[Red Army] Porter vs [Aldan] ziper1

Модератори: Bulfleet Newspaper, Bulfleet tribune assistant

Потребителски аватар
gerodzwero
Лейтенант (Lieutenant)
Регистриран: чет сеп 06, 2007 8:21 am
Контакти:

Мнение от gerodzwero » нед дек 16, 2007 11:41 am

В света на БФ има хора, за които играта е избиване на комплекси и чешане на езиците. Някога тези хора се събират в един съюз и настава хаос. Спам в играта и форума и дразнене на малкото останали негови посетители!
Единственият начин за противодействие остават сухите факти от докладите на бойното поле!
Искрено се надявам темата да не бъде поредната оспамена!

[Red Army] Porter vs [Aldan] ziper1

http://smcporter.hit.bg/v2/Portervszipper1.html

Рециклаторите ни успешно достигнаха
целта си и успяха да натоварят:

2402432 метал
537568 кристали
0 газ

На тези координати останаха:
0 метал
1864864 кристали
1201216 газ.

Рециклаторите ни успешно достигнаха целта си и успяха да натоварят:

0 метал
1864864 кристали
495136 газ

0 метал
0 кристали
706080 газ.

Рециклаторите ни успешно достигнаха целта си и успяха да натоварят:
0 метал
0 кристали
706080 газ
0 метал
0 кристали
0 газ.

Porter:Какъв коментар, той стоя цяла
вечност с изоставен флот. Най-ме
изкефи, че влезна 5 мин след битката
Защитника каза нещо несвързно и се изтри :)
Последна промяна от gerodzwero на нед дек 16, 2007 11:45 am, променено общо 1 път.

charovna

Мнение от charovna » нед дек 16, 2007 12:09 pm

Който го може,

charovna

Мнение от charovna » нед дек 16, 2007 12:12 pm

charovna написа:QUOTE(charovna @ Dec 16 2007, 01:09 PM) Който го може,
го може. Битката е супер. Мисля, че играчите от Ред Арми винаги са правили и ще продължат да правят красиви битки. Спор няма и който не е съгласен просто се опитва да лъже сам себе си. :bravo:

Потребителски аватар
DJ_BOBY
Сержант (Sergeant)
Регистриран: нед яну 08, 2006 9:51 am
Контакти:

Мнение от DJ_BOBY » нед дек 16, 2007 12:24 pm

Яко РА отново бият така ми харесвате :a013:
Две битки за 24 часа нещо се е променило или ви се е усмихнал късмета все пак мазало да става :bravo:
Тези спийдъри били много лоши :girl_witch:

П.П
Жалко за ziper1 все пак сме Алианс.
Последна промяна от DJ_BOBY на нед дек 16, 2007 1:05 pm, променено общо 1 път.

charovna

Мнение от charovna » нед дек 16, 2007 12:29 pm

DJ_BOBY написа:QUOTE(DJ_BOBY @ Dec 16 2007, 01:24 PM) Яко РА отново бият така ми харесвате :a013:
Две битки за 24 часа нещо се е променило или ви се е усмихнал късмета все пак мазало да става :bravo:
Тези спийдъри били много лоши :girl_witch:
Винаги сме го правили и ще продължим да го правим. Нищо не се е променило. Тук сме си, ама сме скромни :a013:

Потребителски аватар
VaN__
Лейтенант (Lieutenant)
Регистриран: пон мар 06, 2006 3:53 pm
Контакти:

Мнение от VaN__ » нед дек 16, 2007 12:29 pm

Леее ... добре си го тупнал :) Браво, за което. Иначе спийдъри ... Силни са от кръст надолу. Сбори ги с бойни и става мазало, а да не говорим за унита :)
Edit: След малко и аз ще се разпиша с един касиопеец :)
Последна промяна от VaN__ на нед дек 16, 2007 12:53 pm, променено общо 1 път.
[color=red]
Треа се поспра малко, че ще загубя статуса си на НЕСПАМер с тези мнения, които започнах да пускам :(
Цитат(18:07:02) <Nightmare^> не си добре !!! :)
(18:09:09) <_^InSoMnIaC^_> добре де, аз знам, че съм луд, ама вие за какво ми го НАТЯКВАТЕ ???[/quote][/color]

[quote="mega_alien"]Цитат(mega_alien @ Sep 8 2009, 21:00) Как ? Ангела не ти ли е казал ? Наскоро мисля му разправях какво педалче съм ;)
:c022: :a013:[/quote]

Потребителски аватар
DJ_BOBY
Сержант (Sergeant)
Регистриран: нед яну 08, 2006 9:51 am
Контакти:

Мнение от DJ_BOBY » нед дек 16, 2007 1:01 pm

gerodzwero написа:Цитат(gerodzwero @ Dec 16 2007, 12:41 PM) В света на БФ има хора, за които играта е избиване на комплекси и чешане на езиците. Някога тези хора се събират в един съюз и настава хаос. Спам в играта и форума и дразнене на малкото останали негови посетители!
Ако няма леко заяждане няма да има и БФ нали ако не ви бяхме дразнили тези два дена тези битки нямаше да ги видим във форума :P
Поне доказвате че можете да летите само truckergrandad да внимава че мисля да го прибера във склладовете а те са ми големи :P
Явно е решил че е безсмъртен а такива във БФ няма това че се скрил във 1-ва няма да го спаси сега имам достъчно газ да си поиграя с него :crazy_pilot:
Последна промяна от DJ_BOBY на нед дек 16, 2007 1:17 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
^Iliev^
Редник (Private)
Регистриран: нед фев 11, 2007 4:05 pm
Контакти:

Мнение от ^Iliev^ » нед дек 16, 2007 1:08 pm

DJ_BOBY написа:Цитат(DJ_BOBY @ Dec 16 2007, 10:01 AM) Ако няма леко заяждане няма да има и БФ нали ако не ви бяхме дразнили тези два дена тези битки нямаше да ги видим във форума :P
Поне доказвате че можете да летите само truckergrandad да внимава че мисля да го прибера във склладовете а те са ми големи :P
Явно е решил че е безсмъртен а такива във БФ няма това че се скрил във 1-ва няма да го спаси сега имам достъчно газ да си поиграя със него :crazy_pilot:

Аз мисля да си поиграем заедно с него ! Да видим дали е класен играч ;)
Иначе браво Porter 800 speedara на 50 к е супер ... :lol:
Когато се цепиш от Колектива-Колектива ти го нацепва Колективно ! ;)

enx
Редник (Private)
Регистриран: нед юли 10, 2005 7:23 pm
Контакти:

Мнение от enx » нед дек 16, 2007 3:49 pm

DJ_BOBY написа:QUOTE(DJ_BOBY @ Dec 16 2007, 03:01 PM) Ако няма леко заяждане няма да има и БФ нали ако не ви бяхме дразнили тези два дена тези битки нямаше да ги видим във форума :P
Явно е решил че е безсмъртен а такива във БФ няма това че се скрил във 1-ва няма да го спаси сега имам достъчно газ да си поиграя с него :crazy_pilot:
Ние си летим цял рунд ! Не знам защо решихте , че е обратното само като не слагаме всяка битка в трибуната . Явно им е писнало на съюзниците разни охлюви да ги обиждат , че се излагат и не са стока и не 1 а 3 битки ви прожектирали днес

Знам уарез , че ни превъзхождате по флот в момента , но има време всичко се променя .

Fallen_angel
Майор (Major)
Регистриран: пон апр 03, 2006 5:49 am
Контакти:

Мнение от Fallen_angel » нед дек 16, 2007 5:06 pm

И защо ми набихте добрата каса? :( ;(
[quote="Mr. xstasy"]Цитат(Mr. xstasy @ Nov 13 2008, 11:47) Тцъ-тцъ! Възмутен съм направо! Тези дини работят само като ги кара друг, маааа му!
Преди 2 рунда правех по 4 атаки на ден с 10 бр. седмици наред срещу Краб и нищо! ама пълно нищо! убих една муха на планетата му и то защото се задави от смях!
Ако и този рунд не искат да проработят, ще пиша оплакване до Кака с копие до арменският поп![/quote]

[color=#0000FF][b]
OWNED!!![/b][/color]

[quote="charovna"]Цитат(charovna @ Sep 11 2009, 02:27) Ангеле, забатачена е баба ти!![/quote]

[b]не-играещ[/b]

Отговори

Върни се в “Bulfleet Archive Tribune Battle Universe (Вселена 2)”