[Red Army] ZAZ vs [N.G.O.] Don Korleone

Модератори: Bulfleet Newspaper, Bulfleet tribune assistant

Потребителски аватар
freeico
Адмирал (Admiral)
Регистриран: вт юни 28, 2005 10:15 am
Контакти:

Мнение от freeico » пет дек 14, 2007 7:07 am

Отдавна не съм пускал чужда битка в трибуната. Отделно червеноармейците този рунд не са стока нещо, но за ЗАЗ няма как да си кривя душата - знае как да прави битки.

Та ето и за какво иде реч:
ZAZ [Red Army] vs Don Korleone [N.G.O.]
бекъп

Докладът за битката при [2:393:12]
Откраднати са: 155451 метал, 100718 кристали, 263417 газ.

Откраднати са: 77725 метал, 50359 кристали, 131708 газ.

Откраднати са: 38862 метал, 25179 кристали, 65854 газ.
ZAZ написа:Летят още 2 атаки

За съжаление пусна само 25 % боклук - минималния, та ако не беше ограбването, щях да съм вътре ...
Рециклаторите ни успешно достигнаха целта си и успяха да натоварят:

2075700 метал
1924300 кристали
0 газ

На тези координати останаха:
0 метал
151400 кристали
1037850 газ.

Рециклаторите ни успешно достигнаха целта си и успяха да натоварят:

0 метал
151400 кристали
1037850 газ

На тези координати останаха:
0 метал
0 кристали
0 газ.
ZAZ написа:В мод съм по принцип, щото детенце е болно и съм отпуск да се занимавам с него. Към 3 часа нощта имаме пиене на антибиотик, всичко ОК, сина заспива, но аз вече съм се разсънил ... Спирам мода и почвам някакви дребни грабежи и оглеждане за забравени флоти. Виждам Дон Корлеоне и нататък ясно - реци, танкери, атака.
Само да се върнат атаките, пускам кораби, малко транспорт, малко ползване на търговски 7-мо - и пак мод.
[color=red]We Gonna Ride Together, We Gonna Die Together. Bad Boys Forever!!![/color]
[url="http://www.free-iqtest.net/score.asp?id=12504882"][img]http://www.free-iqtest.net/images/badges2/l136.gif[/img][/url]

gonzosmile

Мнение от gonzosmile » пет дек 14, 2007 7:20 am

Брей, брей, брей :) , пък аз се чудя къде изчезна тая ЗаЗка :crazy_pilot:
Браво, бре :c022:
Успешно преборване с несгодите и на двамата :)

Потребителски аватар
freeico
Адмирал (Admiral)
Контакти:

Мнение от freeico » пет дек 14, 2007 7:21 am

Ще го вербуваме да дойде при нас. да не се излага с тези...
[color=red]We Gonna Ride Together, We Gonna Die Together. Bad Boys Forever!!![/color]
[url="http://www.free-iqtest.net/score.asp?id=12504882"][img]http://www.free-iqtest.net/images/badges2/l136.gif[/img][/url]

gonzosmile

Мнение от gonzosmile » пет дек 14, 2007 7:26 am

freeico написа:Цитат(freeico @ Dec 14 2007, 08:21 AM) Ще го вербуваме да дойде при нас. да не се излага с тези...
Абе, като му видиш само аватара се влюбваш :e014: , пък не мога да си представя и ако ми е в къщата :b055:

enx
Редник (Private)
Регистриран: нед юли 10, 2005 7:23 pm
Контакти:

Мнение от enx » пет дек 14, 2007 7:44 am

freeico написа:QUOTE(freeico @ Dec 14 2007, 09:21 AM) Ще го вербуваме да дойде при нас. да не се излага с тези...
И ти ли почна да църкаш срещу нас , мишле ? Защо да се излага какво ни е на нас? Не струваше като админ сигурно и като играч е така - казвай кординати може и да съм 40 к ама ще дойда да "отсрамя" съюз-а .

ZAZ си кърти от началото на рунда тоя битка въобще не ме учудва :a013:

Потребителски аватар
freeico
Адмирал (Admiral)
Контакти:

Мнение от freeico » пет дек 14, 2007 7:59 am

ха ха ха за ЗАЗ само хубави неща мога да редя. Такива хубави битки имаше преди с червеноармейци, сега изпиратствах един на скоро и ми писа че не трябвало да го правя защото трябвало да биеме заедно смаел. За цял рунд мога да кажа че само Релл и ЗАЗ са ме спайвали. А около мен има поне 10 армейци. Кажи къде е активността ви?

А дали съм админ и как се оправям - това има значение само за хората в 3та, мерси за оценката все пак.

Потребителски аватар
Malkia
Редник (Private)
Регистриран: пет фев 10, 2006 7:46 pm
Контакти:

Мнение от Malkia » пет дек 14, 2007 8:24 am

enx написа:QUOTE(enx @ Dec 14 2007, 08:44 AM) И ти ли почна да църкаш срещу нас , мишле ? Защо да се излага какво ни е на нас? Не струваше като админ сигурно и като играч е така - казвай кординати може и да съм 40 к ама ще дойда да "отсрамя" съюз-а .

Много си далече от истината. Преди няколко рунда имаше гласуване за най-добър админ и го спечели Ицето (повече коментара е излишен).
За битката:
Поздравявам ЗАЗ :bravo: че ме отърва от "страховете" (играем от 1 ИП с Корлеонето и бяха едни ЛС-та до Админа). А тъкмо вчера се бях замислил че се задържа прекалено дълго - май даже и бас спечелих :) . Все още не знам причината, но така като гледам последната активност, дано не ми се отвори работа с Хардуерен чаркаляк - точно по това време почнаха едни токови удари през няколко минути, едни падове на напрежения по ел.мрежата (имаше снежна буря).

Потребителски аватар
DJ_BOBY
Сержант (Sergeant)
Регистриран: нед яну 08, 2006 9:51 am
Контакти:

Мнение от DJ_BOBY » пет дек 14, 2007 8:25 am

enx написа:Цитат(enx @ Dec 14 2007, 08:44 AM) Не струваше като админ сигурно и като играч е така - казвай кординати може и да съм 40 к ама ще дойда да "отсрамя" съюз-а .

freeico не струвал като админ ??????
По голяма глупост не бях чувал но както и да е.
А определенията за мишките важат със пълна сила за вашия съюз до който и от вас да колонизирз някой от нашия съюз се криете като мишки със редовното посиняване.
Единствения ви играч който става е ЗАЗ това съм убеден и Стойко се представя добре но жалко че няма време поне щеше да има малко повече интрига.
Всяка вечер по голяма част от съюза ви спи във мод сигурно защото не знаят как се прави сейв :lol:

crab
Ефрейтор (Corporal)
Регистриран: пон сеп 04, 2006 12:25 am
Контакти:

Мнение от crab » пет дек 14, 2007 8:25 am

Този рунд Red Army летят яко, браво пилоти, тия кораби все пак не се строят за да събират прах :bravo:

Потребителски аватар
LorD DemoniC
Майор (Major)
Регистриран: чет сеп 15, 2005 6:54 am
Контакти:

Мнение от LorD DemoniC » пет дек 14, 2007 9:15 am

freeico написа:Цитат(freeico @ Dec 14 2007, 08:21 AM) Ще го вербуваме да дойде при нас. да не се излага с тези...
Хехехе стига глупости ице ... Имаме си много новобранци ... хапват бой ... голяма работа ... ще се "ошлайфат" ...
А Зазката просто им показва как се играе ;)
enx написа:Цитат(enx @ Dec 14 2007, 08:44 AM) И ти ли почна да църкаш срещу нас , мишле ? Защо да се излага какво ни е на нас? Не струваше като админ сигурно и като играч е така - казвай кординати може и да съм 40 к ама ще дойда да "отсрамя" съюз-а .
Той си е Sith ... а ние водим в резултата още от предишните 2 рунда ;)

Едит: Спокойно enx , ицо е пич ... това което написа по скоро беше шега ...
Последна промяна от LorD DemoniC на пет дек 14, 2007 9:17 am, променено общо 1 път.

Отговори

Върни се в “Bulfleet Archive Tribune Battle Universe (Вселена 2)”