Предложение относно скоростта на танкерите

За всякакви предложения към играта и форума. Временно е включена опцията за премодериране. Тоест преди да се появи преложението Ви, ще мине през одобрение на модератор.

Какво мислите за предложението?

Одобрявам го
5
83%
Не го одобрявам
1
17%
Без мнение
0
Няма гласове

Общо гласове: 6

Потребителски аватар
DRaGoN_SF
Редник (Private)
Регистриран: нед ное 28, 2010 1:18 pm

Предложение относно скоростта на танкерите

Мнение от DRaGoN_SF » съб юни 16, 2012 5:08 am

Предлагам да бъде повишена скоростта на танкера до поне 5000-5250(базова). Предложението ми е поради това, че с намаляването на скоростта на танкерите се отне голямото предимство на раса Конфедерация. Както всяка друга раса, така и Конфедерацията трябва да има своето предимство пред другите (в случая това бяха танкерите, но след понижаването на скоростта им вече не особено). Всяка раса има своите предимства(за по-качествено, добро и бързо развитие) - Миопа има по-евтини проучвания, Нокса по-евтини кораби, Тертета по-евтини сгради и по-бърз строеж на сгради , а след промените раса Конфедерация остана ощетена с оглед на това, че дори хора с рециклатори и малко по-високи скорости успяват да вземат рециклажи преди играчите с раса конфедерация и танкери.

Потребителски аватар
sickkick
Редник (Private)
Регистриран: нед яну 18, 2009 1:10 pm
Контакти:

Re: Предложение относно скоростта на танкерите

Мнение от sickkick » съб юни 16, 2012 5:24 am

Напълно съм съгласен с колегата за предложението.Трябва да има предимство за всяка раса както подобава, а за конфедерата да има по-бърз рециклиращ кораб. Аз може да не играя конфедерат в момента, но една от причините от които се отказах да бъда беше занижената скорост, както гледам и в класацията много хора са се отказали от 100 човека има 11 конфедерати, което определено е много нисък процент! Ще се радвам ако има някакво решение в тяхна полза, за да имат шанс и те да се конкурират! Късмет! :)

Потребителски аватар
niki_god
Лейтенант (Lieutenant)
Регистриран: чет юли 06, 2006 11:52 am
Контакти:

Мнение от niki_god » съб юни 16, 2012 5:28 am

Има ману проучвания, раздел скорости.Кликаш като обезумял върху им, като заебаваш на първо време даже спая.Принципно това е раса за хора с доста свободно време, защото трябва да рефрешват ману рециклажи нон стоп, за това и лично аз не играя с нея( не че не съм).

Потребителски аватар
DRaGoN_SF
Редник (Private)
Регистриран: нед ное 28, 2010 1:18 pm

Мнение от DRaGoN_SF » съб юни 16, 2012 5:32 am

Ники аз си рефрешвам рециклажа, но не е нормално с уж по-бърз рециклиращ кораб рециклаж близо до мен да ми го взима някой идващ от незнам си къде с рецки без да е уговорено прибиране на рециклажа нали ?

Потребителски аватар
War
Редник (Private)
Регистриран: вт юли 31, 2012 7:02 pm

Мнение от War » ср авг 01, 2012 5:29 am

И аз както и останалите хора гласували и писали в тази тема подкрепям идеята за повишаване на скоростта на танкерите. В момента играя конфедерация и наистина е доста жалко как аз съм с що годе прилични скорости и с танкери но все пак някои които идва от майна си Райна дето вика Драгон-а да краде рециклажи които са до нас. Моля да бъдат взети по скорошни мерки тъй като имаше точка от правилника че може да има внезапни промени то нека ако може това да е една от тях и то в най скоро време. :k082:

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)
Регистриран: пон юни 04, 2007 4:41 pm

Мнение от slavi » ср авг 01, 2012 8:00 am

war, темата беше за вселена2,във вселена хардкор е вдигната скороста на всички кораби,може да намериш промените в меню техника.

Потребителски аватар
War
Редник (Private)

Мнение от War » ср авг 01, 2012 9:37 am

Da az govoreh za Vselena 2 :P prosto tam igraq pod drugo ime

Потребителски аватар
War
Редник (Private)

Мнение от War » ср авг 01, 2012 9:39 am

War написа:Da az govoreh za Vselena 2 :P prosto tam igraq pod drugo ime
Извинявам се за писането на латинеца. :b070:

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)
Регистриран: пон юни 04, 2007 4:41 pm

Мнение от slavi » ср авг 01, 2012 9:42 am

Не знам къде играеш но предположих, че е в хард понеже там има опция за изненадващи промени.

Потребителски аватар
War
Редник (Private)

Мнение от War » ср авг 01, 2012 9:46 am

извинявам се значи сам се объркал с правилата от вселена Хардкор

Отговори

Върни се в “Предложения”