Провалени шпионажи в бойни точки

За всякакви предложения към играта и форума. Временно е включена опцията за премодериране. Тоест преди да се появи преложението Ви, ще мине през одобрение на модератор.
NASA
Редник (Private)
Регистриран: съб фев 24, 2007 3:38 pm
Контакти:

Провалени шпионажи в бойни точки

Мнение от NASA » пет авг 27, 2010 1:19 pm

ЗДравейте!
Какво ще кажете, ако при шпионаж унищожите вражеската шпионка, да ви дава по 1 бойна точка? На пръв поглед е нищо, но днес като ме шпионират 300 пъти, поне 80-100 ще са ми бойни точки, а на противника изгубени.

Потребителски аватар
dios
Полковник (Colonel)
Регистриран: пет мар 04, 2005 8:36 am
Контакти:

Re: Провалени шпионажи в бойни точки

Мнение от dios » пон авг 30, 2010 3:07 pm

Шпионажа е различна мисия от битките,така че не виждам какво общо може да има с бойните точки..

NASA
Редник (Private)
Контакти:

Мнение от NASA » вт авг 31, 2010 8:42 am

Щом унищожавам нещо, значи си е битка! На война си, засичаш някакъв шпионин и решаваш да го утрепеш. Това какво е, миролюбиво решение?
ResTecP

Потребителски аватар
dios
Полковник (Colonel)
Регистриран: пет мар 04, 2005 8:36 am
Контакти:

Мнение от dios » вт авг 31, 2010 8:35 pm

Интересно с кое трепеш шпионина
С кораби
със защитни установки
с наука и фантазия

Ако е е с третото,бойни точки не ти трябват
Много едностранчиво разсъждаваш. Значи - унищожаваш шпионка - хоп,получаваш бойни точки. Ами ако не я унищожиш? Значи противника е победител. Тогава на него ли бойни точки?
Значи ситуацията със шпионажа е следната - развиваш наука,имаш висок шпионаж - получаваш награда не бойни точки а пълен доклад.И респективно обратното. Полемики тук няма да водим повече.
Благодаря за предложението.

NASA
Редник (Private)
Контакти:

Мнение от NASA » пон сеп 29, 2014 3:43 pm

С какво го трепя шпионина ли? Защо ме питаш мен това? Трепенето на шпионите е факт, аз не съм измислил играта, че да ти кажа кой ги трепе и как точно. Ти ми кажи как се унищожава тогава шпионската сонда?
Щом е унищожена, значи е имало някаква битка. Ако не я унищожиш, тогава никой не получава точка и са равни. Това са шпиони! Те не идват до твоята планета да се бият, а просто да съберат анонимно информация и да избягат.
dios написа:Шпионажа е различна мисия от битките,така че не виждам какво общо може да има с бойните точки..
Нека разгледаме тогава типична битка, с цел атака.
По твоята логика тогава, ако играч А атакува с а транспортьор играч Б, който има 5 транспотьора, би трябвало пак да се вземат бойни точки или какво?
Това е атака, нали?
dios написа:Ами ако не я унищожиш? Значи противника е победител. Тогава на него ли бойни точки?
Защо задължително трябва да получава някой бойни точки?
Примерът е достатъчно ясен.

RoYaL
Адмирал (Admiral)
Регистриран: пон дек 06, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от RoYaL » чет окт 23, 2014 11:11 pm

4 години по-късно да си пишеш на собственото предложение :) Това е нещо ново :)

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)
Регистриран: пон юни 04, 2007 4:41 pm

Мнение от slavi » пет окт 24, 2014 9:21 am

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Отговори

Върни се в “Предложения”