Bulfleet Weekly 1г. по късно

Вашият източник на информация

Модератори: Bulfleet Newspaper, Bulfleet tribune assistant

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)
Регистриран: пон юни 04, 2007 4:41 pm

Bulfleet Weekly 1г. по късно

Мнение от slavi » ср ное 27, 2013 1:28 pm

Изображение

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Re: Bulfleet Weekly 1г. по късно

Мнение от slavi » ср ное 27, 2013 1:35 pm

Здравейте флийтъри,
Измина една година от последния брой на Bulfleet Weekly и реших малко да ви разведря, бях се зарекъл никога повече да не се занимавам с вестника на Булфийт, но уви крастата надделя над мен. През тази изминала години из вселените на булфийт се случиха много неща, но паметта ми е къса и не си ги спомням всичките . Вселена 1, със своите кратки и всеки път различни рундове, като че ли е най-проспериращата от всички, доживяхме да видим и победител в рунд .. който игра само на защита. Играта във вселена 2 като че ли е най-скучна, Vall и Korwin вече ги няма и липсват промени в правилата за вселената, но и това не се отрази само на заклетите флийтъри от РА, те продължават да мачкат наред и да печелят купа след купа, но да се надяваме в най-скоро време някой да се заеме с тях и да направи нещо интересно из галактиките на вселена 2. Във вселена хардкор също останахме без най-Чаровната-администарторка, но вече си има достоен заместник, Изследователите вървят напред и печелят рунд след рунд, тука май важи правилото”който има най-много нанки печели”, миналия рунд станахме свидетели и на най-бързо опропастения акаунт, след смяна на собственик( за което щях да получавам купа но нещо се разминах с нея). Имаше и един краш от 2седици без булфлийт и това се отрази доста на флийтърите които, дано греша, но според мен се отказаха от любимата игра.
Пожелавам ви весело посрещане на коледа и нова година и не забравяйте
АКО БУЛФЛИЙТ ЗАПОЧНЕ ДА ВИ ПРЕЧИ НА РАБОТАТА, СПИРАТЕ РАБОТА!!!

1. 1г. след последния брой на вестника, отрази ли се липсата му на играта?
2. Какво се промени за тази 1г. и как виждаш играта след 1г. ?
3. Какво постигна ти за тази 1г. из вселените на булфлийт?
4. Написа ли писмото си до дядо коледа и какво си пожела?
5. Какво мислите за протестите в страната?
6. Коя вселена най ти допада за игра?
7. Кой е любимият ти администратор?
8. За времето в което си играл имало ли е случаи в които си се възползвал от бъговете на играта?
9. Какво според теб може да направи булфлийт достоен конкурент на новите онлайн игри?
10. Коментирай лозунга долу орешарски, рояла президент!
mok

1.разбира се че се отрази !
2.играта се пораздвижи през последната година, откъм новости.
3.почти нищо!
4.не
5.време е да се измете тази кoмунистическа ДС зган от управлението на българия,за да има по светло бъдеще за децата ни.
6.1
7.нямам
8.не,никога .
9.еми може би една кампания ,за по голяма реклама на играта .
10.

imba

Привет, надявам се тази носталгия да ви обзема по-често.
1. На самата игра не знам, но на форума не се отрази добре.
2. Промените, които въведе Рояла съживиха играта. Ако се работи с желание по играта,
след 1 година може би ще сме свидетели на завръщането на Булфлиит.
3. Станах каса на седмицата.
4. Чакам си заплатата, за да преценя колко смели да са желанията ми. Иначе да сме
живи и здрави, другото..
5. Не ги подкрепят достатъчно хора или поне не го показват на улицата.
6. Играя само 1ва, не мога да дам мнение за другите.
7. Сигурно всички са пичое, познавам се само с Рояла. Когато не бъгва е свестен.
8. Рояла винаги ме е изпреварвал, така и не успях да послъжа в играта.
9. Булфа и сега има потенциал, просто трябва да се поизтупа от прахта.
10. България е толкова бъгната, така че с Рояла начело най-много нещо положително да се случи. Рояла премиер, але але!

on

Лично аз съм чел няколко броя, не е лошо да го има, така човек може да разбере интересното, което се случва из вселените
Колкото до въпросите, не мисля да отговарям на всички, защото някои дори са безсмислени, та играта определено е заляzла, липсват хората, нямам представа какво точно ги е отказало и какво не, най-добрият е gerodzwero, бъгове съм докладвал, може би един 3D ефект, и малко повече движение и ефекти няма да се отразят лошо, примерно как се провежда една битка, ще бъде интересно си мисля,
Рояла президент - Ко? Не ... (на крак, по време на работа )

Luss

1. Преди години с нетърпение чакахме вестника много хора много новини, сега като, че ли няма голяма нужда от него.
2.Не бях играл няколко години, и новите промени ми изглеждат страхотни и балансирани. Надавам се повече играчи следващата година.
3.Слаба годинка !!
4. Не пиша до него, но си пожелах здраве на мен и цялото семейство!!!
5. Мисля, че са нужни да разберат политиците, че трябва малко и за нас да помислят!!
6. Втора вселена и трета когато я имаше.
7. Най-много контакти с фрийко и диос съм имал така, че те са ми любимите.
8. Чакал съм след крашове по нощите флоти, ако това е възползване то аз
съм виновен :Д.
9. Мисля , че булфлийт последните 10 години работеше за името си.Сега името работи за нея. Новите онлайн игри трябва да се докажат
като достойни конкуренти на булфлийт, не обратното !!!
10. Не е ли по добре рояла да е министър предцедател, че президента няма кой знае какви девиденти...

hahomaho

1. Не особенно, защото и играчи не останаха, които да го четат
2. За 1 година играта съвсем загина - вече и 50 активни не могат да се съберат
3. Нищо - просто не играя, сега сефте се логвам
4. .......
5. Глупаци и заблудени в тая държава явно дал господ
6. Нито една - това ми последна игра - ако не е съберат повече от 1000 играчи едва ли повече ще се появя.
7. Отдавна се махна(Ако правилно се сещам - Dios)
8. Сигурно
9. Цял ден мога да пиша на тази тема. Накратко : вече е късно. Играта загина
10. No comment...

RoYaL

1. Не мисля. Играчите в играта се радват на това, което има, а не на това което няма. Много неща са се променили - в това число и спирането на Уийклито. Хората се нагаждат. Не е било неделима част от играта. Но разведрява.
2. Какво се промени къде? В играта ли? Може би идеята на играта, ако съдим по първа вселена.
3. Като играч - нищо. Почти не съм играл, а като съм играл не съм постигал нищо. Иначе поизмислих и съответно понаправих някоя друга промяна по първа, някои по собствени идеи, някои по идеи на играчи и някои по модели от други игри.
4. От първи клас го пиша това писмо. Все някога ще е готово. Още не е.
5. Съвсем естествен ход на събитията, съвсем естествено манипулиран. Скептичен съм относно резултата им, въпреки че когато имам време се включвам в тях. Особено в началото им бях доста активен.
6. Тази, в която няма как да играя - първа :)
7. Системния ;-D
8. По-скоро използвал. Възползвал е една друга дума. Но иначе - да, неведнъж. Особено в далечните мутренски години на булфлийта.
9. Няколко стотин хиляди евро инвестиция и една година усърдна работа :)
10. Ма'ни лозунгите. Ще коментирам само, че puhcho ми обеща напиване, по случай, че не дойде на рожденния ми ден преди повече от 2 седмици, което си го чакам още ;-P

nabora

1. Не съм забелязал
2. Играта стана един вид платена
3. Не съм играл
4. Да, Здраве !
5. Нужни са.
6. Хард
7. Нема такъв никой не обръща внимание навреме или изобщо
8. Не
9. Забързването на вселената, главната причина з това е че не всеки има време и това главно ги спира да играят
10. Съгласен !

ibm

1. Не
2. Играя само спийд и там новото е флагове за ъпгрейд.
3. Аз ли? Доживях до детмача - не е малко.
4. Аз не мога да пиша, диктувам на секретарката - тя пише.
5. Смехория, но пък си трябват.
6. Хардкор форевър!
7. Системния администратор
8. Както казах - неграмотен съм. Цъкам, радвам се на картинките и пращам линкове с песни и танци.
9. Кои са новите онлайн игри? Аз от тази нямам време за друга.
10. Лично ще пребия всеки, който не гласува за Ванката!

aaron

1.Мисля ,че да
2.Нищо , освен със това ,че намаляха броя на играчите .
3.Във личен план доста
4.Да написахме заедно със синъми, писмото до дядо коледа
5.че това са платени хора от различни партии
6. 2-ра
7.Любимите ми са dimoreze I vall защото ми да приятели , от най работливите това са
админите във харда .
8.Да и доста пъти , от времето когато играта все още нямаше картинки .
9.Те са две неща . Читава награда /парична или предметна/ и реклама в някои по известни сайта.
10. Рояла президент ? Да само на булфлеет

OrcKiller

1. Ми да, стана по скучна играта, без вестника
2. Изцяло и коренно се промени цялата игра, стана по - съюзно ориентирана
3. Постигнах много изтрити планети в Първа вселена и играчи и не чак толкова добро представяне в Харда, където нямах време за игра и акаунта ми завърши на 13 позиция в
мод
4. Да, разбира се пожелах си харем от Снежанки
5. Протестите са пълна глупост, Университетите не са политическа сцена и не трябва
там да се протестира за политика,а примерно за нещо свързано с обучението на
студентите. Другите протестиращи са пенсионери,
просто няма какво друго да правят, сега като падне сняг ще ги видим.
6. Първа, но скоро няма да мога там, защото всичко става много бързо там и трябва да киснеш постоянно
7. Dios - R I P bro
8. Не, никога, но са ми ги прилагали
9. Ми малко реклама, може би, нямам представа, но може и ботове с който да се биеш,
също е идейно.
10. Хахаха, Лозунга е забавен, Ванката е пичага и ще го подкрепя

aslan

1.определено няма къде да теглим свободно една на админите цитирам онова мекере в първа
2.скръб като се има в предвид и последния мега краш
3.нищо!!!щото играеш в първа а рундовете са повече от нагласени да е жив и здрав рояла и господ много мъка да му давааааа
4.да много ясно кво си пожелах ли ами онова мекере да пукне дано
5.абре който и да е на власт пак ще са едни и същи лайна пойче мой да миришът по благовонен аромат няма да стане
6.оооо задаваш мн трудни въпроси
7.иван рояла в кавички господ да му сери в устата не мой я запълни
8.аз лично не ама други в последно време облизателно
9.по сносна административна политикаексес уарс разполагат с над 20 он игри сред които и ИО която е повече от международна никой не мой да ги спре да си направят
рекламата там и да се привлекът нови кадрино за целта ще трябва да се създаде изцяло нова вселена за начинаещи до която ние няма да имаме достъп
10.ако рояла стане президент ще съм първия в новата история на България който е привел в действие успешен заговор за ликвидацията на президента Иванчо рояла

wasp

1.Не мисля,че някога е имал влияние върху играта
2.Играчите продължават да намаляват.Надявям се поне да я има след година.
3.Нищо,играл съм по малко от месец.
4.Не,аз съм отдавна съм Дядо коледа
5.Продължителността им ги обезсмисля-може би и това е целта на контролиращите протестите.
6.Спийда- и за това съм тук.
7.Не съм се \"любил\" с никой от тях за да имам \"любим\"
8.Не
9.Трудна работа,булфа е най-тежката игра от гледна точка на отделеното време и нерви ,а сегашните младежи са много мързеливи
10.Ще му приляга,в държава пълна с интриги и измами ще бъде в свой води.

noksitel

1.da
2. nishto ne se e promenilo
3.respect
4. 4 snejanki v spalnqta
5. parodiq
6.hard
7.gerodzwero
8.nikoga
9.parichni nagradi za chelnite pozicii
10.hahaha

KUDJO

9. Какво според теб може да направи булфлийт достоен конкурент на новите онлайн игри?
Здравей Слави
Ще ти кажа мнението си само по 9.

Стимуланти трябва да има за да се зарибяват нови играчи и да се върнат старите.
Малко пояснение относно стимулантите според моето виждане.
1-во място по статистически точки - 1500 лева
1-во място по бойни точки - 1000 нанокредита
2-ро място по статистически точки 700 лева
2-ро място по бойни точки 500 нанокредита
3-то място по статистически точки 300 лева
3-то място по бойни точки 250 нанокредита

Това са минимални награди според мен и е крайно време да се замислят собствениците на играта и да си развържат кесиите както се казва.За да получиш трябва да дадеш.
Може да се измислят още зарибителни награди за да се възроди Булфлийта.

Aratron

1.Не знаех , че има подобно нещо ,но със без разлика не съм видял.
2.Единствено се променят правилата и броя играчи , който върви на долу.
3.За мен играта е начи на си губиш времето, така че постиженията са без значение.
4.Не и не мисля да правя подобно нещо..(разбирам, че въпроса е в преносен смисъл)
5.Загуба на време, всеки се оплаква и си мисли , че тъй господ ще реши всички проблеми със висене по улиците това не се променя....
6.Тази която най-малко можеш да загубиш време => speed(hardcore)
7.Нямам и не ме интересува, кои са..
8.Не, но ако намеря бъг не виждам причина да не се възползвам, ако няма някакво правило отностно спецификата и въобще начина по който би влиял този бъг на играта.
9.Първо математически на играта и самия баланс както и функциите според мен са неточни и в голям процент грешни... и има доста да се поработи върху тях, възможно е
усложнение на играта в добавянето на нещо , което да я направи с една идея по реална...
10.Не писан от някой с акъл в ижлишък, но това е сложна тема , която пак е загуба на време...Всеки има право на опит, след като се осере бива изгоннен има методи има практики , но идеално щастие няма...

TheGame

1. Da
2. Igrata mnogo mi haresva poprincip, no igrachite lipsvat .. tova se promenq s vremeto ..
namalqt igrachite.
3. Glavnata mi cel - vseki rund da sum na 4elnite mesta po boini to4ki, top 15.
4. Ne ;d
5. Nishto .. pulna tragediq sme.
6. 2ra i hardcore
7. gerodzwero
8. Ne, dori neznam kakvi bugove ima tq.
9. Trqbvat poveche igrachi za da moje igrata da se razviva i da stane edna ot nai dobrite online igri.
10. {-}

JOBON

Здравейте на всички
Може много да разтягам локуми за вестника и играта, но ще го формулирам на кратко и на бързо,тъй като каквото и да се каже,напише или направи е ВСЕ ТАЯ!
1.Хубаво е вестника да бачка,въпреки, че няма хора за който да се пише!
2.Ако миналата година имаше 150-200човека играчи, при който 50-100 редовни, сега е по-слабо.Я има 100тина човека регистрирани, я няма.Редовните играчи са в топ 20,
другите са хахо-хихи.
3.Не съм играл от миналата година това време, сега реших да поцъкам малко те така от носталгия!
4.Има време за писма, важно е да сме здрави и с много късмет.
5.Трябва да се измете сганта.Трябва да има протести и дори по-страшни неща да се случват!!!
6.Втора вселена определено ми допада повече.Там имам най-много успехи за това така май
7.Всички администратори са печени и респектиращи, гледат да угодят и се стараят.Евала на Герозверо.
8.Никога не съм намирал бъгове,винаги съм казвал ако има нещо!
9.Не знам точно какво трябва да се направи, но знам, че НЯМА ЛИ ИГРАЧИ НИЩО НЕ СТАВА!
10.Хахахха, Орешарски и компания са за убиване.Роял е печеняк и добър играч, старае се човека и той да направи нещо и с нещо да помогне, но всички знаем, че няма ли
парички, няма игрички .

Red_Fox

Здравей, хубава инициатива за вестника, но за да има успех ще трябва и да се промени
нещо предполагам. Това обаче важи за играта като цяло. Ето и моите отговори:
1. Липсата на вестник според мен се отразява на играта, но най-вече и се отразява това, че ги няма хората. Тези, които са останали комуникират в чата. Не знам дали изобщо някой ползва форума. Едно време там се вихреха словестните войни и хората четяха и имаха нужда от бюлетин. Сега научаваме интригите директно от извора
2. За една година не мисля, че играта се промени кой знае колко, дребните промени не се отразяват чак толкова. Виж има сериозна разлика в играта от преди 6-7 години и
сегашното и състояние на вегетиране.
3. За една година освен едно - две нови приятелства май нищо сериозно не съм постигнала. Но това е поради липса на достатъчно време Е разбира се и забавлението си е едно добро постижение.
4. Написах си писмото до Дядо Коледа. Това не го пропускам, а какво съм си пожелала, ще го запазя в тайна, пък ако се изпълни, ще има повод за почерпка
5. Протестите в страната не са това което би трябвало да бъдат. Хората трябва да
протестират, но всичко върви някак вяло. Може би до някъде защото няма ясна представа какво трябва да се случи след постигане на успех от протестиращите. Хората
простичко са недоволни от начина и условията на живот.
6. Някога ми допадаше първа, сега... не знам, ще видим, единствено тук в харда играя за първи път.
7. Нямам си любим администратор, може би защото не ги възприемам както играчите за хора с които играя, а по-скоро са като част от системата почти бездушни. Да ме извиняват за изказването, нямам за цел да обидя никого. В крайна сметка, админите трябва да са абсолютно безпристрастни.
8. Никога не съм се възползвала от бъгове на играта, макар да съм срещала такива, индиректно съм помагала за отстраняване на някои от тях.
9. Булфлийт е съвсем достоен конкурент според мен, не е тежка игра, простичко
подредена, лесно се играе от мобилно устройство, макар, че би било огромен плюс ако има специализирана мобилна версия като приложение било за айшитните, било за андроидските устройства. Не е сложно да се направи. Другото много важно нещо е добрата реклама, за целта си има маркетингови механизми. На играта и трябват хора. Както казах мобилната версия в този случай ще помогне. Болшинството от съвременните броузърни игри са доволно тежки за игра дори през таблет, а за телефон да не говорим, а хората вече много разчитат на тези устройства.
10. Че какво да му коментирам на лозунга, дет се вика, ако стане дупе да му е яко на Рояла.

Trololo

1.Разбира се .. Винаги е забавно да се гледат клюките на вселената
2.Почти нищо не се е променило.С изключение на няколко тъпо правила нищо съществено.
3.Натрупах още опит,но като цяло почти нищо ново за играта.
4.Не.Не съм го написал още
5.Мисля,че трябва малко по-голяма решителност и вземане на кардинални решения от
страна на управляващите.ОСТАВКА!
6.Разбира се харда.
7.Нямам такъв.Нека да си вършат добре работата и всички ще са ми любими.
8.Не.Сравнително нов играч съм и вече няма такива бъгове.
9.Промяна на правилата,да не се изисква толкова много време и пари,за да можеш да се бориш за топ-позициите.
10.Рояла министър-председател,за да има повече власт ;д

Ev0LuT10n

1. Забелязва се разлика...по мудно е...
2. Промени се това, че продължават да остават все по малко хора в играта и не е хубаво...надявам се след 1 година да има повече хора...
3.Кеф и хубави емоции с приятни хора...
4.Не съм още...ще помисля и ще кажа
5.Еми будим се явно?...простести ще има срещу всички намесени в политиката последните 2-3-4години...няма лабаво
6.Ами по принцип втора, но от няколко рунда играя тука така, че вече харда
7.Всички ги обичам
8.Сигурно, но е неумишлено не знам...
9.Реклама, развитие, отделяне на повече финанси и ресурси за играта...бъдеще има играта ама май на някои не му се дават парички...а колко нанки отиват от един
потребител в един рунд мисля, че е ясно и пари има
10.Орешарски на бесилото, а Рояла ако ще става президент да внимава да не се корумпира

to4ilimonada

1. Може би се отрази. Привличаше интереса на играчите и всеки можеше да си изкаже мнението официално. Като цяло беше интересно четиво за булфлийт обществото.
2. Играл съм само последните 2 рунда , не мога да кажа за цялата година.
А за след една година си представям как се логвам в булфа и на първата страница виждам новините от 04-21 и 12-21 / 2012 година.
3. Запознах се с нови хора и си разцъквахме с кеф
4. Нямам спомен от последния път когато му писах.
5. Подкрепям! Смятам , че всички българи заслужаваме по-добри стандарти за работа и
съответно - възнаграждение.А не да ни крадат паричките управляващите или самите ние да си ги вадим с лъжи и измами.
6. Допада ми вселена Hardcore
7. Нямам любим, нямам и лош админ.
8. Предния рунд май се възползвах. Изследователските полети ми летяха на 100%
скорост.Демек за 40 минути отиваха и се връщаха ,но се усетих чак след като го оправиха Всъщност за първи път ме светнаха за какво служат тези полети. Преди това не ги бях ползвал.
9. Адекватна информация и действия от екипа на играта.
10. Ура!

madame rouge

1.На играта лично не,но обичах да го чета с кафето и цигарката.
2.Нищо съществено не се е променило,освен факта може би,че съм вече 3 курс и искрено се надявам догодина да има поне два пъти повече потребители.
3.Какво постигнах,ами запознах се с някои доста интересни хора което смятам не е малко.
4.Уви не можах,дядо Коледа преждевременно стана (i) в 1-ва вселена,не без наше участие.Надявам се да размисли и да се върне за да му дам писмото си.
5.Глас в пустиня,протестират за какво,против кого,кой ще е утре на власт?Все старите лица и образи втръснали ни до гуша,и докато младите не поемат властта в свои ръце държавата ще продължава да затъва.
6.1-ва вселена,всичко е ускорено,можеш да започнеш на по късен етап и бързо да се
изкачиш в класирането,дори да бъдеш занулен можеш да се възстановиш бързо.
7.Роял,Коруин.
8.Какво удоволствие може а донесе използването на бъг,та това е игра и е за забавление,но някои хора не могат да го проумеят.
9.Мисля,че играта си е достатъчно конкурентноспособна,има 3 вселени с 3 стила на игра за всеки вкус.При краша на булфлийт временно играх в
немексия и мога да кажа че не са толкова много повече потребителите там просто трябва повече реклама.
10.Абсолютно съм съгласен,мисля че би постигнал много повече от оня перчем.
Поздрави и повече броеве на вестника.

Buba

Де се губиш репортерче??
Ко да прайме джъткаме по малко.
Играта е перфектна,но замря заради лош маркетинг
Трябва да се направи система за възвращаемост в български лв.
Изкарал си бойни точки,класирал си се 15-ти,взимаш 30 лв,класираш се първи,взимаш 1000.
Може да се вкара залагане за нещо,да има интрига малко.
Награда купа и медалче,за човек,който няма на кого да се изфука и да каже виж ...влязох в топ 10 на БФ....
Тука играем 20-на човека дето си имаме телефоните,ти си прай сметката.
Не съм бъгвал и не ми харесва.
Украинците ще си бутнат правителството преди нас
Рояла не познавам лично,но хубави неща съм чувал за него.
Искам млад ,умен,находчив президент.

666
1. На мен лично ми се отрази,липсват ми емоциите от репортажите във вестника.
2. Промениха се някои от правилата,според мен за доброто й,на мен играта ми е интерсна и интригуваща по принцип.
3.Аз относно играта,мога да кажа,че съм постигнал успехи,прилични класирания,зрелищни битки,но и доста приятели и много емоции.
4.Написах го,пожеланията не се казват,защото няма да се сбъднат :)
5. Основателни
6.Хардкор.
7. Към всички се отнасям с уважение,не съм имал проблем,ако Чаровна е в администрацията,тя ще ми е любим администратор...другите са мъже :)
8. не съм се възползвал
9. Булфлийт си е класика,има нововъведения,личи си,аз съм доволен засега,има много нови идеи,не мога да преценя колко са удачни,но при всяко положение,булфлийт трябва да запази собствено лице.
10. Не смесвам удоволствието с политиката

Puh

1.Няма вестник, няма и играчи
2.След една година не виждам да има игра
3.Не постигнах нищо, но поне беше качествено
4.Пожелах си поне едно джудже да ми донесе, но може и пич
5.-
6. Харда
7. Всичките
8.С моят късмет за мен нямаше
9.Чудо
10.Ще гласувам за Рояла

С носталгия и пожелание за успешен рунд: puhcho & slavi
Bulfleet Weekly Team
Последна промяна от slavi на ср ное 27, 2013 3:57 pm, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Re: Bulfleet Weekly 1г. по късно

Мнение от slavi » ср ное 27, 2013 1:42 pm

Изображение

Минавам през паркинга и не вярвам на очите си - pipilota долива масло!!!! Доживяхме..... Приближавам, а а а всичко си е на ред - сипва маслото в казанчето за чистачките....

TinkyWinky в тоалетната:
- Женааа, там ли си?
Тя:
- Да, какво, хартия ли искаш?
Той:
- Не, хартия си имам, рутера рестартирай! :triunfe:

:k030: 7motoDjudje при уролог:
- Сериозна е работата.....
- Що бе докторе кво ми а ?
- Ша треа запрете мастурбираньето !
- ТЦТЦТЦ за дълго ли ?
- Не, за 2,3 минути докъде ви прегледам.

:a032: Трима стоят на пейка в зоопарка и си говорят:
- Абе не бе, беше "фрухт"!
-Абе не беше "фрухт", с две у-та беше - "фруухт"
Третия казал:
Абе не бе, беше с две у-та обаче без х - "фруут"
Puhcho минала наблизо, чула ги и се намесила:
-Момчета, виждам, че спорите за глупости, аз съм завършила английска филология и си мисля че спорите за думта fruit,
която на английски означава плод.
Тримата нищо не казали и жената си заминала. Единия казал:
Абе, тя таз пухената много знае, много е учила, ама и тя не знае как пърди слона...

:k055: MrBrown:
- Казвате, че съм взел подкуп? Няма такова нещо! Ето- подариха ми картичка- зелена, мека, 100 години Бенджамин Франклин...

-Защо Хари Потър има белег под формата на светкавица на челото?
-Като малък го блъснал Oпел...

Erwin_Rommel е жалва на SnAke :
Представи си само! Всеки ден скандали с жената. Ту леглото не съм оправил, ту кучето не съм разходил, ту боклука не съм изхвърлил, ту малко пари печеля!
- Ааа, хубава работа! Ами шамари няма ли :galletos: ?
- Не! Слава Богу, не ме бие...

Градският транспорт:
- Groznovata , ще ми отстъпите ли мястото, уморен съм?
- Ами ако съм бременна?
- Не може да сте бременна, крокодилите снасят яйца.

tigerland се прибира от работа и вижда на масата в кухнята бележка:
- Салатата е в хладилника, супата е на печката,
съседа Пешо е в гардероба. Не го буди, че е бил нощна смяна...

"Това флийтърите са много... зле.
Пращам го моя на магазина и му давам списък, че да не се изпозабрави...
1. Хляб
2. Колбаси
3. Мляко
4. паста за зъби
5. Тоалетна хартия
6. Бира
Връща се... гледам торбата!
един хляб, два салама, три млека, четири пасти за зъби, пет рула... ШЕСТ БИРИ!" :a055:

Моля, въведете вашата парола! :k020:
- "рози"
- недостатъчен брой на символи в паролата
- "розови рози"
- паролата трябва да съдържа поне една цифра
- "1 розова роза"
- паролата не трябва да съдържа празни полета
- "1розовароза"
- паролата трябва да съдържа поне 10 различни символа
- "1шибанарозовароза"
- паролата трябва да съдържа поне една главна буква
- "1ШИБАНАРОЗОВАРОЗА"
- паролата трябва да съдържа поне една малка буква
- "ШибанаРозоваРоза"
- паролата трябва да съдържа поне една цифра
- "1розоваРозаДаТияНавравГъза"
- тази парола вече е заета :oh_kotiooo:

- Червено и вредно за зъбите. Що е то?
- Тухла

Събираме просрочени задължения.
за справка: www.daliboli.com

На пазара.
- По колко са краставиците?
- 4,50.
- Ооо, заври си ги отзад!
- Не мога. Там вече са доматите по 6,90 и дипломата от университета... :a016:

:Zz013: Една вечер RoYaL и жена му са в леглото. Жената въздиша,върти се нервно и тихо прошепва: "Моля те искам да правим любов като по филмите!". Мъжа и скача веднага, скъсва и дрехите, прави й една пълна програма, свършва на лицето и си ляга. Жената, бършейки се, тихо и тъжно прошепва: "Различни филми гледаме ние с тебе..."

Много пиян DEADLY се прибира вкъщи:
- Ж-ж-ена, много ми се чука, прави веднага челна стойка!
- Защо пък челна стойка?
- Толкоззз съм пиян, че не мога да го вдига, затуй ще ти го спускам!

Полицай бяга след престъпник, но се блъска в циганин и двамата пльосват на земята. Става полицаят, отърсва се и започва да се извинява на рома. Циганинът:
- Господин полицай, ти да съм добре... Аз на мене, ебал съм ти майката... :p015:

В едно село живял дядо Kosmotron , който се прославил с това, че можел да изпърди всяка мелодия...
Веднъж дошли журналисти от националната телевизията, за да се убедят от първа ръка в таланта на стареца и да заснемат предаване за този феномен...
Единият журналист пита:
- Можеш ли "Бяла роза" на Славка Калчева?
- Лесна работа - казал дядото и изпърдял много вярно "Бяла роза"...
Другият журналист:
- А, "Ветрове" на Лили Иванова можеш ли?
- Няма проблеми...
Третия журналист:
- А, класика можеш ли ? Например токата и фуга в ре минор, от Бетовен?
- Това не го знам, дайте нотите ще опитам...
Донесли му нотите, старица ги гледал, гледал и накрая казал:
- Няма да стане момчета ... Тука на три места може да се насера .... :lol:

Две блондинки ползвали тоалетна. Едната попитала другата:
- Защо ти акаш по една купчинка, а аз по две?
А другата и отговорила:
- Ми, свали си прашките, ма!

В час по математика влиза инспектор. Прекъсва учителката и казва:
- Сега въпроси задавам аз! В тази стая има 24 ученика, 1 учителка, 1 инспектор, 52 обувки, 1 черна дъска, 28 бели и 11 цветни тебешира, 36 стъкла за прозорци, 18 щори и една гъба. Въпросът е на колко години съм аз?
Гробна тишина. Ръка дига Иван.
- Кажи момче!
- На 40! - смело отговаря Иванчо.
- От къде позна бе младеж?
- Еми в къщи имам брат на 20 и мама казва, че е полуидиот...

Играейки си с кранчето за студената вода в кухнята, 666 се научи да настройва пеенето на жена си под душа.

Puh отива на гинеколог:
- Докторе, имам известни проблеми…
- Сега ще ви прегледам.
Докторът слага ръкавиците:
- Седнете на този стол. …тук боли ли ви?
- Не.
- А по - навътре?
- Не.
- Ами още по - навътре?
- Не.
- А тук?
- Тук малко да.
- Ами госпожице, вие сте за "уши, нос, гърло". :arg:

На jab4oo спрял да му става. Жена му яко крива. Пил виагра, мазал се с к’вото се сетите. Накрая попаднал на един доктор, който му дал шест хапчета и му казал да ги пие точно по едно на месец. Мъжът си казал наум, абе, ще ти чакам аз толкова време. Зае*и. Вечерта ги изпил и оная му работа станала ч-у-г-у-н. И като почнал жената – отпред-отзад, съседката, тези от входа и накрая целия блок. И нямало значение момиче-момче. След три дни отива унил при доктора с обяснението, че само му се 'плющи' и така също не се живее. Докторът се ядосал, защото лекарството било експериментално и нямало инструкция при предозировка. И все пак му казал, че логически, ако прекара ток през кесиите си може и да прекъсне чугунената си ерекция. Мъжът се прибрал веднага у тях. Било събота. Слязъл при колата си пред входа, а целият блок излязъл на балконите си да види притеснено какво ще стане. Човекът си свалил гащите, извадил две жици от акумулатора и точно тогава от един етаж се чул истеричен вик:
- Бегайтеее, тоя презарежда! :k020: :k020: :k020:

xako се женил и се развеждал 4 пъти.Когато съобщил на адвоката си,че ще се жени за 5 път,той го запитал.......Добре де,кажи ми най-накрая защо се жениш и развеждаш толкова пъти? Мъжът отговорил най-искрено.........Първият път се ожених за певица.Лягаме си вечер и тя започва......Бис,бис,бис..........Бис,бис,ама моят х...й да не е артист.Не издържах и се разведох.вторият път,взех лекарка.Тя започна.......сутрин,обед,вечер,по 2 пъти.........Е,не издържах,разведох се.Третата беше контрольорка по автобусите.Лягаме,а тя вика.........Влезте по навътре,има още място.......................Е,разведох се и си взех трактористка.Да,ама тя пък започна........Ори по-дълбоко..........Краят го знаеш,нали ти ме разведе,рекъл човекът на адвоката си. Добре де,ами сега каква вземаш? Аааа,сега се жена ми е качествен контрол,......ша стани.....кога стании.......

Trololo влиза в спален вагон и пита кондукторката:
- Извинете, не можах да си купя билет. Ето ви 20 кинта. Може ли да направите някакво изключение и да ме настаните някъде?
Кондукторката помислила малко и казала:
- Ами добре. Ще ви настаня в едно купе, където има една жена, ама обещайте че ще се държите прилично.
- Обещавам. Няма проблем. Аз съм самата невинност.
След един час жената от купето изскочила навън обляна в сълзи.
- Какво става? - разтревожено попитала кондукторката?
- Как какво?! Какъв е този идиот дето го настанихте в моето купе? Когато дойде и започна да се налива с ракия, нищо не казах. Когато започна да ми се натиска, пак нищо не казах. Когато започна да се съблича, пак нищо не казах. Но когато ми взе очилата, сложи си ги на оная работа и каза: "Жоре, глей к’ъв крокодил требе да ебеме", тогава не издържах... :p019:

Влиза циганче във фризьорски салон и моли за пари. Noksitel казва на един клиент:
- Гледай сега! Това е най-тъпото циганче, което съм виждал!.
Фризьорът извадил банкнота от 2 лв. и я сложил в едната си ръка. В другата сложил 2 монети по 50 стотинки. Попитал циганчето:
- Коя ръка избираш?
Циганчето избрало стотинките и си тръгнало. По-късно клиентът видял същото циганче да яде сладолед и го попитал защо взема двете монети вместо банкнотата. Циганчето отговорило:
- Защото ако взема банкнотата ще спре да показва всеки ден на клиентите си колко съм глупав.

Снайперист лежи на покрива и видимо се е прицелил в прозорец на отсрещната сграда. Тъкмо обира мекия спусък и му звъни телефона, жена му:
- Ало скъпи, хайде прибирай се вече, мама дойде
- Виждам скъпа, виждам...

Ако мастурбираш достатъчно често под душа, можеш да получиш ерекция и само като завали дъжд.

xaxo купил телевизор и го носи вкъщи, а на кутията има всякакви знаци обозначителни.
Жената:
- А защо има нарисувана чаша на кутията?
Мъжът:
- Това означава че покупката трябва да се полее. :a055:

Ето как да бъдете по успешни във фейсбук:
10:00 "Добро утро, желая ви супер, ултра, мега позитиве ден"
11:00 "Снимайте чинията с двете филии хляб и три парчета шунка ( луканката, фреша и крема сирането са предимство).
12:00 Чеквате се в скъп ресторант, дори и да ядете банички( ако евентуално сте на ресторант снимайте пържолата и я качете).
13:00 Качвате снимка.Използването на инстаграм носи повече лайкове.
14:00 Обедна почивка, но не забравяйте да уведомите другите за нея.
15:00 Качвате песен на Преслава, Анелия или Андреа.( не си мислете че като постнете Jay-z изглеждате по умни).
16:00 Време е за цитати. Мъжете хранят жените, те пък цитират Паулу Коелю.
17:00 Ако сте приключили работа алармирайте, ако пък не, уведомете другите, че ви остава още малко.(дано не е петък, че ще си ебе майката ).
19:00 Ако сте чули някоя много важна новина по новините, споделете я, не забравяйте, че освен вас никой друг не гледа новини.
20:00 Или се чеквате там, където сте или използвате новите опции на фейсбук и споделяте филмът, който гледате и до коя минута сте.
22:00 Задължително трябва да кажете на другите как се чувствате...sad, mad...шах, мат.
23:00 Пожелавате лека нощ на всички
P. S. Дръжте си телефона на една ръка разстояние, че през ноща може да се случи някое природно бедствие...я дъжд, я сняг я
нещо друго, което се случва веднъж на 10 000 години!

:p015: Циганин вика малкото цигане и му казва:
- Слушай, сине, сега ще ти обясня за какво са петте пръста на ръката. Виждаш ли го този (показва палеца)?
- Виждам, тате.
- Този е за хвърляне на зарове, за броене на карти. А този виждаш ли го (показва показалеца)?
- Виждам, тате.
- Този е като те вкарат в полицията да викаш, не бех аз - ей онзи беше... А тоя виждаш ли го (показва безименния)?
- Виждам, тате.
- Този много важно пръст, тати. С него може да оправиш вратовръзката на шефа, да му изтупаш ревера... А този (показва кутрето), той пък е много удобен да си бъркаш в ухото с него, в носа и...
- Тате, а тоя средния що го пропусна, бе?
- Малък си още. Като пораснеш, тогава ще ти кажа...
Минали години, цигането станало голям циганин, оженило се и след първата брачна нощ отива при баща си:
- Аре, бе, кажи за к'во е средният пръст?
- Ти снощи с жената прави ли туй-онуй?
- Правих.
- Колко пъти?
- Ми, три пъти...
- Ами, ако беше поискала 5?
- Е, тати, млад съм още, ще се справя..
- А ако беше поискала 7?
- Трудно, тати, ама щях да се пробвам...
- А ако беше поискала 10?
- Стига бе, тати, ти мене за какъв ме взимаш?
- Е, точно затова е този пръст, сине - да я чукаш по главата и да викаш "Ти луда ли си, ма..."

:b030: :b030: :b030: :b030: :b030: :b030:
Казвам се Петър Празнoгоров. Аз съм кмет. И то от най-успешните. На мен никой не може да ми нарежда – аз съм главният. Аз съм, тъпаци. Карам вече втори мандат, като служител на този малък град. Всъщност не съм служител, а избраник на всевишния, следователно съм издигнат, за да ми служат и слугуват. Властта е всичко. Тя е оргазъм, тя е силата да градиш според потребностите си. Тя е могъществото да заповядваш и ръководиш простаците.
Много обичам да ям. Храната е нещо толкова задоволяващо. Трътки, джолани, чер хайвер, бял хляб... страхотно е. След последната кампания отслабнах с шест килограма и сега съм само 133. За 50 годишен човек никак не е зле, а и всички казват, че съм много красив. От непрекъснатото хранене имам газове, демек пърдя често и зловонно. Примерно пръдвам на общинско заседание – всички ме гледат насърчително, някои пляскат или викат браво. Правя място за още ядене, за к’во ми е тоя празен газ. Пърдя и в ресторант и на родителска среща и когато съм на съвещание, една чиновничка от службата по заетостта даже каза, че пръднята ми миришела на босилек, а не на умрял тюлен, както мислели другите – колко очарователно. Най-великото на кметския пост е, че мога да правя пари. Да речем строи се градинка, трябва да се сложат 4000 павета за алеи. Кой ще тръгне да ги брои – никой. Правим алеите по-тесни и така спестяваме с ортака 1500 павета – разликата в джоба. Толкова е хубаво. Любимият ми сезон е зимата – тогава кирията е най-голяма. Първо наемам безработни на половин работен ден по някоя програма, но бачкат в навън по 12 часа. После сключвам сделка за огромно количество сол и веднага я препродавам. След това взимам безплатен чакъл от асфалтовата база на брат’чеда(по-късно ще спечели държавни поръчки), нафта за снегорините от „излишъците” на държавната автогара и с почти безплатния труд далаверата е опечена. Машините пускам да чистят, само ако положението е критично. Иначе си стоят по спирките на градския, за да не напише някой олигофрен в местния форум, че не бил виждал снегопочистващата техника. Така ще дам огромни суми за работа, която не е свършена и гориво, което не е изразходено – разликата ще делим със собственика на фирмата по чистенето. Аз съм изобретателен политик.
Денят ми преминаваше така: събуждам се смъртно гладен, жената е направила баница, която изяждам цялата в клозета, докато се изхождам – просто не мога да чакам. После хапвам една печена кокошка сам – децата не обичат. Днес няма да се къпя. Новият общински Ягуар ме чака пред нас. Влизам и звучно пръдвам – шофьорът се възхищава на ума ми. Сядам на кметския стол към 11 часа. Секретарката ми носи голямо уиски, което изпивам веднага. Носят ми втора чаша – човек трябва и да почива. След това викам по-младите служителки една по една. Искам да ми духат. Никоя не склонява, но след заплахите за уволнение видях няколко цици и на едната задника по прашки. Доволен съм и викам леля Веска от счетоводството – тя ще ме оправи. Обядвам обилно, а после спя. Следобед ме събуждат, че имало граждани за среща – двама за подкуп и един дето му паднал климатик на главата от общинската сграда. Първите бяха лесни, но другия заплаши да ни съди. Мразя съдилища, за това извиках шефа на полицията, който ми е приятел. Прибраха гражданина по обвинение в едро хулиганство – умишлено разрушаване на държавна собственост с глава.
Наближават избори, които отново ще спечеля с преднина. Изобщо не се притеснявам – махалата е зад мен, свестните хора напускат страната, а и бая балъци ще ме подкрепят. Да, избирателите са балъци, аз сменям вече трета партия, а те пак дават вота си за мен. Кампанията ми се състои само от концерти на поп-фолк певици. Там активно агитирам, да не се гласува – вотът на хората е безсмислен. Една случка обаче можеше да ми навреди. Прибирах се следобед вкъщи, да подремна. Карах личния си баварец и не бях изпил повече от половин кило бърбън с малко ракия за вкус. Тогава блъснах някакви младоженци на пешеходна пътека... ужасно се разстроих за състоянието на БМВ-то. Слязох и се разкрещях на тия боклуци. Само момичето беше в съзнание, та и шибнах един шамар на глупачката. Мамка му, бяха ми счупили бронята и имаше кръв в отворите на решетката. Как се чисти това, колко ще струва... бях бесен. Първо пристигнаха катаджиите. Питаха ме с колко съм карал. Викам със 100 най-много със 120. Писаха 50. Новодошлите полицаи казаха, че тия със сигурност ще бъдат съдени по бързата процедура, за пресичане на пешеходна пътека без лиценз от кадастралния регистър. Пристигнаха от пожарната и пътна помощ, да ми огледат щетите. Всички заключиха, че двойката е искала да урони престижа на кметската институция, с неоторизираното си преминаване пред колата ми. Демек аз съм напълно невинен. Накрая дойдоха от горското и агенцията по ветеринарен контрол. Линейката се яви последна. Прибраха ме в къщи със служебната кола – движението на собствен ход е за тъпите бедняци, а аз съм от хайлайфа и не мога да ходя пеша. В местния вестник писаха за благородството ми и как въпреки душевната травма съм спасил живота на закононарушителите.
Животът е хубав – седя си в кабинета и лапам парите на глупаците. Красиви зелени стотачки с образа на химика Константинов. Понякога даже ги ближа от кеф. Онзи ден бях на посещение в детската градина. Дечицата ми подариха десет лева на стотинки – прималях от удоволствие(всъщност после като ги броих излязоха 9 и 83). Отново ме преизбраха, толкова съм щастлив. Спечелихме евро проект за асфалтиране – гарантирана печалба. Отново ще се гушкам с прекрасните банкноти. Хората искали това, онова... чии нужди са по-належащи, на смотаняците отдолу или моите !? Желаели прогрес и ще им го дам, но първо ще дръпна аз !
Топъл есенен ден... мечтая зад бюрото – коли, пръжки, вили, котлети... Влезе младата ми секретарка, имало безработни за среща. Приех ги. Попитах, как могат да ми помогнат – не можели. Изгоних наглеците. Рекох мазно на Галето(секретарката) да ме пипа. Не щяла, било я гнус. Обещах и часовник от 50лв. ако ми посмуче зърното, докато се обработвам. Тя се съгласи, като отбеляза, че то(зърното ми) миришело на развалена кайма. Внезапно вратата бе разбита с трясък... влязоха маскирани полицаи. Крещяха да легна на пода. Викаха и ме бутаха. Бил съм арестуван за злоупотреби. Някакъв прокурор пишлегар ме заплашваше със закона – к’ъв закон, бе сополивец, аз съм закона тук, аз съм император, бе дрисльо нещастен. Обясних му, че ще го срина, но той не се трогна и ме прати в ареста. Медиите гръмнаха как при строежа на новото училище, съм спестил десетки хиляди лева от арматура, а печалбата съм прехвърлил по сметка. Това ли било... хахахахахаха ?! Че за какво му е на тъпото училище арматура, совалки ли ще изстрелва ?! Помолих главатаря на партията ни за помощ. Той ми обясни, че съм изкупителна жертва за пред заблуденото общество и нямало как да ми помогне. Все пак щял да го направи срещу 100 бона. Уговорихме се и жената предаде парите на негов представител. Полза нулева – тоя ме заеба. Осъдиха ме на първа инстанция за присвояване на държавни средства в особено големи размери. Не разбирах, как тъй за „присвояване” на нещо което си е мое ?! Похарчих огромни суми за адвокати, прокурори и съдии, но само тоя новобранеца не се даваше. Продължавах с подкупите, а те взеха, че ме признаха, за виновен и на втора инстанция. Безочието на тоя човек нямаше граници – не искаше пари и постове, а само справедливост – завършен тъпанар. Ще лежа само шест месеца, защото един „случаен” лекар ми откри заболяване на космите в ухото(Otitis pilos), което беше несъвместимо с мой по-дълъг престой в затвора. За жалост паричките ми свършиха, а това е възмутително.
В панделата не е чак толкова зле – ядене, пиене, всички ми казват, че съм готов за депутат и одобрително ме тупат по гърба. Оставаха ми четири дни... валеше...външната мокрота се вливаше в килията... „съквартирантите” ми бяха изчезнали... мъглив спокоен следобед... Обърнах се надясно – на вратата стоеше огромен мургав човек. Влезе в стаята, а стъпките му бяха толкова леки. Затвори вратата и ме попита с дебелия си глас: „помниш ли онова момче, дето прегази” ? Мълчах гузно, бистър страх напълни клетките ми. „Знаеш ли, че с него служихме заедно в Афганистан” !? Отвърнах, че не знам – ледени кристали паника ме пореха от вътре. Удари ме силно в лицето, а после пак... и пак – костите се чупеха, плътта се цепеше, целия бях в кръв и лайна. Той си изу анцуга и се показа тлъстият му сърдит член. Поднесе огромното си лепкаво нещо към устата ми. Изфъфлих, че по-скоро ще умра, отколкото да го поема... е... не умрях...

Отговори

Върни се в “Bulfleet Newspaper”