подписка за вселена едно

За всякакви предложения към играта и форума. Временно е включена опцията за премодериране. Тоест преди да се появи преложението Ви, ще мине през одобрение на модератор.
alambil
Редник (Private)
Регистриран: ср ное 28, 2012 6:06 pm

подписка за вселена едно

Мнение от alambil » чет окт 24, 2013 4:18 pm

Събирам подписи за рестартирането на рунда във вселена едно в предвид създалата се патова ситуация в играта и изглежда необратимите загуби на играчите като се почне от борсата и се премине към другите видове загуби!!!

+1

berbatovmu
Редник (Private)
Регистриран: нед мар 21, 2010 12:39 pm
Контакти:

Re: подписка за вселена едно

Мнение от berbatovmu » чет окт 24, 2013 8:42 pm

Аз съм да почне рунда от времето на краша , и то от точния час .. дори от точната минута на краша (Някъде 23 , 23 и 30 ч.) , като това се случи вечерта горе долу в същото време , да не е 15 часа наобяд когато аз и половината играчи сме на работа например !!!

yzzi
Редник (Private)
Регистриран: ср дек 03, 2008 10:25 pm
Контакти:

Мнение от yzzi » съб окт 26, 2013 6:43 pm

alambil написа:Събирам подписи за рестартирането на рунда във вселена едно в предвид създалата се патова ситуация в играта и изглежда необратимите загуби на играчите като се почне от борсата и се премине към другите видове загуби!!!

+1
от моного базикане накрая се наиграха.
загубите са адски големи...но най голямата загуба е тоталното отказване на флийтърите от булфлийта.
да върнат играта във зародишен вариант и да не я променят.
как ще компенсират активните играчи които наливаха яко пари за нанокредити това май няма да стане ясно...
колкото и да си драскаме във форуми картинката е ясна .

yzzi
Редник (Private)
Регистриран: ср дек 03, 2008 10:25 pm
Контакти:

Мнение от yzzi » съб окт 26, 2013 6:48 pm

berbatovmu написа:Аз съм да почне рунда от времето на краша , и то от точния час .. дори от точната минута на краша (Някъде 23 , 23 и 30 ч.) , като това се случи вечерта горе долу в същото време , да не е 15 часа наобяд когато аз и половината играчи сме на работа например !!!
и да ти се обадят по телефона и да те поканят да играеш
ха хаа хааа
свери си часовника
искаш невъзможното
все едно аз да взема да рева да ми върнат нанокредитите.
ако изобщо успеят да пуснат играта всичко ще е занулено.

Отговори

Върни се в “Предложения”