[Red Army] ZAZ vs [N.G.O.] Don Korleone

Модератори: Bulfleet Newspaper, Bulfleet tribune assistant

Fallen_angel
Майор (Major)
Регистриран: пон апр 03, 2006 5:49 am
Контакти:

Мнение от Fallen_angel » пет дек 14, 2007 7:28 pm

stoiko_ написа:Цитат(stoiko_ @ Dec 14 2007, 07:32 PM) freeico даже се зарадвах когато и ти се включи в "дразненето" :) защото ангела е станал скучен напоследък и си викам ще падне качествен спам :) явно няма да се получи :(
Аз нарочно :) :P

П.П.Влад, драго е да те види човек в тоя форум(отново,пак).Въпроса е кога ще почнеш да играеш пак ;)
[quote="Mr. xstasy"]Цитат(Mr. xstasy @ Nov 13 2008, 11:47) Тцъ-тцъ! Възмутен съм направо! Тези дини работят само като ги кара друг, маааа му!
Преди 2 рунда правех по 4 атаки на ден с 10 бр. седмици наред срещу Краб и нищо! ама пълно нищо! убих една муха на планетата му и то защото се задави от смях!
Ако и този рунд не искат да проработят, ще пиша оплакване до Кака с копие до арменският поп![/quote]

[color=#0000FF][b]
OWNED!!![/b][/color]

[quote="charovna"]Цитат(charovna @ Sep 11 2009, 02:27) Ангеле, забатачена е баба ти!![/quote]

[b]не-играещ[/b]

Потребителски аватар
LorD DemoniC
Майор (Major)
Регистриран: чет сеп 15, 2005 6:54 am
Контакти:

Мнение от LorD DemoniC » пет дек 14, 2007 8:48 pm

За кой ли път се оспамва тема за играч на обичния ми съюз ... Едно ще ви кажа на всички: Ако не уважаваш някого не му обръщаш внимание ;)

Лека вечер и късмет !

Потребителски аватар
gerodzwero
Лейтенант (Lieutenant)
Регистриран: чет сеп 06, 2007 8:21 am
Контакти:

Мнение от gerodzwero » пет дек 14, 2007 9:07 pm

Поздравления за ZAZ за красивата битка! :bravo: :bravo: :bravo:
Всички които познават от вътре политика на съюза знаят, че както всеки рунд досега, така и този няма да направи изключение! Досега нямаме загубена война - няма и да имаме! Всички чернодумци плюят по нас , защото все някога са го яли. Някои може да се включват в играта с нов ник, защото ги е срам да се появявят със стария си, зад който във скоби пише - ЗАНУЛЕН!
Колкото до други, които търсят сеира, щото рунда им е скучен, бих им казал, че играта е интересна дотогава, докато доставя удоволствие на играча - след това се превръща в тежко бреме!
Уважаваме противниците си, но само когато са доказали, че са достойни за уважаване! Разни новоизлюпени флийтъри, които имат по три битки на рунд, бих ги помолил да не оспамват всяка тема в този форум!

Потребителски аватар
VaN__
Лейтенант (Lieutenant)
Регистриран: пон мар 06, 2006 3:53 pm
Контакти:

Мнение от VaN__ » съб дек 15, 2007 12:58 am

Я сега да се намеся и аз. Първо ще поздравя Запорожеца за битката. Добър флийтър е, няма спор.
После ще се обърна към армейците - мишкиииии стееееее :P
Това майтап. Сега вече съвсем сериозно. Който казва, че РА са слаби, много се лъже. Може би съм един от играчите (не, че се хваля де, ама ..), които са ги гонили най-много. Искам да кажа, че самия съюз е много добър, има добри играчи и учители (поне от това, което показват въпитаниците им). Като хора ... рядко съм имал нещо повече от една усмивка в ЛСто, но от това, което все пак съм говорил с тях, знам, че не са чак толкова големи простаци, колкото се изкарват във форума. И Енкс, и Стойко се държат като глупаци. Същото се отнася и за Илиев. Може би не видяхте къде беше шегата в поста на Ицо, но единствено неговия и този на DJ BOBY са постове със закачка, но нищо повече. Е и BOBY попрекали малко ...
РА няма да ги обиждате. Все пак са от школото на СССР (поне най старите им играчи) и са доста добри. Още повече, че са се учили от Сталин, който е един от най-класните СССРци.
П.П. Закачайте се, пускайте си лафовете, правете си интригата, но не намесвайте личния си живот, защото разликата м/у тук и там е огромна. Никой не знае какво му е на другия, за да го обвинява. И аз се нервирам, когато много хора спят в мод, но и за тях си има лесно. Следиш го кога ляга, кога става, кога влиза и кога излиза. Една дълга атака точно преди да пусне мода и на другата сутрин занулен ... Казвам го от опит.
П.П.2 Не мога да повярвам, че защитавам армейците ... Взел съм да омеквам ...
[color=red]
Треа се поспра малко, че ще загубя статуса си на НЕСПАМер с тези мнения, които започнах да пускам :(
Цитат(18:07:02) <Nightmare^> не си добре !!! :)
(18:09:09) <_^InSoMnIaC^_> добре де, аз знам, че съм луд, ама вие за какво ми го НАТЯКВАТЕ ???[/quote][/color]

[quote="mega_alien"]Цитат(mega_alien @ Sep 8 2009, 21:00) Как ? Ангела не ти ли е казал ? Наскоро мисля му разправях какво педалче съм ;)
:c022: :a013:[/quote]

Fallen_angel
Майор (Major)
Контакти:

Мнение от Fallen_angel » съб дек 15, 2007 1:01 am

Иване, отидоха ти нашивките :crazy_pilot: :c022:
[quote="Mr. xstasy"]Цитат(Mr. xstasy @ Nov 13 2008, 11:47) Тцъ-тцъ! Възмутен съм направо! Тези дини работят само като ги кара друг, маааа му!
Преди 2 рунда правех по 4 атаки на ден с 10 бр. седмици наред срещу Краб и нищо! ама пълно нищо! убих една муха на планетата му и то защото се задави от смях!
Ако и този рунд не искат да проработят, ще пиша оплакване до Кака с копие до арменският поп![/quote]

[color=#0000FF][b]
OWNED!!![/b][/color]

[quote="charovna"]Цитат(charovna @ Sep 11 2009, 02:27) Ангеле, забатачена е баба ти!![/quote]

[b]не-играещ[/b]

Потребителски аватар
freeico
Адмирал (Admiral)
Регистриран: вт юни 28, 2005 10:15 am
Контакти:

Мнение от freeico » съб дек 15, 2007 8:00 am

Има червеноармеец до главната ми планета(и този рунд)... не знам кой е той? може би е инкогнито с чужд ник. Дали не е дошъл момента да си кажеме сбогом? Не знам дали е добър като детроу, но няма да мога да проверя. Аз все пак съм клоун :a024: (Тази иконка ще ми стане любима скоро).
Ако ме бие искам да завещая всичките си кирливи ризи, на моя добър приятел денис.
Наното ще завещая на гонзи за подкрепата, а на хера ще завещая всички мултита...брех нищо друго ли не ми остана. Напрежението вече ми идва в повече. Ето ям букви. Не спя, потя се, имам кошмари. Все се чудя дали не е време да се откажа от играта. Вече никога няма да играя на народна топка, обещавамммм.
[color=red]We Gonna Ride Together, We Gonna Die Together. Bad Boys Forever!!![/color]
[url="http://www.free-iqtest.net/score.asp?id=12504882"][img]http://www.free-iqtest.net/images/badges2/l136.gif[/img][/url]

gonzosmile

Мнение от gonzosmile » съб дек 15, 2007 8:20 am

Аааааа, не ща ти нанотата, и без това вчера Малкия ме упрекна, че съм мафиотка :c022: ... ще си поискам друго :)
Последна промяна от gonzosmile на съб дек 15, 2007 10:39 am, променено общо 1 път.

EvilForce
Полковник (Colonel)
Регистриран: пон юли 11, 2005 9:05 pm
Контакти:

Мнение от EvilForce » съб дек 15, 2007 1:35 pm

Тц,тц,тц...Пак ше трябва да пера... :)
[quote="DoNaTell0"]Цитат(DoNaTell0 @ Jun 18 2009, 09:23) мръсник :)[/quote]
Цитат[13:28:16] misterya каза: Трибуквените органи в човешкото тяло винаги много болят..[/quote]

Fallen_angel
Майор (Major)
Контакти:

Мнение от Fallen_angel » съб дек 15, 2007 1:51 pm

gonzosmile написа:Цитат(gonzosmile @ Dec 15 2007, 11:20 AM) Аааааа, не ща ти нанотата, и без това вчера Малкия ме упрекна, че съм мафиотка :c022: ... ще си поискам друго :)
Мафиотка си я... :) Мафията с ония картинки дето слагаш в скайп... :e014: :e014: :e014: :P

[color=#0000FF][b]
OWNED!!![/b][/color]

[b]не-играещ[/b]

Потребителски аватар
GeNeRaLiSiMuS
Майор (Major)
Регистриран: вт мар 07, 2006 5:51 pm
Контакти:

Мнение от GeNeRaLiSiMuS » съб дек 15, 2007 2:14 pm

gerodzwero написа:Цитат(gerodzwero @ Dec 14 2007, 11:07 PM) Всички които познават от вътре политика на съюза знаят, че както всеки рунд досега, така и този няма да направи изключение! Досега нямаме загубена война - няма и да имаме!
ОМГ, какво за теб значи загубена война? Двама играчи да са активни, а другите да са модирали - къде занулени, къде не? Пък и трудно се бие играч, който не ти е в коефициента...
[url=http://nemexia.bg][/url]

Отговори

Върни се в “Bulfleet Archive Tribune Battle Universe (Вселена 2)”