Bulfleet Weekly 28.10.2012

Вашият източник на информация

Модератори: Bulfleet Newspaper, Bulfleet tribune assistant

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)
Регистриран: пон юни 04, 2007 4:41 pm

Bulfleet Weekly 28.10.2012

Мнение от slavi » пон окт 22, 2012 9:20 am

Изображение

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Re: Bulfleet Weekly 28.10.2012

Мнение от slavi » пон окт 22, 2012 9:20 am

SMS за 6 лв - как работи?

Уважаеми играчи,

Считано от 03.09.2012г. се въвежда промяна в начина за пращане на SMS за 300 кредита (6.00 лв.) в посока ваше улеснение. Услугата преминава към Тераком, вместо досегашния посредник Фортумо т.е. изпращането на SMS ще става като познатиет до сега методи за 100 и 220 кредита. Вече няма да е нужно системата за плащания да бъде отваряна и активна по време на пращането на SMS-а. Трябва просто да изпратите генерирания код на посочения номер и кредитите ще бъдат начислени към акаунта ви. Цената на SMS-а не се променя.

НОВ МЕТОД ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА НАНОКРЕДИТИ

Имаме удоволствието да ви съобщим, че вече може да се възползвате от подобрените условия на един от методите за плащане в България - Cashterminal.

Как бихте могли да закупите кредити посредством Cashterminal - лесно и бързо, само с няколко стъпки:

1. Отидете на някой от терминалите на Cashterminal (Списък с адреси на Cashterminal в страната можете да видите на http://www.cashterminal.eu/places.php)
2. Изберете Сайтове за колективно пазаруване и Онлайн игри
3. Изберете XS Online Games
4. Изберете желаната от вас игра и пакет
5. След като платите, ще ви бъде издаден касов бон, който трябва да запазите. На него е отбелязан код, който трябва да въведете в системата за плащане, избирайки съответния закупен пакет.
6. След въвеждането на кода, кредитите ще ви бъдат начислени веднага.

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » пон окт 22, 2012 9:21 am

Вселена Хардкор

1. Според вас какъв е процентът на женско присъствие в Булфлийт?
2. Кои са по-злобните играчи, жените или мъжете?
3. Какъв човек бихте предпочели за съюзник?
4. Какъв враг не бихте искали да имате?
5. Половинките ви създават ли ви проблем заради играта?
KSP

1. Да кажем, 4%.
2. Мъжете.
3. Да помага с реца и да прави битки, за да качва рецки на общата.
4. По-силен и с мн. газ за харчене.
5. Не, даже напротив. Вълнува се с играта заедно с мен.

nan

1. Не знам - предполагам около 5%.
2. Много малко са жените, за това казвам мъжете.
3. Някой, който ми е в обхвата и има много рециклатори/танкери.
4. Нямам претенции, но с повече врагове е по-интересно.
5. В БФ-то влизам само от работа - сами си отговорете за половинката.

fake

1. 3,144444444%.
2. Мъжете.
3. Приятели.
4. Враг с 4-5 сийтъра.
5. Мрънкат рядко, както ги научиш.

Ace

1. Като сложим админите 0.2%.
2. Мъжете.
3. Човек, не жена.
4. Некоректен!
5. Няма половинки в момента, това е и причината да заиграя.

thelick

1. Най-много по моето скромно мнение 5-10 %.
2. Според мен жените!!! По принцип ние ги подценяваме и точно за това те са по-мотивирани и целенасочени. Мен жена играч ме е занулявала преди. За радост сега с повечето дами съм в добри отношения и не съм им в целевата група.
3. За мен няма значение - стига да са ни точни взаимоотношенията.
4. Враг не искам да е човек, който се възползва от слабите места в системата, всички знаем, че има такива!!! Понятието "Наливане" е доста разтегливо и субективно. Иначе се радвам, че съм извън целевата група на повечето жени играчи.
5. Разбира се, че създава - точно както аз и създавам на нея, че "Зомби" всяка вечер "Биг Брадър"например...

MrBrown

1. Приблизително 15 %.
2. Всеки има спортна злоба.
3. Естествено че Рояла, лягаш спиш си спокойно и да те занулят ще бъгне и си възстановен. (Това в кръга на шегата разбира се) ми много са MimoZZa, gerodwero и Червената Армия в общи линии.
4. Враг само един не искам и той е да играеш срещу акаунти управлявани от 3-ма или 4-ма (които ги има във вселената, администацията да си го впише в бележника).
5. Нормално е да прави проблем, спиш на пс-то, живееш на пс-то, забравяш всичко в живота.

Loveless

1. Ами не малък. Сигурно поне четвърт.
2. Това не е въпрос на пол, а на други пропуски в развитието на индивида.
3. Сериозен играч, но веселяк като човек Но жените сякаш се отнасят по-отговорно и са по-алтруистични, винаги са готови да помогнат (поне тези, с които съм играл досега).
4. Никакъв, все пак е само игра.
5. Не, но ще видим какво ще стане когато наи-накрая научи за Булфийт.
======================================================================================================================================
Weekly Трибуна

Във вселена Hardcore ставаме свидетели на един изключително интересен и интригуващ рунд. Интригата около съюзната класация се запазва след като съюзите Ace и TheRockers се обединиха в МорскиВълк и с всеки изминал ден стопяват преднината на ANSR. Атаките със ЗНС са ежедневие, но повечето флийтъри си държат флотите на главната планета и за жалост до кухирване все още не се е стигнало. През изминалата седмица всички сили бяха хвърлени към отстраняването на saladin.

Rosen_00 vs saladin

mamboo vs saladin

Rosen_00 vs saladin

Noksitel vs saladin

3in1 vs monopolo

aleks vs malcho

MrBrown vs Amber

Ace vs Sample

YODA vs judas

История с продължение - интервю с Rosen_00

- Здравей, би ли разказал как започна всичко?

Тя историята има голяма предистория. Аз си копах мирно и тихо, мислех да не се впускам в приключения, че и времето ми е ограничено, но не би да се случи така, Рояла и Саладина - Креатива бяха решили да ме сринат за да нямат конкуренция в топа. Обяснението на Рояла за инвазията му срещу мен е, че нямало по кого да лети с дини, и така се започна едно летене. Те двамата срещу мен, нямах големи шансове и двамата имаха по-големи флоти и си ме минаваха като бърз влак пътническа гара. Правих отчаяни опити да опонирам, но виждах, че резултата ще е в минус за мен. Като лидер на съюз ThaRockers виждах, че изтърваме и съюзната класация, затова се събрахме с Кристиян в съюз Морски вълк. Така имах подкрепа от повече играчи. Ден преди големия бой свалих полевите на Роял, и на Саладин. Саладин ми срещна дините и за мое съжаление не падна планетата да му изгори флота!
Ето и малко битки:

Тук бия на Роял полевите

Rosen_00 vs Temple

Тук на Саладин полевите

Rosen_00 vs saladin

Тук бутам планета на Саладин

Rosen_00 vs saladin

Тук саладин ми откъсва топките

Rosen_00 vs saladin

Две много интересни ситуации се получиха в процеса на притискане и търкал. Литнах с всичките реци да събирам боклук на съюзник. Рояла в този момент ме спайваше, защото летеше с дините си и е видял времето на излитане на реците ми. После е разбрал, че аз съм вдигнал реца и вече не беше трудно да сметне времето на връщане. Ето какво се получи:

Temple vs Rosen_00

Летях на Саладин с дини, но се покрих малко дървено. Пакриващата флота ми вървеше в една секунда с дините и знаех, че ако реши да среща ще заминат първо дините, като първа пусната атака. Затова реших да върна дините в последната секунда и ако има срещане да се наниже на флота ми...така и се получи:

Rosen_00 vs saladin

Получило се е интересно, а как продължи, видяхме серия битки към Саладин и ще се радваме на твоя коментар?

Та вече без топки бях като боксова круша. Останах само с основна планета, другите станаха неизползваеми колонии, а тия двамата много силни. Саладин си позволяваше наглостта даже да не се вдига, макар, че спая му не беше на висота, за да да си позволи този лукс. Наговорихме се 3-мата аз, mambo и Noksitel да се блъснем в него и да го елиминираме. Сметките позказваха големи загуби за нас, но пък кефа си струваше. Речено-сторено, вдигнахме се привидно кротко и в 01 часа кацнахме. Уверихме се, че не е он и местихме планетите при него. Уговорихме се кой кога да литва и вече летяха флоти, рецки, всичко....саладина беше вече аут.

mambo минава

mamboo vs saladin

аз минавам

Rosen_00 vs saladin

noksa минава

Noksitel vs saladin

Моя грешка, че забравих да пусна 6 рунда. Та се омазах повече от предвиденото, но пък се кефех, че саладина падна. Излезе над 500 мил рец, който прибрахме и си разделихме...сега си го харчим с кеф. Това е в общи линии. Поздрави на вестникарите и пожелавам на повече флийтъри да изпитат подобни тръпки!

Искрено благодарим за подробното интервю, радваме се когато има такива екшъни във вселените. Пожелаваме нови успехи на всички играчи.
======================================================================================================================================
Временно класиране на Рунд 30 Вселена Хардкор

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

За вас материалите изготвиха: puhcho, slavi и HarryDresden
Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » пон окт 22, 2012 9:22 am

Вселена 2

1. Според вас какъв е процентът на женско присъствие в Булфлийт?
2. Кои са по-злобните играчи, жените или мъжете?
3. Какъв човек бихте предпочели за съюзник?
4. Какъв враг не бихте искали да имате?
5. Половинките ви създават ли ви проблем заради играта?
bubeto

1. Много малко 5%.
2. Естествено мъжете.
3. Без значение, стига да е добър.
4. Всеки враг е добре дошъл.
5. При това големи, но и помагат малко.

monopolo

1. Около 2%.
2. Хахах много ясно че жените.
3. На такъв дето можеш да разчиташ.
4. Злобна жена.
5. Не даже помагат на повечето играчи.

milen

1. Има, има играят дамите.
2. Естествено жените са по-злобни особено Pifa...
3. Все ми е тая стига да може да играе.
4. Най-лошия враг е Космотрон, защото е всемогъщ.
5. За щастие моя Георги не ми прави проблеми.

lolita

1. Става все по-голям.
2. Мисля че жените, без да се обиждат мъжете.
3. Аз претенции нямам.
4. Комплексар.
5. Вече не (не се бием за компа).

rManolov

1. Ако кажа проценти ще излъжа, процента на дамите не е много висок, но пък дори и малко са доста активни.
2. Ако някой влага злоба в тая игра е пълен глупак според мен... Може би правилният въпрос би бил "Кои са по- нахъсани"? В такъв случай мога да кажа, че със сигурност не са жените. Те предпочитат кражби от празни планети или пиратски атаки.
3. За съюзници предпочитам хора с чувство за хумор и малко повече IQ, защото все пак сме се събрали да се забавляваме, а интересните разговори са си добро забавление мисля.
4. Аз врагове нямам (прочети началото на точка втора и ще разбереш мнението ми за такъв тип отношения в една игра).
5. В момента го карам на ергенлък...почивам си от женското присъствие.

Firecaster

1. Не знам.
2. Жените(но без покритие ).
3. Мъж.
4. Мъж.
5. Разбира ме и е толерантна, но малко ревнува.

AncienT_SouL

1. Голям е.
2. Зависи си от характера на човека.
3. Такъв като мен.
4. Такъв като мен.
5. Не, не играя сериозно.

Visas_Marr

1. 30-40%.
2. Жените.
3. Като избраните в момента.
4. Такъв като мен.
5. Не.

misterya

1. Добър, щастлива съм че има жени.
2. Битите, но най-вече мъжете!(мразят, като ги бие жена).
3. Приятел.
4. Да бяга.
5. Да, особено след консумацията им, винаги виждам двойно в играта!

hustler

1. 5-6%.
2. Определено жените, тамън 2 си имам в съюза.
3. Такива, които имам и в момента.
4. Колежката ти във вестника.
5. Не особено.

0wnage

1. Предполагам е към 10-15 процента.
2. Мъжете, тъй като голяма част от тях немогат да понасят загубата.
3. Жена. Не би се отказала дори и след зануляване.
4. Жена. По-скоро би се амбицирала да си го върне.
5. Не, но пък и играта не ми отнема повече от 5 минути на час.

Seeker

1. Много малък.
2. Човекът си е злобен по природа - жените също. Значи всички са злобни.
3. Добър.
4. Тука ми е все тая.
5. Още съм малък за половинка, нямам си.

Nihilus

1. Според мен жените в играта са над 30%, но познавам и доста отказали се. С тях процентът расте!
2. Не бих казал че са злобни играчи. По-скоро са по-добри стратези и това че са от другият пол често помага! Много лесно може да ти завърти главата и да се откажеш от атаките.
3. В нашият съюз са три! Весело е и рундът не минава тягостно, а в постоянни закачки!
4. Аз съм весел човек, опитвам се да не си създавам врагове.
5. Проблеми нямам.

vladdd

1. Ако броим и мъжете с лява сексуална ориентация - огромен.
2. Въпросът е сексистки - злоба има във всеки.
3. gerodzwero - да се свети името Му!
4. Спамър.
5. Половинката ми подкрепя малоумните ми изпълнения и вдъхновява всеки мой полет. На крилете на кръстосвачите е изписано нейното име.

primaHit

1. Процента не съм го изчислявал.
2. Жени или мъже все псуват...ама девойките хапят лошо.
3. Зомби телефонист.
4. И пак зомби телефонист.
5. Мдам, удържах една седмица преди да ме скива.

gerodzwero

1. 50% са жени, но се крият под мъжки никове.
2. Злобата в нежния пол е като кладенец без дъно, но затова си ги обичаме.
3. Зомби.
4. Не бих искал да имам за враг човек, който не спазва правилата и злоупотребява с положението си, без значение за коя игра става въпрос БФ или реалния живот.
5. Да - всяка се бори за свободното ми време и вниманието ми.

aaron

1. Ами някъде към 20-30%.
2. Ами мъжете, макар че навремето тангра беше много луда както и анче, това е, има и други, но сега не мога да се сетя, но определено мъжете сме по-злобни .
3. Няма ги вече моите приятели от 1-ви рунд на 1-ва вселена, тогава съюза беше пришелеца ли, нещо подобно преди да създадем съюз аЗрудите във 2-ри рунд по средата със албането, някойпознат, туро, FEAROTH, тогава си правихме кефа, а сегашните играчи са много нервни и със болни амбиции.
4. Ами те са няколко, най-вече юда, тунжо, каос, но те сега не играят, така че ми пука за останалите.
5. Да доста. Жена ми, като почна да играя и не ми говори с дни.
Weekly Трибуна

hustler vs gevrek

shoshi vs oriono

TOTO vs maleni

TOTO vs MaSteRy

TOTO vs invisible

luna vs mrazqte

tonik vs ivalin25

Kartel

С тоя си имаме заигравка от доста рундове на сам и всеки рунд го занулявам по минимум 40 пъти и все не си признава, чудя се от къде това самочувствие.

Kartel vs tristaan

Горещи точки
В миналия брой на вестника ви запознахме с някои от обявените войни във Вселената. Обащанието беше да ви държим информирани за тяхното развитие.
При Хишниците и Самаел за момента нещата са в застой. Лидерът на Самаел се оттегли, може би за постоянно в този рунд. Новият лидер все още не е дал изявления пред медиите как вижда развитието на политиката. За момента обаче няма промяна в политическите настроения и от двете страни, но не успяхме да се доберем до данни за нови сблъсъци по границата. За сметка на това, генералите от P®ED@TO®S съвсем не стоят без работа. Твърдо решени да внасят ред и дисциплина във Вселената, те не пестят сили и ресурси в името на мира. Наши източници от техните редици ни предадоха запис на доклад от битка състояла се съвсем на скоро в района на планета BuBaLeC. Там се подвизава местен робовладелец, който има неплатени данъци и такси и незаконно построени съоръжения. Съответно упълномощеният за целта генерал kilo_kartofi, потърсил сметка на нарушителя. Някои от постройките били бутнати и част от ресурсите и друга движима собственост иззета като компенсация за неплатените данъци. Ето и самия доклад:

kilo_kartofi vs BuBaLeC

Войната между Алкохолици и New Star е в разгара си. Лидерът на алкохолните отново отбеляза точка в полза на своя съюз.

hustler vs megas412

Явно ще удържи на думите си, че ще води борбата до посиняване на противниците.
Във военните действия между двата саюза се намесиха и имперските пиратски флотилии. Резултатите отново са в полза на Алкохолиците:

Harry_Dresden vs megas412

Не само това, но и иначе мирните фризьори се включиха в борбата за надмощие. Във фризьорския салон до кръчмата смелия ни майстор на прически успя да подреже косата, брадата, че даже и веждите на един от звездните играчи. Издокара го със супер модна прическа тип ливада, като използва само филажните ножици за фино оформяне. Ето и снимки на самата фризура:

pri4eskata vs FoxI

Междувременно в състава на съюз Алкохолици настъпиха някои промени, имаше сливане със съюз Archangels, както и нови попълнения от други съюзи. Възможно е от части това да се дължи и на факта, че лидерът им по настоящем води класацията по бойни точки. Вече в нов състав алкохолиците си позволяват и възможността да се бият на няколко фронта. Обявена е още една война с Пургатори.

Извънреден бюлетин
Една паднала звезда

Късно вечерта, минути преди да бъдат спрени атаките заради смяната на часовото време беше осъществена съюзна акция от кръчмата на алкохолиците срещу член на Нова Звезда. Лидерът hustler виждайки брояча в галактика да се увеличава, пусна атака към megas412 , като организира съвместното събиране на рециклажа от него, Harry Drezden и peter74. За беля, в бързината да хване времето преди спиране на атаките, той забравил да пусне 12 рунда. На звездният му оцеляват 65 меги. Тогава се намесва Хари Дрезден, който се намира в близост до планетата на потърпевшия. Веднага са изпратени кръстосвачи да довършат работата. резултатът е ясен - звездният е върнат в детската градина.

hustler vs megas412

Harry_Dresden vs megas412

Минути след боя megas412 е изгонен от редиците на Нова Звезда.

bubeto
Непрочетено
2012-10-27 23:57:51
Ма защо изгони момченцето от
съюза : (( Нали знаеш, че ти си
следващата пиленце? И от тук ще
те истрия :)

Рециклажа е събран надлежно и разпределен по правилник. Остана само малко газ, с който черпим всеки който се докопа до него по случай победата ни.

В следващите броеве на Bulfleet Weekly планираме да ви запознаем и с други появили се войни във вселената.

Trick or treat

Изображение

Както всички знаем, Хелоуин е един много весел и колоритен празник. Още преди да е настъпил неговите страстни почитатели се маскират като всевъзможни същества и обикалят по кварталните къщи в търсене на бонбони и сладкиши, ако не намерят такива погаждат номер на стиснатия собственик на къщата. Най-забавно е, когато хем направиш номер, хем получиш сладкиши и други лакомства. Така започва и нашата история:
Героите в нея са двама – Shoshi (маскиран като трол с червена качулка от братството на червеноармейците) и Spaceboy (издокаран като неприветливия съсед в квартала на хишниците).
Тръгнал нашия маскиран трол за лакомства из квартала, но нали е трол, а те по природа обичат да правят и поразии, намислил и пакост да направи. Въоръжил се с наръч метли от серия „Кръстосвач“ и тръгнал към съседната махала. Вече бил набелязал една богаташка къща, в която се предполага, че черпят с най-отбрани лакомства. Оказало се, че преценката му е съвсем вярна. За негов късмет в този момент собственикът липсвал. Идеална среда да скроиш номер, да обереш сладкишите и да се прибереш без някой да те забележи. Така и станало. Замел двора със метлите изсипал всичките лакомства в торбата си и дим да го няма… За наш късмет охранителната камера е заснела всички негови действия.

shoshi vs Spaceboy

Да пожелаем на победителя още такива успешни номера и много лакомства в торбата.

Изображение

„Оноден на лунна светлина ала Бетовен или как се хваща върколак“

Изображение

Наричат ме Ян Ван Петерсон и съм ловец на нощни хищници. В рода ми от поколения наред се занимаваме с лов на вампири, вещици и върколаци. Усвоили сме изкуството до съвършенство. Знаем навиците им, предпочитанията им и как да ги откриваме най-лесно. Пътувам из империята в търсене на приключения. Жителите на планинските села винаги са готови да заплатят щедро, за да ги освободя от страшилището което ги мъчи.
Случайността ме доведе до едно планинско селище. Местните разправяха за страшен върколак подвизаващ се в горите над селото. Видях следите му по пътеките, наистина едър екземпляр. Но съм научен да не се предавам пред такива препятствия. Прилежно се подготвих, взех само леките оръжия, че да съм подвижен, може да се наложи да бягам по баирите.
Щом изгря луната потеглих. За жалост беше облачна нощ и щеше да е трудно. Спипах го на една полянка горе на високото. Придвижих се тихо, ама той беше наострил уши…. За мой късмет в този момент облаците се отместиха и откриха пълната луна. Онзи се облещи срещу нея и нададе разтърсващ вой, оставайки глух за всичко друго. Засилих се и хръц - право изотзад. Изненадан при това нашествие воят му придоби нотки на фалцет. Последва кратка борба, разхвърча се козина, но скоро звярът се предаде и беше обезвреден, поне за сега….

peter74 vs akalukrav

Мисия жълъд – Из дневниците на една катерица

Изображение

Поредната студена есенна сутрин. Чака ме много работа. Зимата наближава, а не съм си напълнила складовете… За капак вчера спипах нашественик в моята гора. Чужда катерица, събира моите жълъди….
Трябва да му открия следите днес и да го прогоня…. Поне е събрал на куп част от реколтата, само трябва да я извозя към моите складове….
До обяд нямаше резултат от търсенето… едва в ранния следобед хванах следите му на 87-ма пътека… добре е окопал хралупата.. даже и капанчета е заложил… хъм… ще падне ровене…. Само да го хвана когато е далеч…
Чакам… скука… поне да можех да послушам музика, а то трябва да пазя тишина, да не се усети, че го следя… свечери се, този няма ли да се измъква вече… схванаха ми се крайниците от студа и неподвижното седене в храстите…. Най сетне угаснаха лампите и той излезе… сигурно тръгна по мадами… време е да действам…. Тези капани и барикади ще ми създадът работа, дано не събудя комшиите докато ги разбивам… жалко, че не взех достатъчно колички за събиране на боклука, щеше да ми влезне в употреба… е нищо де, аз да прибера жъладите, пък колкото успея за боклука, все пак има и други животинки из гората, все на някой ще му е от полза…. Да не забравя да приложа описание на действията, ще ми е от полза при борбата с бъдещи нашественици…
Тръгвам…..
Harry_Dresden vs Jondi

Денят беше успешен, складовете почти са пълни…. Мога да заспя спокойно…

Изображение

Кой държи бизнеса с алкохола и мезето във Вселената? - журналистическо разследване

Близки до собственика на най-известната вселенска кръчма „Алкохолици“ изнесоха информация, че той държи основните акции в бизнеса с алкохол и части от бизнеса с мезета във Вселена 2. Наш репортер се зае веднага да проучи получената информация и се добра до интересни документи подкрепящи това твърдение. Оказа се, че Hustler von Alkoholik действително е най-големият магнат в тази пазарна ниша. Не само това, той не допуска производството и продажбата на алкохол без бандероли и непроверени мезета. За целта има шпиони по всички местни имения, с помощта на които следи какво правят съседите му. В случай, че хване нарушител веднага праща инспекция и на нарушителя се изземва всичкият алкохол, както и стъкления амбалаж и касите. Ако има и произведени мезета също се изземват, като се съставя и съответния протокол по случая. А иззетите стоки се отнасят в кръчмата на г-н Hustler von Alkoholik за преокомплектоване и продажба по законния ред.
Като доказателства за дейността на алкохолния бос, получихме протокола от последния случай. Нарушителят се оказа Milen haji ReturneD. В имението му били открити градина засадена със зеленчуци за салата, няколко долапа с колбаси от неустановен произход, казан за варене на ракия в мазето и нелегална фабрика за бутилиране в бараката в задния двор. Част от бутилките явно са били изнесени по-рано през деня, но на мястото са открити няколко палета с каси за пренасяне на вече бутилирания алкохол, малко домашна гроздова и вече споменатите мезета. Всичко е подробно протоколирано и иззето от служителите на Von Alkoholik и отпратени за преразпределение.
Ето и самия протокол от случая:

hustler vs milen

Позволяваме си да добавим и списък на термините в алкохолния бизнес - "Алкохолен превод на понятията в играта", като се надяваме да е полезен на бъдещите производители и ползватели на алкохол и мезета на територията на Вселена 2:

Алкохолен превод на понятията в играта

Изображение

Лидер - Човекът, който е виновен за събирането на групата. Той организира запоите и с това мисли, че е свършил задълженията си. Затова, когато дойде сметката винаги е в тоалетната.

Зам. Лидер (обикновено не е обявен официално, но всички съюзници знаят кой е) - Почти като лидера, той помага за организирането на запоите. Грижи се лидера да си плати когато се върне от кенефа.

Бойните Генерали - Това са най-големите пиянки. Никога не пропускат запой. Идват първи на сбирката и си тръгват последни или когато свърши пиенето.

Дипломат - Човекът, който държи връзка със заведенията. Резервира маса и се договаря за промоциите и намалението в заведенията.

Майор - Това е умника на групата.Той чете менюто и прави поръчката.

Капитан - Това е човекът, който използва празните чаши за строеж на пирамиди по масите и разчиства излишните прибори и посуда от масата.

Лейтенатн - Това е човекът, който когато дойде сметката изчислява кой колко трябва да плаща. Събира парите и плаща сметката.

Членовете - Свободни електрони. Някои се опитват да достигнат генералите по количество изпито пиене. Или използват сбирките за да избягат от жените си.

Изгонен мембър - Човек, който не може да пие

Изгонен член с (i) - Алкохола го погребъл (или жена му не му дава да пие)

Зануляване - отиваш до кенефа и някой генерал ти изпива пиенето и изяжда мезето

Мултиакаунтинг - правиш се, че до теб седят ПОНЕ още двама и караш майора да поръча и за тях пиене и мезе, а когато дойде сметката се правиш, че никога не си ги виждал и НЯКОЙ ДРУГ е изконсумирал тяхната поръчка.

Бейбиситинг (наглеждане) - в отсъствието на генералите се грижи жените им да не стоят незавити нощем

Сървър - заведение (по нашемо кръчма)

Програмисти - екип от готвачи, сервитьори и бармани, които потдържат обслужването в сървъра на ниво и се стараят "играещите" да имат всичко нужно, но не винаги мезето е качествено и пиенето оригинално

Админ на Вселената - салонен управител. Грижи се всички да са добре настанени и да протича добра кумуникация м/у пограмистите и клиентите в сървъра, но накрая винаги той го отнася.

Изображение

Изследователски център - Мястото където се правят разработки за нови напитки.

Корабостроителница - Мястото където се произвеждат бутилките и касите/кашоните за напитките

Притежател на ЗНС - човек който изпива пиенето при наличие на притежател. Или по-точно Притежателя изпива пиенето като сметката плаща друг клиент !!!

Неактивен играч : банкомат /теглиш винаги когато имаш нужда/при положение че банкомата е зареден.

Колония на неактивен играч: местен клон на банка, теглиш докато има от срочния си влог.

Играч играещ предимно на защита - Препил мембер паднал в тревата на близкия парк ! Много туден за местене !

СЪЮЗ: Весела компания от алкохолици и няколко пияници /присламчили се/ на път към най-близката кръчма

Съвместна акция за атака и събиране на рециклаж:Уточняване на правата между компанията след поредния запой.

Корабна броня - всяко ниво увеличава издръжливостта на алкохолни напитки с 5%.

Реактивен двигател - всяко ниво увеличава скоростта с която се придвижвате към тоалетната, когато дойде време за повръщане (същото важи и за останалите скорости).

Ниво на шпионажа - всяко ниво увеличава шансовете да се приберете без да ви засече жената.

Alliance planet - всяко ниво осигурява по един трезвен шофьор.

Протекция - състояние при което дадения играч не може да продължи да се надпива с останалите. След протекция играчите, обикновено, се намират под масата или в тоалетната.

Ваканционен мод – приет в изтрезвителното с дългосрочна програма за лечение от алкохолна зависимост.

Отношения между два съюза

Изображение

Има 4 нива на отношения между два съюза. Те са публични и могат да се виждат от всички в играта.

Алианс - съюзите си организират брифинги (надпивания), в които дружно хапват и пийват до пълна капитулация, като всеки си плаща сметката и си консумира своите ресурси.

НАП - съюзите са в един сървър, на различни маси и само си викат "Нашшшшта масаааа черпииии вашшшта масаа" и не ползват ресурсите на съседа.

Неутралитет (вижда се само в меню галактика) - съюзите са в един сървър, не се познават и често някой бива занулен от противников играч.

Война – дълъг маратон (понякога с продължение в следващия рунд), в който противниците си мерят ... възможностите за пиене. След края на войната се броят капитулиралите (протекция иили ваканция) и занулените, като загубилите плащат целия масраф
Временно класиране на Рунд 20 Вселена 2

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » пон окт 22, 2012 9:23 am

Вселена 1

Weekly Трибуна

slavi vs mrflex

Временно класиране Вселена 1

Индивидуална класация

Изображение

Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » пон окт 22, 2012 9:23 am

Изображение

Как се снима порно филм

Изображение Изображение Изображение

:Zz013:
Гладни години. Няма хляб. Ровя из в-к Позвънете :74: . Обяви. "Кастинг за млади жребци. Добро заплащане. Еротичен филм за чужбина. Тел..."
Обадих се с идеята, че щом искат коне трябва да им трябват и ездачи, а аз преди да се науча да доя магарицата на село съм я яздил и веднъж кон съм яздил. Ама за малко.Нарекоха ме шегаджия, но ме поканиха за кастинга. Коне не видях. А и не разбирам как може да се пъхне кон в този апартамент. Оставих си BMX-а в коридора.
- Одобрен си за филма. Утре снимаме. 300 лв на ден. Здрав ли си?
- Хремав съм, щото тоз грип....
- Ок, ставаш. До утре..
Малий, толкоз пари!? Голям кеф.
На следващия ден ходих на баня и се курдисах първи. Иде режисьора.
- Ясно ти е, че ще снимаме порно?
- Но?
- Какво "но"?
- Не, нали вие казахте "Ясно ти е, че ще снимаме пор, но...?" и аз чакам за "но". А защо писахте коне, а сега пор?
- Моля? Ще снимаме ПОРНО..
- Но?
- Ще снимаме порнографски филм!
- "пор, но графски филм"?! Графски щото сме царско време? - недоумявам аз пропит от девствената ми същност.
Тук той ме заряза, грабнаха ме едни със слушалки в ушите, дадоха ме на едни дето ми пудриха всико, съблякоха ме и бам...пъхнаха ме в една стая с голи жени и мъже, които правеха какво ли не. Абе срам, не срам - ще ви кажа. Секс! :naked:
:(Омърлуших се. Кървави пари са тези 300 лв на ден. Нямаше как. Казаха ми -влизаш и почваш да я ближеш онази там долу?
Фон. Музика на Мънго Джери "Ин дъ самъртайм" Сещате ли се? Чип чи чип , а....
Отивам аз, тя се разкрачва. Навеждам се аз. Camera! Action!
- Ъ...може ли само да...?
CUT! - крещи режисьора - Какво има бе?!
- Ами тя мирише на пишано долу - вдигам раменца, а останалите се споглеждат и се ухилват. :lol:
- А на какво да мирише бе, чобан? На чубрица ли? Айдееее...
Camera! Action!
Навеждам се аз и ...ближа. А носа ми тече :( . Едни зелени сополи текат от мен и се сливат с нейните течности. Не мога да дишам. От опитите ми да дишам се образуваха балони в сополите ми. Закашлях се. Повдигна ми се. (puke)
- CUT! - крещи режисьора - какво стана пак?!?!
- Косъм - и изпружих врат, след като се бях затичал към него да погледне в гърлото ми.
- Какъв косъм бе? От къде се извъди ти бе? От Марс ли? :arg:
- От Трошево съм. Да не познавате някой там?
- Връщай се и повече без изцепки!!!
Camera! Action!!!!!!!!!
Нещо хич не ми хареса отношението. Тези хора не са хубави. Ближа аз, а си мисля за мои неща. Въй?! Колелото?!
- Ъъъ..може ли пак? - вдигнах ръка като за изпит аз.
- CUT! CUT! Какво пак бе, говедо?
- Може ли да отида до коридора за да си заключа BMX-a, че да не ми изчезне. Имам си и катинар.
- КОЕ ДА ЗАКЛЮЧИШ?!
- ВМХ-а, колелото, като от филма...
- И сега ли се сети? Какво прави досега? Защо не го заключи? Какво прави?
- Ми...близах...
- Преди това бе, чвор?! Бягай и се връщай!!!!!
Отидох в коридора, после в тоалетната, вдигнах капака, пъхнах си главата, пуснах капака и ..изревах с всичка сила. Не обичам да ме наричат "дърво". Върнах се.
И пак...
Camera! Action!
Сега мен ще ме ближат. Легнах аз по гръб и ...
- Кхххниии... - изгърчотих се при първия допир още
CUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Кажи бе, делиорманецо - режисьора пак ме обижда и доби цвят на козе виме след двудневно нонстоп доене - какво пак? Косъм? Мирише? Колелото? Забравил си да си платиш тока?
- Много ме е гъдел...а и тя ми пипа дупето...ама вътре...с пръст
След увещания, кандърми и обещания от моя страна продължихме. За да не ме е гъдел тя си завря пръста в дупето ми. Заболя ме и очите ми почти сълзяха. Камерата не ме снимаше в лицето. Тези 300 лв ще ми излязат през....дупето.
И воистина возкресе. Онази си дръпна рязко пръста и аз ....се нааках. :noob:
То после не беше CUT!!!, не беше чудо...Караха ми се, търсеха хавлии, бърсаха някакви плаки, проветряваха, а беше зима....
Изгониха ме. От 300 лв ми отписаха хавлии, пропиляна лента, декори...
Останаха ми 0.80 лв...
Качих се на ВМХ-а и газ към нас. Със стотинките си купих две рогчета. Разкошни соленки. Най-хубавото нещо в този ден за мен. Затова пиша и в клуб "Любов" - за любовта ми към рогчетата. Обичам рогчета!

Temple отишел на работа в София и отишел на театър. Примочало му се и вместо у мъжкия влезнал у женскио клозет, а вътре невеста.
- Не те е срам! Тука е за жени!
- Па това що държим у ръце да не е за мъже!

Дядото на vladdd го пита:
- Имате ли час по сексуално възпитание в училище?
- Имаме. Даже днес имахме с тема: клитор.
- Какво е това?
- Ами ...това е стартера в секса!

:arg: Дядо Kosmotron вече на 85 години отива при доктора и се жалва:
-Докторе,помагай! Га бех млад,зимах кофата с кюмура, окачах я на инструмента и си я разнасях из цело село, а сега не моа..
- Дядо, опита ли с медикаменти? Виагра например..
- Докторе, он па си рипа, ма кат окача кофата и ми омекват колената...

След як запой seeker забърсва puhcho. :wub:
На сутринта puhcho притеснено:
-Лелеее, как съм забравила - днес ще ходим с мама на гинеколог. Мама иска да знае дали съм девствена!
seeker тъкмо бил отворил бутилка бира, за да се освести, махнал гумата изпод капачката и я сложил където трябва.
Следва преглед при доктора. Той поглежда и почва да се тресе от истеричен смях.
Майката притеснено:
-Кво бе докторе, девствена ли е?
-Ааа, че е девствена - девствена е, ама за първи път виждам да и пише и срок на годност!

:noob: Noksitel отива при баща си иу казва:
- Тате, искам да ти кажа нещо.
- Кажи сине.
- Татко, аз съм гей.
Бащата го подледнал и го попитал:
- Я ми кажи, ти имаш ли пари?
- Не – отвърнал синът.
- Известен ли си?
- Не – отвърнал синът.
- А да не би да си водещ, на някое ТВ шоу?
- Не – пак отговаря синът.
- Ами, какъв гей си тогава бе, ти си един обикновен педераст.

:naked: fallenka казва на мъжа си:
- От днес минавам на пазарна икономика - правя всичко за пари:
- Да сготвя - 50 лева, да измия - 50 лева и т.н. се*с - 100 лева.
Лягат си, мъжът:
- Хайде да правим се*с.
- 100 лева.
Пребърква се - само 70 лева. Не стигат.
Заспиват... По някое време мъжът се събужда, гледа, жена му си рови в чантата си.
- Какво търсиш?
- Да ти дам 30 лева на заем.

:pinkglasses: Как да намери пъпа на жена?
Слагаш пръст на гръбначия й стълб и започваш да го движим надолу.
Третата дупка е пъпът.

:a055: Връща се mamboo от Германия и разправя пред приятели:
- На това дето му викат Октоберфест ние тук му казваме приятен уикенд!

:girl_witch: Лети пътнически самолет. Пилотът казва по уредбата:
- Уважаеми пътници, пожелаваме ви приятен полет с нашата авиокомпания. В момента се намираме на 10 000 метра височина, движим се с 900 км/ч, температурата навън е минус 30 градуса, ... а-а-а-а! Ужас! Какво е това бе! М.... му! А-а-а-а!
Тишина. След малко пилотът продължава със спокоен глас:
- Уважаеми пътници, моля да ме извините за този изблик, но стюардесата ме поля с кафе. Знам, че не трябва да губя контрол, но да ми бяхте видели панталона отпред...
YODA от салона:
- М.... ти! Ела да видиш пък моя панталон на какво стана отзад!

:k030: Потънал един кораб, от който само един млад юнга доплувал до необитаем остров.
След няколко години го намерил случайно кораб, на който се оказала млада журналистка. Разпитала младежа как е живял, с какво се е хранил, журналистката, смутено го попитала:
- А правихте ли секс?
Юнгата я завел при огромен баобаб и й показал дупка на височина един метър, обраснала с мъх. Журналистката с надежда се поинтересувала:
- Може би ще искате да пробвате с мен?
- С удоволствие!
- Добре, хайде в позата, към която сте привикнал... - казала тя, свалила дрехите си и се навела. Юнгата се засилил и с всичка сила я ритнал по задника.
- Абе, ти наред ли си?!
- А ако има катерици?!... :lol:

На конференция на лингвисти се обсъждало кой е най-богатият език.
Излезли французи, немци, монголци и така нататък и представили своите доводи за своите езици. Дошъл ред на американците. "Нашият
език е най-богат.
Имаме три степени на изказване - добър, по-добър, най-добър (good, better, best)"; близо, по-близо, най-близо; далеч, по-далеч, най-далеч."
Българинът излязъл и смаял всички. "Ние пък имаме 4 степени на изказване -далеч, по-далеч, най-далеч, на майка си в п**ката; близо, по-близо, най-близо, на един х*й разстояние; хубаво, по-хубаво, най-хубаво, да си е*е майката".
На думи спечелил битката, но никой не му повярвал. Било решено това да се провери. Пристигнала делегация на летището в София и се запътили към
най-близкото такси. Качили се те в него и казали на шофьора да кара. Шофьорът тръгнал и само след миг попитал:
"На къде?" А те му отвърнали: "Към Варна".
Предвид дългият път, който предстоял, шофьорът задал следващият си въпрос:
"Какво ще правите там? По работа ли?".
- "Не, отиваме да пием по едно кафе".
В този момент шофьорът набил спирачките, обърнал се към тях и им викнал:
"Абе, вие луди ли сте? Защо ще ходите на майка си в п**тката, като на един х*й разстояние, правят кафе да си е*е майката?"

:( Жена идва на работа със синьо око. Неин колега забелязва и пита:
- Кой те подреди така?
- Мъж ми!
- Мъжа ти? Аз мислех, че е в командировка.
- Ха! Той мислел! А аз бях сигурна!

Лирично отклонение

Ф нидуумение

Нищу нямаши ми фчера,
ставам сутранта,
ф углидалуту са зверя:
Бря, чи красута!

Викам сигур са чалдисах,
туй ни мой съм аз.
Смятай кат са начирвисам
и са нагласа!

Тъй пу нощник и терлици,
с чорлава куса
мязам кат на убавица
ф профил и анфас.

Дрямах начи и въртях са,
цъках със език,
плюх са дан са уручасам –
тъй са възхитих.

Дъл на пустуту глидалу
са яви дифект!?
Тъй да съм разхубавяла...
А, сига де! Дерт!

Са умислих утведнъшки –
как навън ш’ въря?
МОмцити ку са натръшкат
кату ма съзрат?

С модна фуста, чи забрадка,
с китка у ръка;
с тос акъл зер за три патки,
кату заблеста...

И къдету койт’ ма срещни –
пламна, изгуря
ф разни помисли пугрешни...
Пък ни съм таквас!

Туй наверну сън е билу,
сигур йощи спа
и ми са е присънила
буйна красута.

Скуркузъбел съм, мий ясну -
ич дан ма съзреш,
щот ут толкува прикраснус,
мой са пубулейш.

Толкус убус да са исипи
тъй връз мен кат дъж...
Някуй тряа да ма ущипи!
(пу възможнус мъж! )

:oh_kotiooo: :kiss: :girl_witch:

Обява в жилищен блок:
Изображение

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » пон окт 22, 2012 9:24 am

Bulfleet във Facebook

Уважаеми летци,
съобщаваме Ви, че може да станете фенове на любимата ни онлайн игра и във Facebook. Последвайте ни в нашите две нови страници, където ще откривате информация за развитието на двата рунда във Вселените и ще може да спамите и обсъждате на воля.

Очакваме Ви!

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/289722457716400

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/303196709738748

Заключена

Върни се в “Bulfleet Newspaper”