Everybody's playing revolution roulette[/b]
[/color] [code]Представете си най-бързия кораб в играта с името BMW;[/code] - из [url=http://www.xs-software.com/services.php]http://www.xs-software.com/services.php[/url]

ALDAN

Мнение от ALDAN » вт ное 27, 2007 7:15 pm

Sabret00th написа:Цитат(Sabret00th @ Nov 27 2007, 04:53 PM) Това според мен е за офтопик, ама нека и колегите да отсъдят....

Да разбирам ли че се отказваш от играта :) беше ми мн яко да се заяждам с тебе и съжалявам че неможахме да се срещнеме в битка :) късмет в реалния живот :)

Потребителски аватар
varkulak
Ефрейтор (Corporal)
Регистриран: нед яну 28, 2007 3:40 pm
Контакти:

Мнение от varkulak » вт ное 27, 2007 9:14 pm

Мога да кажа само,че играта губи още един добър стратег,успехи занапред и се върни някои ден за още един рунд
като захапем -не пускаме

Миси си върви по шадравана, а па фръцка ли дюкяна!
Върки лига позаточи a068.gif че даже и и скочи!
Поразпипа я от сам, я от там и взе,че се наду кЪт шпек салам a068.gif
Няма ляво няма дясно Миси го заразцелува бясно a070.gif a068.gif

Минаха се месеци, година a068.gif Миси се снабди със малка Въркулина a068.gif
Стигна пубертет, че и даже влезе в булфлийт топ пакет, пишеше на кирилица тя грамотно не кЪт татко си Въркото dizzy.gif

И годините отминаха,семеиство булфлийтъри все тук деградираха a068.gif

Върки и Миси-булфлийтърска любов, че и доживот a065.gif a068.gif

korahmor
Ефрейтор (Corporal)
Регистриран: вт яну 24, 2006 11:10 am
Контакти:

Мнение от korahmor » вт ное 27, 2007 9:16 pm

Летален... ще липсваш във вселената.
Успех, момче, в реалния живот!
QUOTE [b]Господи, пази ме от "приятелите ми" ... с враговете си сам ще се справя.[/b][/quote]

Потребителски аватар
Pipo
Лейтенант (Lieutenant)
Регистриран: ср фев 28, 2007 12:30 pm
Контакти:

Мнение от Pipo » вт ное 27, 2007 9:45 pm

дамм не еприятно да знаеш че един от наи опитните ти саюзници излиза в ваканция(или пенсия)....тои си знае наи добре,има по важни неща в живота......летален на добър час....и успехи в реалния живот :a013: :a013:
[url=http://bisser.hit.bg/homepage/snimka.htm]http://bisser.hit.bg/homepage/snimka.htm[/url]

Fallen_angel Warned on Apr 17 2009, 02:49
Added to warn level Простотия, поредно заяждане
Fallen_angel Warned on Apr 1 2009, 02:17
Added to warn level Простотия на кило
Fallen_angel Warned on Apr 1 2009, 02:17
Removed from warn level Промяна на наказанието

Потребителски аватар
gerodzwero
Лейтенант (Lieutenant)
Регистриран: чет сеп 06, 2007 8:21 am
Контакти:

Мнение от gerodzwero » ср ное 28, 2007 8:07 pm

Възход и разцвет - да, падение - едва ли !
Леталният не е човек!

ALDAN

Мнение от ALDAN » ср ное 28, 2007 8:16 pm

gerodzwero написа:Цитат(gerodzwero @ Nov 28 2007, 09:07 PM) Възход и разцвет - да, падение - едва ли !
Леталният не е човек!

Да той е Тертет :)

Потребителски аватар
rumpolino
Сержант (Sergeant)
Регистриран: съб юли 07, 2007 11:34 am
Контакти:

Мнение от rumpolino » ср ное 28, 2007 8:21 pm

Предейторе де го вадиш тоя хумор много ти се чудя...Къци ряпа да яде...Летателния наистина небеше човек.Рядко се намира такъв играч-играещ за забавлението и за купона...Евала брато ще ми липсаш...

ALDAN

Мнение от ALDAN » ср ное 28, 2007 8:26 pm

Rumpolino написа:Цитат(Rumpolino @ Nov 28 2007, 09:21 PM) Предейторе де го вадиш тоя хумор много ти се чудя...Къци ряпа да яде...Летателния наистина небеше човек.Рядко се намира такъв играч-играещ за забавлението и за купона...Евала брато ще ми липсаш...

Кой е казал че това беше хубор :) явно само ти мислиш че това е хумор следователно... абе нали си много умен защо да ти обяснявам сещай се сам моите обяснения са мн сложни за такъв малък и недоразвит мозък като твоя :)

Отговори

Върни се в “Off Topic”