Bulfleet Weekly 22.10.2012

Вашият източник на информация

Модератори: Bulfleet Newspaper, Bulfleet tribune assistant

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)
Регистриран: пон юни 04, 2007 4:41 pm

Bulfleet Weekly 22.10.2012

Мнение от slavi » пон окт 22, 2012 8:55 am

Изображение

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Re: Bulfleet Weekly 22.10.2012

Мнение от slavi » пон окт 22, 2012 8:55 am

SMS за 6 лв - как работи?

Уважаеми играчи,

Считано от 03.09.2012г. се въвежда промяна в начина за пращане на SMS за 300 кредита (6.00 лв.) в посока ваше улеснение. Услугата преминава към Тераком, вместо досегашния посредник Фортумо т.е. изпращането на SMS ще става като познатиет до сега методи за 100 и 220 кредита. Вече няма да е нужно системата за плащания да бъде отваряна и активна по време на пращането на SMS-а. Трябва просто да изпратите генерирания код на посочения номер и кредитите ще бъдат начислени към акаунта ви. Цената на SMS-а не се променя.

НОВ МЕТОД ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА НАНОКРЕДИТИ

Имаме удоволствието да ви съобщим, че вече може да се възползвате от подобрените условия на един от методите за плащане в България - Cashterminal.

Как бихте могли да закупите кредити посредством Cashterminal - лесно и бързо, само с няколко стъпки:

1. Отидете на някой от терминалите на Cashterminal (Списък с адреси на Cashterminal в страната можете да видите на http://www.cashterminal.eu/places.php)
2. Изберете Сайтове за колективно пазаруване и Онлайн игри
3. Изберете XS Online Games
4. Изберете желаната от вас игра и пакет
5. След като платите, ще ви бъде издаден касов бон, който трябва да запазите. На него е отбелязан код, който трябва да въведете в системата за плащане, избирайки съответния закупен пакет.
6. След въвеждането на кода, кредитите ще ви бъдат начислени веднага.

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » пон окт 22, 2012 8:56 am

Вселена Хардкор

1. Как ще коментирате представянето на националния ни отбор по футбол?
2. Можем ли да достигнем нивото на футбола ни от 94-та година?
3. Има твърдения, че идеята за парашутен скок от 50 км. височина е на бъгларин, защо според вас не го е направил той?
4. Скачали ли сте с парашут и ако не сте бихте ли го направили?
5. Един млад български талант са го включили в академията на Лотус, възможно ли е да видим българин във Формула1 в най-скоро време?
nan

1. Националния отбор по футбол се представя много добре предвид моите, а предполагам и на 90% от хората очаквания.
2. Мисля, че не можем. Тогава имахме отбор и звезди.
3. Липса на средства. А и както четох в пресата, българина сега е на 67 години. Преди 10 години пак е бил доста възрастен за подобен скок, а и както видяхме подготовката за самия скок е отнела към 5 години.
4. Не съм скачал, не бих и скочил.
5. Надявам се.

AlbertoBertoreli

1. Много зле и все пак е нещо, че не можаха да ни вкарат.
2. Едва ли.
3. Нямал е нужните средства и техника.
4. Не съм и бих го направил, струва си адреналина. Дори не знам колко струва скока.
5. Защо не. Може 1 ден да стане българският Шумахер, в кръвта ни е впрочем.

fake

1. Добре се справят момчетата.
2. Не.
3. Финанси.
4. Не и Не.
5. Ха, дано .

Станислав

1. Не съм доволен от тия равенства, да бяха загубили по нямаше да ме е яд.
2. Ако света не свърши 2012 що не.
3. Ние българите сме големи на думи само и аз ти казвам че ще скоча от луната.
4. Не. Да.
5. В следващите 4 години не мисля.
======================================================================================================================================
Weekly Трибуна

Alister vs kristian_123

ku4e vs otev

fake vs eXoduSoNe

fake vs eXoduSoNe

Noksitel vs KRISTIAN

AlbertoBertoreli vs nadq1203

fake vs gebet

fake vs gebet

fake vs Смехотворе

mamboo vs rManolov

Madame_Fanny_La_Fan vs ves81

aleks vs malcho

Rosen_00

От 2-3 дена забелязвам че Sample много разчита на силния си флот и нощем в часовете около и след 3 часа офваше за по-дълго и винаги различно, предложих на mamboo от съюза да го минем на 2 пъти, защото по отделно никой не излизаше победител, уговорихме се тази нощ да го дебнем. Влязахме към 4:30, той беше оф, докато се нагласим светна, решихме че ще е нащрек вече и вдигнахме за 40 мин, той явно се успокои и след като се логнахме пак и преместихме той светна, помислихме че всичко отиде по дяволите, забелязахме обаче че пак му тръгнаха минутите и рискувахме и литнахме, резултата беше положителен! Беше занулен и разтоварен от ресурс, рециклажа обрахме с изключение на 15 мил кристал, като не стана ясно кой го сви.

Ето и битките специално за Слави и вестника!

mamboo vs Sample

Rosen_00 vs Sample

monopolo

Видях го че рефрешва на 9-10 мин. и реших че ще му летя, стационирах флота до него и на 4 мин. он му литнах, но уви той рефрешна 1 мин. преди да го ударя, и започнах да му летя през известно време, но все ми бягаше. Аз не се отказах, продължих и на едно литване явно се е заблеял някаде и го
фраснах , жалко че бях забравил да сложа на 12 рунда.

Екипът ни ще ви предостави малка част от разговора в скайп на съюз Purgatory по време на битката между monopolo и Erich_Von_Klinkerhoffen.

Erich_Von_Klinkerhoffen подканва monopolo като му изпраща следното съобщение.

monopolo
Непрочетено2012-10-15 20:49:12

аре бе ко стана ску4но ми е нема ли атаки пове4е

Erich_Von_Klinkerhoffen: ей баси доживях некви каси да ма дебнат
Erich_Von_Klinkerhoffen: ма тъй по интересно иначе па трябва да си удрям дилийта
Erich_Von_Klinkerhoffen: Звезден изтребител: 2087
Erich_Von_Klinkerhoffen: хах тоя нечака втора покана
Madame_Fanny_La_Fan: има май газ за арчене
Erich_Von_Klinkerhoffen: има бе 3 милиона
Erich_Von_Klinkerhoffen: чай да офна аз пак да го издразня тоя
Erich_Von_Klinkerhoffen: ааааа много офнах удари ма тоя :galletos:
Erich_Von_Klinkerhoffen: :D
Erich_Von_Klinkerhoffen: ем гледах ся
Erich_Von_Klinkerhoffen: цапна ма
Erich_Von_Klinkerhoffen: баси ламерштината
Madame_Fanny_La_Fan: а рецнал те
Erich_Von_Klinkerhoffen: аха..тъп съм кода напрая
Madame_Fanny_La_Fan: направо ламерщина
Madame_Fanny_La_Fan: свийте му реца
Erich_Von_Klinkerhoffen: ма аз съм си за ебене,не си стацнах флота
Erich_Von_Klinkerhoffen: равни бехме
Erich_Von_Klinkerhoffen: абе ... тъпак
Erich_Von_Klinkerhoffen: мани...
Erich_Von_Klinkerhoffen: аз уж нарочно офнах
Erich_Von_Klinkerhoffen: да го дразня ама забраих че ми лети
======================================================================================================================================
Временно класиране на Рунд 30 Вселена Хардкор

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

За вас материалите изготвиха: puhcho, slavi и HarryDresden
Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » пон окт 22, 2012 8:56 am

Вселена 2

1. Как ще коментирате представянето на националния ни отбор по футбол?
2. Можем ли да достигнем нивото на футбола ни от 94-та година?
3. Има твърдения, че идеята за парашутен скок от 50 км. височина е на бъгларин, защо според вас не го е направил той?
4. Скачали ли сте с парашут и ако не сте бихте ли го направили?
5. Един млад български талант са го включили в академията на Лотус, възможно ли е да видим българин във Формула 1 в най-скоро време?
hustler

1. Както казва, Любо, загубихме 3 точки хаха.
2. Може би, след 2-3 години, ако продължават по този начин.
3. Напил се е.
4. Не съм, но бих опитал.
5. Надявам се.

Osbourne

1. Ами за да ни е добър мъжкият национален отбор по футбол, първо в него трябва да има мъже, пък после да гледаме дали са добри футболисти. В последно време доста лигльовци се навъдиха там(гелосани, татуирани, парфюмирани). Но гледам май положението почва маааалко да се подобрява.
2. Можем, но може би след 30 години.
3. Ами защото ние българите сме добри в даването на идеи, но като дойде време да се действа и никакви ни няма.
4. Скачам само сутрин в леглото.
5. Дай боже!

scorp

1. Добре стоим тактически, но като игра, ужас.
2. Мисля че няма да е скоро, ако изобщо се случи.
3. Нямал е възможност може би.
4. Не съм скачал, но бих го направил, заслужава си да изживееш такова нещо.
5. Силно се съмнявам, трябват спонсори и пари, които в България няма кой да му даде ...

akalukrav

1. Слабо!
2. Не не можем!
3. Защотп сме калпава държава и хората нямат хляб да ядат, живеят в мечтите и надеждите!
4. Имам намерение да скачам доста отдавна. Една от професиите ми е алпинист и в най-скоро време замислям да скачам с парашут.
5. Не, защото както казах, само мечтаем и се надяваме!

aaron

1. Задоволително, има какво още да се желае, според мен ще се класираме 2-ри и ще отпаднем на баражите.
2. Не, никога.
3. Да, човека се опитва да си препиши успехите, да не луд, не всеки има ташаци за това вярвам.
4. Не, никога. В казармата бях механик, водач на мтелбе, карал съм такова нещо, но от паашут не и нямам и намерения да скачам.
5. На българите манталитета ни е алкохола, жените и хазарта. Според мен ще се провали още след 1г., не апсурд тука нямаме школи за такива пилоти най-много до аматьорско ниво.
Weekly Трибуна

scorp vs fgtr

shoshi vs nadin

shoshi vs lunatix

shoshi vs fgtr

shoshi vs darkyto

shoshi vsDUNHILL

shoshi vs darkyto

shoshi vs tonik

shoshi vs kAtiLq

shoshi vs TheUnknown

shoshi vs kiro

shoshi vs Sleeping_Sun

shoshi vs Jondi

shoshi vs Jondi

shoshi vs rManolov

shoshi vskilo_kartofi

hustler vs exzon

hustler vs SherpaJosh

scorp vs qwertyu1

shoshi vs SherpaJosh

shoshi vs oriono

shoshi vs tani77

shoshi vs tani77

shoshi vs tani77

shoshi vs tani77

shoshi vs Spaceboy

Нашите сътрудници получиха информация, че раздела с битките отново е отворен и играчите показват и разказват своите истории около разразилите се военни събития във Вселената. От получената информация стигнахме до заключението, че се прави опит за възраждане на една стара форумна традиция- всяка показана битка да е съпроводена и с интересна история. Да открием сезона на битките

Горещите точки във Вселена 2

Във връзка с желанието на читателите ни да бъдат осведомявани за събитията във Вселена 2, екипът ни реши да проучи къде са горещите точки във Вселената за момента. На този ранен етап от играта се оказа, че такива са само две. Военни действия са на териториите на съюз Алкохолици и съюз New Star, както и в пограничните райони на съюзите P®ED@TO®S и S4M43L.
Наш репортер се опита да разбере повече подробности около двете войни. Ето и техните истории:

Съюз Алкохолици срещу съюз New Star:

За съжаление на молбата за ексклузивно интервю, се отзова само лидерът на съюз Алкохолици. От противниковата страна отказаха коментар, запазвайки гордо мълчание.
Войната между двата отбора води началото си още от предходен рунд във вселена Хардкор. След набези с цел кражба от страна на лидера на съюз New Star – bubeto се започват дразги между играчи от двата съюза. Hustler (лидер на Алкохолици) опитал да предупреди противниковия водач, че подобни набези няма да се толерират и няма да останат безнаказани. Явно обаче думите му не били взети достатъчно на сериозно. Следва първо зануляване на bubeto, след това протекция. Повторни опити за кражби и последвало зануляване на дразнителя с последвал ваканционен мод до края на рунда. Когато започва новия рунд на Вселена 2, двата отбора вече са сериозно надъхани и носят следите от старата вражда. Както можете да се досетите, дори още в първите дни на рунда войната между тези два съюза е обявена.
На въпроса ми защо толкова от рано започват, отговора на лидера на Алкохолици беше: „Те ни обявиха война и нямаше как да им откажем.“.
По повод на очакванията им за развръзка на тези събития, лидерът сподели „Да бъдат отказани от играта, разбира се !“
Лидерът сподели още, че не смята да разчита на чужда помощ в борбата си с противниците. С други думи пактове и алианси не се очакват.
Господин hustler ни увери, че можем в скоро време да очакваме доклади от битки решени в полза на съюз Алкохолици. Като в подкрепа на твърдението си ни предостави снимков материал от посрещането на делегация изпратена от зведните, явно с цел демонстриране на сила. За жалост на звездната делегация, комитета по посрещането е добре организиран и не търпи чужди претенции на собствена територия. Можете сами да се убедите в това, като изгледате снимковия материал:
megas412 vs hustler

И докато Алкохолици приемат съвсем на сериозно войната си с New Star, самите звездни играчи опитват да завоюват точки на други фронтове. Предвид предходния материал, започвам да си задавам въпроса, до колко предводителя на Новите Звезди е подготвил своите хора за военни действия…

Може би една от болезнените, за този етап на играта, битка е тази на Bakocako представител на звездния съюз и лидера на съюз P®ED@TO®S – tonik. Лично аз бих нарекъл тази битка „Силата на генералите от ПВО или защо е полезно да си правим сметка преди да атакуваме“. След подробен преглед на протичането на битката, можем да почерпим опит колко е важно нападателят добре да пресметне евентуалните загуби преди да е влязъл в боя. Също можем да кажем, че е много важно и да проучим добре обекта към когото проявяваме интерес. В противен случай ни очакват изненади като тази тук:
Bakocako vs tonik
Поздравления към защитника, а за нападателя пожелания да е по-внимателен за в бъдеще. Това би му било от полза при съществуващата война обявена от неговия съюз.
Съюз P®ED@TO®S срещу S4M43L:
По една случайност участникът от показаната по-горе битка е и един от главните герои в другата война вихреща се във Вселена две, а именно лидерът на съюз P®ED@TO®S. След разговор с него стана ясно, че връждата между неговия съюз и този на TrilobiT, датира още от 18-ти рунд и част от рунд във вселена Хардкор. Тогава нашите герои са били в един съюз, съюзът на TrilobiT – Самаел. Лидерът tonik споделя, че той и още двама от неговите хора са били лично засегнати от бившия си началник. Решават, че за неправдата трябва да бъде отмъстено по подобаващ начин. Съответно в сегашния рунд още при регистрирането на съюза обявяват война на Самаел и се заканват, че ще направят всичко възможно да покажат кои са по-добрите войни. И за да сме точни, те се отнасят с подобаващото уважение към своите врагове.
За да сме обективни, потърсихме мнението и на лидера на съюз Самаел. Ето какво ни отговори той:

TrilobiT

Всички в съюз P®ED@TO®S са с Нови никове не знам кои са всъщност? Обаче си личи, че са стари мои каси. Имат ми зъб и за върщане в аванс ми обяхвиха четири съюза война. Пуснах към три от тях двупосочна война, щом им се воюва, нека да е истинска войната, а не на шега. Аз съм се отказал, играя сериозно само в Спееда, тука от 5-6 рунда от средата на 2010 г. си тествам системки. Тука съм заради (Ехзон и Тристан). 3аради тях играя тоя рунд, иначе въобще нямаше да ме има.

Научихме, че лидерът на съюз Самаел е един от ветераните в играта и през годините си е създал не малко врагове. За това не е чудно, че срещу него са се обединили в нещо като коалиция цели три съюза, като водещ сред тях е съюз P®ED@TO®S.
Хищниците не се колебаят да бележат победи при атаките си срещу самаелци. Ето и една от техните успешни изяви:
tonik vs abrakadabra

Добрият съсед или как да държим Вселената чиста и подредена

Нашата история се разиграва на ул. Галактика 3 в два съседски двора. Единият имот собственост на г-н tonik от фамилията P®ED@TO®S, а другият имот собственост на г-н Gru4avio от фамилия UniteD. Двамата съседи често поглеждали в чуждия двор, с цел шпионаж. И както в известният филм „Сърдити старчета“, те се дебнели в опит да скроят поредния номер на съседа.
Скоро дебненето донесло своя резултат. Tonik при поредния поглед към съседското имение установява, че г-н Gru4avio е забравил да прибере инструментите си пък и реколтата от градините му не била прибрана. Решението е взето бързо и без много бавене, г-н tonik събира работниците си и докато съседът му бил по свои задачи извън имението, те надлежно разглобили, почистили и прибрали забравените инструменти, натоварили реколтата по щайги и палета и ги извозили в хранилището на имението на г-н tonik. Така и инструментите били предпазени от ръждясване, и реколтата от изгниване. Това от своя страна допринесло за поддържане на добрия вид на Вселената.
За да се убедите и вие в добре свършената работа на г-н tonik и неговите работници, предлагаме ви да изгледате краткия документален филм, който те са направили, за удостоверяване на действията си.
tonik vs Bakocako
За вас от мястото на събитието предаде Harry_Dresden

Гореща новина

Снощи совите донесоха един съвсем пресен доклад от битка. Разбира се веднага беше взето решение да отразим подобаващо събитието. След кратка кореспонденция с участниците в битката успяхме да разнищим историята.
Господарят на богатата провинция Kilo_Kartofi често предявявал претенции към имотите и реколтата на васални провинциални градчета принадлежащи на голямата империя наречена Red Army. Кметовете и господарите на тези малки градчета споделили това с един от по-големите владелци в империята, а именно граф Shoshi. Той взел присърце проблемите на своите сънародници и се заел с трудната задача да защити границите на империята.
За лош късмет на барон Kartofi, графът се оказал и един от посветените магьосници повелители на мобилния пламък. Нашият смел граф се възползвал от уменията си и чрез кристалното си кълбо можел да направлява военните действия като използвал силата на Мобилния пламък. Така той видял в своето кълбо удобен момент, в който баронът се занимавал с други дела, касаещи имотите му, и не следял какво се случва по границата. Разбира се, смелият ни защитник на правата се възползвал от момента и изпратил своите добре въоръжени войски на кръстоносна мисия за освобождаване на свещените земи. Организирал и прибиране на загиналите и ранениете войници и от двете страни, защото в тези трудни времена нищо не бива да се пилее.
И така битката се състояла точно 15:12 източно вселенско време. Победител както сами ще се убедите от записките на хроникьора е нашият смел граф Shoshi. А ето и самите записки, които забележете са изпъстрени с много точни картинки на събитията от боя:
shoshi vs kilo_kartofi

Мир на праха на геройски загиналите и от двете страни войни.
Очакваме още смели битки и от двамата герои в нашия разказ.
За вас от мястото на събитието разказа Harry_Dresden

Временно класиране на Рунд 20 Вселена 2

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » пон окт 22, 2012 8:57 am

Вселена 1

Weekly Трибуна

slavi vs BEDSPORT

slavi vs bubeto

slavi vs armagedon

slavi vs HaRDstyLe

slavi vs imelman

Временно класиране Вселена 1

Индивидуална класация

Изображение

Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Изображение

:k058: Малки обяви:

...стар боен другар търси млада другарка от играта за предаване на боен опит

:a092: puhcho се оплаква на сексолог, че мъжът й въобще не я чука. Лекарят й предлага капки тип Виагра, от които трябва да му сипе 2-3 в супата. На другия ден puhcho е пак при сексолога.
- Докторе, докторе, каква стана тя! Аз нали не бях виждала секс от месеци, вместо 2-3 капки, му сложих 20!!! Изяде си той супата - нищо, започна второто ястие и в един момент, като ме изгледа с един поглед на разярен бик, дръпна покривката от масата, тръшна ме на нея и като ме започна - 2 часа секс!!! Скъса ми задника от е*ане!!! То не беше отпред, отзад, в устата, пак отзад ...
- Ами супер! Нали това искаше! - казал докторът.
- Да бе докторе, е*ането беше супер и много ми хареса!!! Ама ме е срам да вляза втори път в този ресторант...

:a046: Мъж се прибира изморен след работа вкъщи, а жена му, на 4 крака, мие пода. Дупето й вирнато нагоре. Без да мисли, гепва я за газа, вдигнал й полата, свалил си гащите и действа. Свършил си работата, а жена му се обръща и възмутена констатира:
- Същия простак си като колегите от работата ми...

:p018: fallenka споделя с психотерапевта си:
- Докторе, не мога да разбера дали обичам мъжа си.
- Какво Ви кара да се съмнявате?
- Ами по време на секс не мисля за него.
- А за кого мислите?
- За този, с когото правя секс…

:argue: Всяка сряда мъжът отивал да играе белот с приятели.
На жената и доскучавало тогава и една седмица казала на мъжът си:
-Може ли да дойда да видя какви карти играете?
- Може, заповядай. - отвърнал мъжът.
Гледала жената как играят, от играта нищо не разбирала но запомнила някой неща и решила да ги приложи на мъжът си.
Прибират се след картите в къщи и тя казва на мъжа си:
- Аз съм "Гола девятка" - "Качването е задължително".
Мъжът я погледал учудено, схванал на къде бие и задоволил жена си. Жената доволна решила следващата вечер пак да пробва:
И така всяка вечер.
Отива следващата седмица мъжът пак да играе карти, видимо отслабнал и уморен. Приятели те го питат:
- Какво става, да не си болен?
Обяснява той какво е научила жената от играта на катри и как се възползва.
- Не се притеснявай, аз ще ти кажа какво да правиш. - го посъветвал един прятел.
Прибира се мъжът вечерта в къщи ляга си, жена му ляга до него и казва:
- Добре, но валето не е в мен. - отвъща мъжът.
Жената се пресегнала и го хванала за онази работа и доволна казала:
- Аааа, лъжеш, ето го валето.
- Щом ще си гледаме картите, аз с теб няма да играя. - отвърнал мъжът.

:k020: Ловна вечеринка. Всеки се хвали с постиженията си. Поредния авджия на ред:
-Обикалям аз из гората,и по едно време мечката ми на среща. Имам само два патрона в цевта. Бааам единия-Нищо,...Бааам другия,...пак нищо...И оная ми идва на близо и ме пита:"Са да те изям ли избираш,или да те ебЪ?...
-И ти кфо...?
-Изяде ме,майка й дееба...

:a082: -Тоя твоя идиот,няма ли една вечер да се прибере навреме.
-Стига бе мамо!На събрание ходи.
-Ще му дам аз едни събрания.Да оставя млада жена сама в къщи.Само да се прибере ще му кажа аз.
В тоя момент вратата се отворила и влязъл зетя.
-Ти бе зетко!Къде дават така всяка вечер събрания.Какво толкова ви учат в тая ваша партия.
-Ах,какво?Учат ни как да оправяме бабите си.
-А-а, много хубаво!Тя партията си знае работата.Милият ми зетко.
Ходи мама дано да ви научат повече...

:p050: В края на сезона Челси решават, че ще купят мача си срещу Ливърпул.
Започва мача, до десетата минута са дадени три дузпи за лондончани, но резултата още е 0-0.
Съдията взема решителни мерки и изгонва всички мърсисайдци без Джерард.
Те унили се прибират в съблекалнята. На полувремето идва Стивън Джерард усмихнат.
- Какво става, защо си толкова радостен? - пита Карагър.
- Ами, понатиснах ги и вече водим с 1-0. - отговаря Стиви Джи и излиза за второто полувреме, а останалата част на отбора отиват да празнуват. След края на мача Джерард отива в заведението омърлушен.
- Лошо момчета, едвам удържахме 2-1. - Е как така едвам, нали ги беше притиснал? - учудено пита Рийзе.
- Е да, ама при 2-0 за нас в 75-тата минута ме изгониха и мен.

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Bulfleet във Facebook

Уважаеми летци,
съобщаваме Ви, че може да станете фенове на любимата ни онлайн игра и във Facebook. Последвайте ни в нашите две нови страници, където ще откривате информация за развитието на двата рунда във Вселените и ще може да спамите и обсъждате на воля.

Очакваме Ви!

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/289722457716400

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/303196709738748

Заключена

Върни се в “Bulfleet Newspaper”