BulfleetDaily 26.01.2007 Брой 154

Стари броеве на Bulfleet Daily

Модератори: Bulfleet Newspaper, Bulfleet tribune assistant

The_Monster
Сержант (Sergeant)
Регистриран: пон фев 06, 2006 2:12 pm
Контакти:

Мнение от The_Monster » пет яну 26, 2007 9:00 pm

26.01.2007 г. Брой 154

Днес нашата колежка от екипа на Bulfleet Daily - kotety има рожден ден! Целия екип й пожелава много здраве, щастие и успехи както в професионален така и в личен план.

:p026:

Вселена 2

ЦитатНаказания на акаунтите замесени в случая MrBrown/MrDread срещу mark_bg
По 2 дена за ситинг получават:
Marlow
Dread
MrBlue
pistashio
5 дена за игра от 1 IP срещу играч получават:
MrBrown
MrDread
Допълнително двамата ще получат редуциране на флотата без падане в точките.

Всички наказани следва да се обадят и да уточнят от кое IP ще играят вече. Игра от общо IP за тези акаунти се забранява, ако някой не може да играе от самостояетлно IP спрямо друг акаунт, да се изтрие и да играе в друга вселена. Ако два от тези акаунти бъдат хванати от едно IP ще следва блокиране на акаунтите до края на рунда

*5те дена се добавят към сега течащите 10 дена и правят общо 15 дена наказание[/quote]

Днес най-после freeico обяви официалното си решение по обвиненията срещу MrBrown и компания. Като доказателство всички ние можем да видим специално направената таблица от каос. В нея видяхме, че всички горе изброени са влизали от IP-то на MrBrown и съответно се наказват за ситинг. А MrDread и MrBrown ще бъдат наказани за още 5 дена + редуциране на флотата без падане в точките. С това казусът MrBrown/MrDread срещу mark_bg завърши. Още една интрига беше разплетена.

Вселена 3

СофияБарса отново търпят загуби

За едва вечер СофияБарса загубиха двама от играчите си. След като беше свалена mariposa от лидера на FEARLESS GoodFella. Идва ред СофияБарса да понесе нова загуба. Този път Magelan от съюз SEYMOUR нанася удар върху pepi_honda. Magelan от няколко дни следи своя противник, дори забавя ход за да го издебне. Едва ли самия нападател е мислил, че още при първия си опит ще му се усмихне щастието. Явно защитникът е бил сигурен в себе си и затова е оставил флотата си малко преди полунощ без надзор. От своя страна Magelan много бързо надушва оставената без надзор флота. Успява бързо да прегрупира флотата си и да литне към целта. Защитникът си остава офлайн и съвсем закономерно е занулен. Рециклажът е събран с помощта на член на съюз FEARLESS.

[SEYMOUR]Magelan vs [СофияБарса]Pepi_Honda

ЦитатКоментарът на Magelan: Близо два дни не вдигах точки,за да не ми излезе от обхвата сутрин влизаше рано, следобяд е аут за около 3-4 часа,като разбира се е направил сейвън и вечер не стои до много късно, както и аз защото имам ангажименти на другия ден но въпросната вечер,пепито забравил да си направи сейвън,пък аз от своя страна на другия ден не съм на работа...
издебнах го в полунощ,а малко по-късно разбрах че GoodFella от FEARLESS също е хванал в крачка един от хората на Мусаката [/quote]

ЦитатКоментара на pepi_honda : pozdravqvam go, mnogo dobra bitka, mnogo dobra ataka,,, o6te edin pat, pozdravleniq za napadatelq. nqmah vreme da igraq i v 1 va i v 3 ta.ne se opravdavam,, pe4eli vinagi seriozniq.pojelavam mu uspeh v igrata.[/quote]

Нашите интервюта

demon777

1. Как се казваш?
- Казвам се Ивелин Николов.
2. С какво се занимаваш?
- Студент съм магистратура в ИПФ-Сливен спец."Топлотехника".
3. На каква възраст си?
- На 23 години съм.
4. Какви хобита имаш?
- Имам две хобита първото е Bulfleet а второто са залози в Еврофутбол.
5. Разкажи ни за семейството си.
- Семейството ми се състои от 4 души имам брат който му призлява когато види че страницата е от монитора е пак зелена.
6. Какви мечти имаш?
- Мечтата ми е да плувам редом до бели акули.
7. От къде си?
- Роден съм и израснъл с в град Сливен.
8. Разкажи ни за родния си град/село.
Градът на 100-те войводи, "Сините камъни" и изключително силният вятър.Малък град е но е много красив.
9. Какво ти даде и ти отне Булфлийт?
- В интерес на истината Bulfleet ми даде много.....много забавление, приятни емоции и най-вече изключително добри приятели, които макар и да не съм срещал в реалния живот знам, че винаги мога да разчитам на тях.Естествено нервите изразходени от първият рунд до сега са неимоверно много, но въпреки това плюсовете надделяват.
10. Ще ни покажеш ли някое кътче от твоето родно място ?
- http://images12.snimka.bg/001637015.jpg
http://photo-forum.net/imgs/176/g_11476 ... G_7078.jpg
11. Как разделяш времето си между БФ и нежната си половинка и в конфликт ли са те?
- На въпроса за половинката ще си премълча все пак трябва да има някаква тайнственост.
12. Едно запознаване не е пълно, ако не знаеш как изглежда човека срещу теб. Би ли ни дал твоя снимка.
http://images13.snimka.bg/002057118.jpg

Въпросите на Serial_H

Вселена 1 ToaletnoPate лидер на съюз О.Ч.З.

1. Много кратка история на съюза ти.
- Няма такава, играхме в 2-ра преди, име - Случайно Харесано
2. На кои играчи от съюза се разчита като основни, има ли доказали се ветерани и обещаващи
нови попълнения.
- Всеки разчита на себе си, играем за удоволствие не за да бием на всичко на света.
3. Как планирате развитието си - и като обхващане на галактики, дали като миньори или флийтъри.
- От всичко по много)) Предимно импулсно реагирам, без план и стратегия
4. Каква ще ви е външната политика - приятелства, войни.
- за сега никаква
5. Очакваш ли да има интрига, къдеще бъдат горещите точки и конфликтите.
- По скоро не!

На какво се смеят гидовете

Цитатaha mersi
a moje li da se krade energia
---------------------------------
abe te flotiliite kogato se zavurnat na planetata li ti nosiat resursite[/quote]

Bulfleet Daily
Вашият източник на информация

Ако искате и вашата новина да намери място тук, свържете се с новинарите

Вашите мнения, изказвания, предложения, допълнения пишете ТУК
Последна промяна от The_Monster на пет яну 26, 2007 10:42 pm, променено общо 1 път.

[url=http://www.userbars.com/][/url]

Отговори

Върни се в “Newspaper Архив”