Bulfleet Weekly 14.10.2012

Вашият източник на информация

Модератори: Bulfleet Newspaper, Bulfleet tribune assistant

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)
Регистриран: пон юни 04, 2007 4:41 pm

Bulfleet Weekly 14.10.2012

Мнение от slavi » нед окт 14, 2012 2:42 pm

Изображение

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Re: Bulfleet Weekly 14.10.2012

Мнение от slavi » нед окт 14, 2012 2:43 pm

SMS за 6 лв - как работи?

Уважаеми играчи,

Считано от 03.09.2012г. се въвежда промяна в начина за пращане на SMS за 300 кредита (6.00 лв.) в посока ваше улеснение. Услугата преминава към Тераком, вместо досегашния посредник Фортумо т.е. изпращането на SMS ще става като познатиет до сега методи за 100 и 220 кредита. Вече няма да е нужно системата за плащания да бъде отваряна и активна по време на пращането на SMS-а. Трябва просто да изпратите генерирания код на посочения номер и кредитите ще бъдат начислени към акаунта ви. Цената на SMS-а не се променя.

НОВ МЕТОД ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА НАНОКРЕДИТИ

Имаме удоволствието да ви съобщим, че вече може да се възползвате от подобрените условия на един от методите за плащане в България - Cashterminal.

Как бихте могли да закупите кредити посредством Cashterminal - лесно и бързо, само с няколко стъпки:

1. Отидете на някой от терминалите на Cashterminal (Списък с адреси на Cashterminal в страната можете да видите на http://www.cashterminal.eu/places.php)
2. Изберете Сайтове за колективно пазаруване и Онлайн игри
3. Изберете XS Online Games
4. Изберете желаната от вас игра и пакет
5. След като платите, ще ви бъде издаден касов бон, който трябва да запазите. На него е отбелязан код, който трябва да въведете в системата за плащане, избирайки съответния закупен пакет.
6. След въвеждането на кода, кредитите ще ви бъдат начислени веднага.

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » нед окт 14, 2012 2:43 pm

Вселена Хардкор

Във вселена Hardcore измина почти цял месец от началото на рунда, в началото почти всички съюзи заложиха на тактиката "куцо,кьораво,сакато щом има шест планети е злато" напълниха съюзите с по 15 флийтъра и започнаха да изследват като си мислеха, че щом имаш 15 аткивни флийтъра с по 6планетки съюзната класация ти е в кърпа вързана, да ама не. Нашият стар познайник Temple не беше на същото мнение, той заформи един съюз от 7-8 верни другари и започна кротко да изследва и да крие флот от основните му конкуренти за първото място в индивидуалната класация, след изкарани 3протекции и качени няколко стотин милиона на борсата най накрая последва раздвижване в топа, за кратко лидер беше F5, и след падането на поредната протекция на Temple, той се пробва да си осигури безпроблемно завършване на рунда като започна да му лети със флот и ЗНС, още на първата битка Temple го посрещна и го остави без половината флот, а след кратко пресмятане засече останалото при опита да кацне успешно на планетата.

1. Използвали ли ли сте упойващи вещества и кои видове наркотици познавате?
2. Как ще предпазите вашите деца от наркотиците?
3. Имате ли познати които редовно използват наркотици и какво ги съветвате?
4. Кои известни личности според вас използват наркотици?
5. Имате ли съмнения, че някой флийтър използва наркотици и кой е той според вас?

Riddick

Ама и тема измислихте.
1. Не съм ползвал никакви.Познавам някои от обща култура.
2. Дъщеря ми е едва на 7 месеца и има време да се занимавам с този въпрос.
3. Нямам или поне не ми е известно.
4. Не им светя, че да знам.
5. Не, ако някой ползва си е негов проблем .... а и булфа малка дрога ли е.

Sample

1. Не,боклуци неупотребявам ,освен от женски пол
2. Няма как да ги предпазиш ,освен да ги възпиташ добре
3. Не нямам,контактувам само с възпитани хора и Рояла
4. Всички

saladin

1. Да домашна гроздова.
2. Неможеш ги опази,попадне ли в такава среда спасение няма.
3. Нямам такива които ползват
4. Голям процент използват.презадоволен ли си опитваш всичко от живота
5. Мадите(madafaklio) сигурно ползва, и явно вчера е забравил дозата

hustler

1. Не, всички.
2. Бой, секс и сръбска музика.
3. ДА, Ачо тревата хаха.
4. Повечето.
5. Да, Ридик .. ! ахх

lubaka666

1. Излишен въпрос .
2. Като не им забранявам , защото забраниш ли на някой нещо , той го желае повече
3. Съсипват си живота и не слушат никой , няма смисал да се хаба
4. Всичките
5. Тъп въпрос . И всеки е "наркоман" защото са по цял ден на компютрите

Madame_Fanny_La_Fan

1. Всички видове ги познавам но не употрбявам.
2. То насила хубост нестава и да се надявам че със разговор за това какво е наркотика и до какво води употребата му децата ще разберат и няма да ползват.
3. Нямам
4. Неме интересува това и не съм запознат.
5. Нямам

rManolov

1. От време на време -амфетамин, кокаин и 2-3 пъти в годината марихуана.
2. Моите деца също като мен ще имат глави на раменете си, ще им давам единствено съвети, а те ще си взимат решенията сами.
3. Нямам близки хора които ползват редовно.
4. Много са, няма смисъл да се изреждат.
5. Тея дето постоянно светят Не може в 3 часа всяка вечер да инкасираш наляво надясно.

DeFFeNDeR

1во да пробвал съм вси4ко *НО* само (Join-ta)го одобрявам а другото е 4иста смърт!
2ро. а3 Нямам деца
3то. да всичките ми познати и приятели от 13 до 55 се друзат като луди
4то. **Вси4ки-те*бес и3клю4еня?
5то. НЕ ТУКА ВСИ4КИ СА (ЛУДИ) НА ХАЛ0ПЕРИД0Н,РИВ0ТРИЛ И ГУЛТЕТАМИТ? тука хората са токсикомани

AlbertoBertoreli

1. Не-доста ги знам.Все пак писах kurсова на тема за борба с наркотрафика
2. Хммм доста трудно
3. Имам,ама нищо не ги съветвам.Тва си е за тях все пак
4. Гага,Дянков 100% винаги е напушен.
5. Дефендер-така де Космотрона-това момче трябва да намали хаповете определено.

======================================================================================================================================
Weekly Трибуна

3in1 vs Joker

madafaklio vs Temple

Madame_Fanny_La_Fan vs armagedon

KSP vs rManolov

KSP vs penov87

KSP vs penov87

Noksitel vs emil

Noksitel vs Sample

F5 vs saladin

Erich_Von_Klinkerhoffen vs ace

fake vs zehi777

JohnnyBlaze vs Tros

Sample vs Fredko

fake vs breeze

Sample vs lubaka666

fake vs breeze

fake vs zehi777

monopolo vs vraca

monopolo vs lajeca

monopolo vs hooligan7

======================================================================================================================================
Временно класиране на Рунд 30 Вселена Хардкор

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

За вас материалите изготвиха: puhcho & slavi
Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » нед окт 14, 2012 2:44 pm

Вселена 2

Във вселена 2 рундът тепърва започва, а очакванията на флийтърите са, че ще се получи един интересен и интригуващ рунд. Виждаме много нови никове но най вероятно зад тях се крият нашите стари познайници от минали рундове. Лидера в съюзната класация води Х2 на втория Redarmy, но червено армейци са силно мотивирани да спечелят този рунд, след като пропуснаха тази възможност миналия рунд.
Всички се надяват, че този рунд Напове и Алианси няма да има и ще станем свидетели на големи битки в топ-а, но времето ще покаже.

1. Харесват ли ви промените за рунд20 на вселената?
2. Как ще се отрази въвеждането на бойни точки за ъпгрейд във фабриката?
3. За 2ри рунд ще има възможност за смяна на раса ще се възползвате ли от нея и как се отразява това на играта?
4. Какви са ви амбициите за рунд20?
5. Кои ще са водещите съюзи през следващия рунд и ще има ли пак алианси между тях?
6. В официалните промени липсва единият администратор какво ли означава това според вас?

Hoschi

1. Да промените ми харесват и така казано оголените на атака планети в тройката.
2. Не би оказало голямо значение.
3. Аз съм традиционалист предпочитам да се придържам към основата.
4. Много рано е да се каже.
5. Алианси и напове е не сме толкова много както преди да има нужда да се вардим постоянно сега знаеш кои са ти врагове.
6. А за това да поздрави Рояле.

vladddd

1. Що-годе добре са промените.
2. Не мога да гадая,времето ще покаже.
3. Според мен промяната я бива,дава възможност за промяна и нови стратегий.
4. Да си запазя имиджа и респекта който всеки флийтър има спрямо мен.
5. Водещият съюз определен ще бъде ЧЕРВЕНАТА АРМИЯ защото са многобройни,но това по никакъв начин не трябва да отписва другите съюзи!!! Макар и да сме малобройни в редиците ни има доста класни летци,така нещата се уравновесяват що годе добре бих казал.
6. Не ми е направило впечатление-и не ме интересува особенно много.

charovna

1. Както вече казах на едно друго място, това са правила \"Анти RED ARMY\".
2. За който може да събере две и две, не би трябвало да се отразят кой знае колко, още повече, че бойните точки няма да се отнемат при вдигане на ниво.
3. Да, ще се възползвам, за първи път аз. Отразява се така, както всяка една екстра, въведена с нанокредити, ясно е.
4. Личните ми амбиции са както всеки един рунд до сега- максимално много хора набити, по възможност без да ги отказвам от играта. Както вече се знае, касите трябва да се отглеждат, не да се отказват от играта
5. RED ARMY е единия, другите все още се правят на мишки, тепърва ще изскачат изпод борчетата. В този ред, за алианси все още е прекалено рано да се говори, тепърва се плетат интригите, без гореспоменатия съюз да участва в тях.
6. Съвсем скоро ще се разбере какво означава това.

Tutti Frutti

1. Ба...?! Промени ли...?
2. Освежаващо?!
3. Едва ли, но звучи апетитно...!
4. Отсъстващи. (избягаха мръсниците, като чуха, че ще трябва да поработят)
5. Както винаги обичайните заподозрени, но този път по-напудрени с химическо червило и червена рокля с гол гръб. Ще ги познаете по доминото! ;))
6. Бяга от отговорност!

arven

1. В общи линии ми харесват, с едно малко изключение - невъзможността да се атакува от PvE в PvP галактика.
2. Ще пораздвижи стратегията до известна степен на определена група играчи.
3. Не мисля, че ще се възползвам и като цяло тази опция не ми харесва.
4. Малко е рано за амбиции и прогнози.
5. Почивка може би.

Almighty

1. Не съм играл от доста отдавна и в монета не знам къде се намирам.
2. Явно ще има повече летене.
3. На този въпрос не мога да отговоря не съм използвал такава опция.
4. Да поиграя малко, а времето ще покаже.
5. Пак отговарям времето ще покаже за алианси само лидера може да прецени за това.
6. Явно момчето си е взело почивка.

JustSomeone

1. Да, може да се каже.
2. Ми аз винаги съм го подкрепял от спееда.
3. Не, не бих дал нанки и няма да си сменям расата.
4. Никакви, да поразчупим играта и да има летене.
5. Силно се надявам да има анти РА, защото ми писна от миньорчески скучни рундове.
6. Следва да видим.

TheJerk

1. Като цяло промените ми харесват.
2. Ще се отрази според мен малко трудно за миньорите, защото след много копане да тръгнат да правят флот, да ъпгрейд корабите ще им е малко зор без бойни точки преди това.
3. Смяната на раса ще е доста полезна според мен.
4. Амбиции нямам все още Каквото стане това е.
5. За това немога да кажа. Има само 1 начин да се разбере.
6. Не съм се замислял.

scorp

1. Да
2. Интересно за бойците.
3. Не съм ползвал тази опция и не смятам да го правя.
4. Играя за развлечение.
5. Red Army разбира е номер 1.
6. Не му се занимава ?

aaron

1. Те промените са си все същите от 20 рунда насам със леко изключение със тоя щит и съюзните рецки,и тия абгреиди от бойните точки.
2. Тва па кво е
3. Това е най голямата глупост според мен.това е стратегическа игра , неможе всеки на който му скимни да сменя расата да да беше мислил като я избира.
4. Нямам амбиции от 2г не съм играл и исках да поиграя 10 дена, да си почеша крастата и после се трия или ще посинея .
5. Те всеки рунд са едни и същи поради липса на играчи ще се откроят Ред арми и може би пидбулите.
6. Според мен много админи станаха на един дал . Трябва да има един главен админ със заплата , и да мисли промените и новите неща всеки рунд и да се съветва със останалите играчи по форума защото връзката играч админ вече е няма.

fallenka

1. Все още не мога да кажа, в началото сме.
2. Според мен това беше глупаво. Остава да пуснат и изследователски и да няма разлика между вселените.
3. Не мисля да се възползвам, няма смисъл според мен.
4. Никакви. По цял ден съм на работа и само сутрин рано мога да играя за 2 мин и вечер късно за малко повече и то не винаги. Няма как да имам някакви амбиции.
5. Едните ще са Red Army, за другите нямам идея.
6. Че му е писнало да се занимава с идиоти.

Weekly Трибуна

vs SherpaJosh

IHateU vs Mercenary

IHateU vs peter74

charovna vs Showtim3

exzon vs charovna

charovna vs karleja

charovna vs nadin

Временно класиране на Рунд 20 Вселена 2

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » нед окт 14, 2012 2:44 pm

Вселена 1

Във вселена 1 нещата за повечето флийтъри изглеждат много сложни, лидера Underworld трие всички които го шпионират или посмеят да му откраднат някакъв ресурс докато е оффлайн, и докато лидера за сега изглежда недостижим и всички очаквания са, че той ще спечели турнира, то loki реши да изтрие MimoZZa като и литне с целия си наличен флот и неговите скромни 24узрели дини, които за съжаление се оказаха не добре отглеждани и произведени в китай.
loki vs MimoZZa

Тук ще ви покажем как някои флийтъри се опитват да се спасят от дините на Underworld и какви пожелания му изпращат след като бъдат атакувани.
Екипът ни е крайно разочарован от държанието на някои от тях и ви напомня, че това все пак е игра и такива клетви и псувни не би трябвало да изпращате към другите играчи.

nathanscott

е могъщ си браво....в тестова вселена с кой знае колко бъгове то е ясно що си първи с толкова пред другите и със стотици милиони ресурс...да беше споделил къв бъг си намерил поне да се радвам и аз като играя не честно както правиш ти ;) айде радвай се на мижавия си живот и ти желая всичко най хубаво,което от враг можеш да предположиш колко точно значи обратното паляк ;)

nathanscott

последен опит айде върни ги де

nathanscott

е явно няма да стане с молбата ми,ти си знаеш...така се печелят войни и битки не може да се прощава разбирам те,ше си оставя и корабите поне някви минимални бойни да вземеш като ме зануляваш...

markok6262

ЗДРАВЕЙ!ИЗВИНЯВАЙ ЗА ИСБЕДВАНЕТО!ТИ СИ НАЙ СИЛНИЯ НОАЗ НЯМА КАК ДА ТИ СЪЗДАВАМ ПРОБЛЕМИ!НО ЗАШО МЕ НАПАДНА ПЪРВИЯТ ПЪТ СЛЕД КАТО БЯХМЕ В СЪЮЗ?

markok6262

Аз пратиш шпионажи понеже ме помоли същия към когото летиш...И 2мата помислихме защо никой не ти лети при толкова ресурс и все пак аз реших да не рискувам да стане това което се случва при него вмомента...Той е решил да рискува което явно сега ще му коства кефа от играта вече.Явна е причината защо никой не ти пипа планетите.Ясни са последствията! Прав си от едната гледна точка,но от друга той е като муха за теб и не бимогъл да те притеснява!Пак ще
предложа да го пощадиш и съм сигурен,че няма повече да видиш дори шпионаж от нас 2мата ! Камоли нахалството да те грабим отново.

markok6262

Здравей ! Преди си писахме по темата кога свършва рунда ,ако си спомняш ! А сега разбрах,че мой приятел е допуснал грешка и те е атакувал докато те е
нямало,което те е ядосало ! И реших да ти пиша и аз да те помоля да не му събаряш планетите,ако е възможно...

nathanscott

мм интересно мие зех ти 3 млн метал и това те ядоса ? имаш още 60 млн...да нахално постъпих точно от теб да грабя,но видях че не си толкова редовен вече...няма да коментирам това,че тръгваш да ме буташ планетите сякаш няма други като тези които изброих в предното съобщение с които би могъл да направиш много по интересна битка...от колкото да ми събориш планетите просто ей така защотосам краднал 1% от метала ти.....все пак ти писах за да те помоля да не ме зануляваш понеже ми се играе, а друга игра не цъкам...но не те познавам и не знам дали ще ме оставиш,все пак реших да опитам...

nathanscott

не моеш ли мимоза или локи или агронома да буташ ? пък се занимаваш с некаф с 90к точки... ама ако ти е мерак..твоя си работа ниш не моа да напраа

nathanscott

е супер зех ти малко метал докато те нямаше и реши да ме буташ понеже сам 30 пъти по слаб от теб

lucas

от спин да починеш дано мръсно долно куче, родата ти преди тва пред очите ти да изпопада в мъки и да гледаш без нищо да моеш да напраиш и децата ти да ги последва същото но още по бавно ако изобщо някоя е толкова тъпа и пияна че да ти напраи деца от рак да умре тя

================================================================================================================================================
Weekly Трибуна

MimoZZa vs markok6262

Underworld vs vankata

================================================================================================================================================
Временно класиране Вселена 1

Индивидуална класация

Изображение

Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » нед окт 14, 2012 2:45 pm

Изображение

:k030: Притеснила се майката, че noksitel е педераст, и го води на доктор. Доктора й казал, че първо ще го прегледа. Хванал го за рамото и му рекъл:
- Ей, момче, я кажи шетстотин!
- Шееестстооотииин - отговорил noksitel.
Почесал се доктора, сложил си ръкавиците и му бръкнал в дупето с пръст:
- Кажи шетстотин бе!
- Едноооо, двеее, триии, чеетирии…

:naked: Отива puhcho при личния си лекар и се оплаква:
- Докторе, много ме сърби между пръстите на краката! -
Ами, не може да бъде, ти си в отлично здраве! Къде по-точно?
- Между палците, докторе…

:dizzy: На saladin му умрял петела и решил да си купи нов. Отишъл на пазара, но нито един не бил достатъчно красив. Накрая видял едно хилаво проскубано петле, а на всичкото отгоре бил скъп. Продавачът го убедил, че петела може да върши необходимата работа и щял да е изгодна покупка. Човека го купил и го занесъл в курника.
Още с влизането, петелът се нахвърлил на първата кокошка и ги почнал наред, докато не минал всички животни в обора.
Петелът, просто, бил неуморен, до един ден, в който saladin забелязал, че петелът се е проснал на тревата с зейнал човка, а над него кръжали лешояди. Собственикът се уплашил и се засил към петела, а той отворил едното око и злобно процедил през зъби:
- Ей, тъпак! Ако ми прогониш "чуждото", теб ще оправям...

:Zz013: Temple обяснява на жена си:
- Представяш ли си! Утре в кръчмата ще има конкурс “Мистър член”.
Жената:
- Да знаеш, че не желая хората да ти го гледат…
Temple:
- Ама наградата е 1000 долара!
Жената:
- Въпреки това, не желая…
На следващата вечер Temple се прибира с доволна физиономия и брои пачка пари.
Жената:
- Ах ти, гадино, значи все пак им го показа?
Temple:
- Не се сърди, скъпа, показах само толкова, колкото да спечеля…

:a016: Бившия военен mamboo отива на интервю за нова работа. Там започват да го разпитват - къде е служил, какво умее, какво може да каже за себе си...
Той отговаря:
- Искам да ви кажа, че по време на моята служба в армията, без да искам стъпих на една мина и тя ми откъсна топките.
Шефът тутакси скача и казва, че ще го назначи на работа.
- Ама, вижте сега. Не искам да ме приемате за инвалид и поради тази причина, да ме взимате на работа... По-добре изслушайте и другите кандидати...
Шефът:
- Въобще не искам да ги изслушвам. Всички са една стока. Вместо да работят си чешат топките.

:lol: -Комшо.дай ми 20 лева,като взема от ДСК ще ти ги върна.
Минало ден ,два но той парите не връща и комшията го запитал:
-Абе комшо какво стана щеше да ходиш до ДСК.
-Абе ходих,ама не дават.Имало една подробност,че трябвало да внесеш че тогава да ти дадат...

:arg: Докато тираджията iHateU сменяше спуканата гума на своя камион в студения декемврийски ден си мислеше: Ех, хубаво ми казваше мама, "Учи сине за гинеколог, хем парите са добри, хем ръцете ти ще са на топло..."

:noob: seeker и DaRvOtO разговарят в казармата по време на почивка.
seeker разказва:
- Вчера ми се случи нещо интересно.
- Говори бързо!
- Едва не отнесох наказание, задето влязох да прекарам нощта с жена си.
- Уловиха ли те?
- Не, но когато пристигнах вкъщи, чух гласове в спалнята. Приближих се безшумно, открехнах вратата и кого виждам? Жена ми с капитана.
- И какво стана после?
- Имах късмет, че той не ме забеляза...

:plezZz: Китайски разузнавателен самолет летял над САЩ. Отбраната го засякла и започнала да го обстрелва. Но в самолета имало монтирано устройство, което независимо от пилота, в последния момент променяло курса. Все пак накрая самолета бил свален а пилотът пленен.
Подложен бил на продължителни разпити, съпроводени с бой и един единствен въпрос - какво беше това устройство, което отклонява самолета. Бой, той мълчи, пак бой, пак мълчи и така 10 години. Накрая американците изгубили надежда да разберат нещо и разменят китайския пилот за свой, свален над Китай.
В родината си нашия човек е посрещнат като национален герой - ордени, почести. Вечерта му уреждат среща с млади бойни летци, пред които той споделил премеждията си. Накрая завършил с думите:
- Едно запомнете от мен момчета - учете устройство на самолета - много бият за него!

:naked: - Докторе, безпокоя се за здравето на fallenka!
- Какво й е?
- Мисля, че някаква склероза. Прибирам се вчера, а тя вместо мен сложила в леглото съседа…

:s082: nefertiti се кара на мъжа си:
- Защо аз трябва да си взема кола втора употреба а ти да си купиш лъскав джип?
- Е, скъпа, недей така! Има и хубави коли втора употреба.
- Да, бе, кажи ми на теб би ли ти било приятно да използваш нещо, което много - хора са ползвали? !
-Да - отговорил мъжът.
-И кое е то? - попитала nefertiti
-Ти!

:dizzy: Строителния работник Raid влиза запъхтян в автокъща.
- Колко струва това Bentley GT Coupe?
- 250 000 евро.
- А на кредит за една година?
- 25 000 евро на месец.
- По дяволите! А за две години?
- 12 500 евро месечно.
- Хм, а за три години?
- Може би е по-добре да се насочите към по-евтин автомобил?
- Може, ама скелето баш върху такъв падна.

:hands: Loki и edge се разхождат в музея:
- Тате, на кого е тази статуя? - дърпа синът баща си за ръкава.
- Това е Богинята на любовта, синко. - мъдро отговаря бащата.
- А този до нея сигурно е мъжът и?
- Не, сине, този никога не се е женил. Това е Богът на мъдростта.

:Zz013: Ace разказва на KaMeHoB докато си пият биричката :a055: :
-Завчера поканихме едно маце у Noksitel. Бяхме взели водка и биричка. Пийнахме, наебахме се, пак пийнахме. Свърши водката, Noksitel отиде и купи още от магазина, пак пийнахме и се наебахме..
-Горкото маце, вие сте го скъсали!
-Кво, маце бе?
-Тва, дето сте го поканили.
-А, то въобще не дойде...

:n038: Бойко Борисов е на посещение в Англия и е поканен от кралицата на чай. По време на срещата Борисов пита кралицата каква е тайната на успешния политик. Кралицата му отговаря:
-Много просто, трябва да е обграден от интелигентни хора! Бойко пита:
-А как се разбира дали някой е интелигентен или не?
-Много просто – отговаря му кралицата – трябва да се зададе адекватен въпрос, ето сега ще Ви покажа.
…Кралицата взема телефона, натиска копчето, за да може и Бойко да слуша разговора и звъни на Дейвид Камерън
-Г-н Камерън, ще Ви задам един въпрос:
Майка Ви има син, баща Ви също има син, обаче този син не е Ваш брат. Кажете ми, кой е този син?
-Очевидно е, че това съм аз, Ваше Величество – отговорил Камерън.
-Правилно, благодаря Ви – казва кралицата, затваря телефона и се обръща към Бойко:
-Разбрахте ли сега, г-н Борисов?
-Да, Ваше Величество, разбрах!
Прибира се Бойко в България, вика Цветанов и го пита:
-Абе, Цветанов, баща ти има син, майка ти има син, обаче този син не е твой брат, кой е той в такъв случай?
Цветанов се затруднява да отговори и казва, че ще си помисли добре, за да отговори правилно. След това излиза и започва да разпитва министрите и депутатите от ГЕРБ, да му отговорят. Никой не съумява да отговори, затова след няколко часа мъки Цветанов се обажда на ректора на Софийския университет и го пита:
-Г-н ректор, може ли да Ви задам един въпрос?
-Разбира се, г-н Цветанов!
-Майка Ви има син, баща Ви има син, но този син не е Ваш брат, кой е тогава?
-Естествено, това съм аз – отговаря ректора.
:noob: Доволен и щастлив Цветанов търчи при Бойко и казва:
-Знам отговора на въпроса ти, това е ректора на Софийския университет!
-Не, идиот такъв, това е Дейвид Камерън!

:Zz013: Европейските изисквания за квалификация в професията ,не подминаха и нашите жрици на любовта.Закарани на изпит принудително от органите на властта...първа влиза в стаята с комисия от видни в бранша, Мара-околовръсната. Тегли въпросче и....... "Испанска Любов", хъката-мъката нищо.Излиза с наведена глава.
-'Кво става бе Маро...?-пита я колежката Минетка-Поразяващата уста от Горубляне.
- Аааа к'во ...скъсаха ме !
-Ееее....какво ти се падна?
- Падна се ..."Испанска любов"
- Ами то е същото ,като "Френската....." ма само ,че от време на време се вика "ОЛЛЕ".......!

:oh_kotiooo: Прибира се bubeto от работа и минавайки покрай гаража, какво да види: мъжът й под колата, по къси гащи, нещо ремонтира, а оная му работа на вън. Навела се тя, поприбрала му малко такъмите, че съседките само това чакат, и се качила.
Звъннала на вратата - отваря й мъжът й. Смутила се, отишла да си върши домакинската работа.
След минута, на вратата се звъни на пожар. Мъжът й отваря, тя наднича и вижда грамаден мъж, по къси гащи и омазнен, с кървяща рана на челото.
- Пешо, ибати курвите у вашия квартал, като ма хвана за пакета, гледай как са нацелих в дифиринциала.

:galletos: Бащата и майката правят секс. В стаята внезапно влиза fake. Бащата хладнокръвно зашляпал майката по дупето:
- Това е защото не си измила чиниите, А това, защото не си изхвърлила боклука...
fake:
- Тате, тате, опъни и котарака, да не ми сере в обувките...

:oops: Aylyak и darina си говорят:
- Ще се ожениш ли за мен, скъпи?
- Абе, виж... не мога. Говорят, че си имала твърде много мъже.
- Ама не ти ли харесва как готвя?
- Глупости! Готвиш прекрасно!
- А как чистя?
- Перфектна си! При теб е чисто като в операционна!
- А как посрещам гости?
- Съвършена си!
- Да не би да не ти е добре в леглото?
- Ти пък! С никоя не съм изпитвал такова удоволствие!
- Е, какво си мислиш? Че всичкото това съм го учила задочно ли?

:feminist_en: Два часа след полунощ. В Бърза помощ докарват на носилка двама млади мъже DeFFeNDeR и Bunur.
Ръката на единия е заклещена до лакътя в задника на другия.
Дежурният хирург замислено оглежда двойката първо от едната, после и от другата страна.
Накрая въздъхва:
- Момчета, вас са ви объркали. Въобще не сте за тука!
- А закъде? - чува се изтерзан двуглас от носилката.
- За Кукления театър!

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » нед окт 14, 2012 2:45 pm

Bulfleet във Facebook

Уважаеми летци,
съобщаваме Ви, че може да станете фенове на любимата ни онлайн игра и във Facebook. Последвайте ни в нашите две нови страници, където ще откривате информация за развитието на двата рунда във Вселените и ще може да спамите и обсъждате на воля.

Очакваме Ви!

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/289722457716400

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/303196709738748

Заключена

Върни се в “Bulfleet Newspaper”