Въпрос отностно прецакването на раса конфедерация в вселена2

За всякакви предложения към играта и форума. Временно е включена опцията за премодериране. Тоест преди да се появи преложението Ви, ще мине през одобрение на модератор.
Потребителски аватар
hrist03
Редник (Private)
Регистриран: пон мар 26, 2007 7:35 pm
Контакти:

Въпрос отностно прецакването на раса конфедерация в вселена2

Мнение от hrist03 » вт мар 29, 2011 7:29 am

Ами виждам следния проблем при расата какъв е смисъла от правенето на танкери и забиването на играчът с кухи точки а другите 3 раси да имат ей така рецки подарени им от играта и не смятате ли че кофна е прецакан поради простата причина че всеки може да си прехвърля рециклатори с общатата планета а конфа неможе да прехврля танкери ? Според мен това е някак си не добре измислено за раса конфедерация не смятате ли драги господа Админи ?
Имам и предложение отностно това раса конфедерация да вижда рецките на общата като танкери защото както казах по нагоре самата раса е прецакана :f010: с доставянето на извън земни рециклатори от играта ? :sleep:

Потребителски аватар
Dimorese
Полковник (Colonel)
Регистриран: нед яну 22, 2006 2:34 pm
Контакти:

Re: Въпрос отностно прецакването на раса конфедерация в всел

Мнение от Dimorese » вт мар 29, 2011 8:20 am

Гледната ви точка е едностранчива и не обективна. Танкерът все още е ненадминат при събирането на рециклажи и едно нововъведение за увеличаване на общия му брой в играта ще доведе до дисбаланс.

Потребителски аватар
WhiteSnake
Сержант (Sergeant)
Регистриран: съб ное 27, 2004 4:13 pm
Контакти:

Мнение от WhiteSnake » вт мар 29, 2011 9:15 pm

аз винаги съм бил твърд и неизменен Конфедерат и никога не ми е минавала през ума да поставя под въпрос уменията на танкерите да събират смет. Никога не оставам изненадан от идването на първия сняг и винаги всичко е облизано до шушка. В този ред на мисли, редно е да отбележа, че намеците на лицето христо03 са несъстоятелни, недопустими и не напоследно място недоказани по основание и размер.

Потребителски аватар
DarkWatch
Ефрейтор (Corporal)
Регистриран: ср май 30, 2007 1:32 pm
Контакти:

Мнение от DarkWatch » вт апр 05, 2011 7:48 pm

Танкерите доминират, бе Регр :b095: ес!

Заключена

Върни се в “Предложения”