Не мога да повярвам

Всичко останало. Рекламни съобщения, всякакъв род агитации и тн. се толерират с Бан.
Everithing else. Advertisment or invitation are not allowed and are punished with ban.
RoYaL
Адмирал (Admiral)
Регистриран: пон дек 06, 2004 3:45 pm
Контакти:

Не мога да повярвам

Мнение от RoYaL » съб дек 07, 2019 9:32 pm

15 години по-късно, от 12 годишен хлапак до ден-днешен си оставам непоправим романтик и сантименталист... На 6 декември 2019 година се навършват заветните ПЕТНАДЕСЕТ години от както за пръв път стъпих на сцената на първата българска онлайн браузър игра булфлийт... за да бъда там, да бъда бит, да бия, да спечеля няколко рунда, хиляди да ме обичат и да ме мразят, за да работя за тази игра и нейния призводител XS-Software, за да си тръгна... и пак да се връщам.

Всички, които четете това съобщение и се познаваме - радвам се, че Ви срещнах - променихте живота ми :) С когото не се познаваме - ще се радвам някога да се случи.

Десетилетие и половина,
ваш,
Иван... RoYaL :)

Потребителски аватар
Nicson The Fearless
Полковник (Colonel)
Регистриран: пет сеп 09, 2005 9:19 pm
Контакти:

Re: Не мога да повярвам

Мнение от Nicson The Fearless » чет яну 09, 2020 11:15 pm

Стига бе, все още има хора във форума.

Роялка, честит имен ден на патерици, бързо и безопасно копане и в живота и здраве.
Четох постове отпреди 10 и повече години, които сме писали като деца на по 12-13 години. Наистина този форум е нещо забележително. Даже и менюто за постване не е променяно толкова време - намирането къде е бутончето "събмит" си е същинско предизвикателство...

Наслука и ако минава някой през ВТ с удоволствие бих изпил бира (или чай) на фона на завладяващи булфлийт истории.

Живи и здрави,
Никола

RoYaL
Адмирал (Admiral)
Регистриран: пон дек 06, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от RoYaL » нед яну 12, 2020 12:51 am

Nicson The Fearless написа:
чет яну 09, 2020 11:15 pm
Стига бе, все още има хора във форума.

Роялка, честит имен ден на патерици, бързо и безопасно копане и в живота и здраве.
Четох постове отпреди 10 и повече години, които сме писали като деца на по 12-13 години. Наистина този форум е нещо забележително. Даже и менюто за постване не е променяно толкова време - намирането къде е бутончето "събмит" си е същинско предизвикателство...

Наслука и ако минава някой през ВТ с удоволствие бих изпил бира (или чай) на фона на завладяващи булфлийт истории.

Живи и здрави,
Никола
Аз даже се ориентирах как да ти цитирам поста. Чувствам се "бахти хакера" :D Мерси за честитката, нямам ти координати иначе бих дошъл в Търново просто за бирата и раздувката на тийн компютърджийстването ни. Гледай да е някъде, където има и друго, освен Болярка :P

Потребителски аватар
Nicson The Fearless
Полковник (Colonel)
Регистриран: пет сеп 09, 2005 9:19 pm
Контакти:

Мнение от Nicson The Fearless » пон яну 13, 2020 3:40 pm

Ами да, Болярката нещо я развалиха. По-скоро аз ако имам минаване към София ще пиша. От години форумът беше забравена територия. Виждам, че аватарите са ги махнали на всички (> 10 КБ). Какъв зор беше да го смъкна до <10КБ с нормална резолюция... :lol:

Отговори

Върни се в “Off Topic”