Bulfleet Weekly 01.10.2012

Вашият източник на информация

Модератори: Bulfleet Newspaper, Bulfleet tribune assistant

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)
Регистриран: пон юни 04, 2007 4:41 pm

Bulfleet Weekly 01.10.2012

Мнение от slavi » пон окт 01, 2012 4:12 pm

Изображение

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Re: Bulfleet Weekly 01.10.2012

SMS за 6 лв - как работи?

Уважаеми играчи,

Считано от 03.09.2012г. се въвежда промяна в начина за пращане на SMS за 300 кредита (6.00 лв.) в посока ваше улеснение. Услугата преминава към Тераком, вместо досегашния посредник Фортумо т.е. изпращането на SMS ще става като познатиет до сега методи за 100 и 220 кредита. Вече няма да е нужно системата за плащания да бъде отваряна и активна по време на пращането на SMS-а. Трябва просто да изпратите генерирания код на посочения номер и кредитите ще бъдат начислени към акаунта ви. Цената на SMS-а не се променя.

НОВ МЕТОД ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА НАНОКРЕДИТИ

Имаме удоволствието да ви съобщим, че вече може да се възползвате от подобрените условия на един от методите за плащане в България - Cashterminal.

Как бихте могли да закупите кредити посредством Cashterminal - лесно и бързо, само с няколко стъпки:

1. Отидете на някой от терминалите на Cashterminal (Списък с адреси на Cashterminal в страната можете да видите на http://www.cashterminal.eu/places.php)
2. Изберете Сайтове за колективно пазаруване и Онлайн игри
3. Изберете XS Online Games
4. Изберете желаната от вас игра и пакет
5. След като платите, ще ви бъде издаден касов бон, който трябва да запазите. На него е отбелязан код, който трябва да въведете в системата за плащане, избирайки съответния закупен пакет.
6. След въвеждането на кода, кредитите ще ви бъдат начислени веднага.

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Вселена Хардкор

1. Борещите се за топа не спират да изследват, колко кредита са ви нужни за да се борите за 1-во място?
2. Какво губите ако спрете да изследвате за 1 ден?
3. Може ли да се компенсират изследванията или ако имаш нужните кредити си сигурен в топ 10?
4. Превръща ли се Вселена Хардкор в изследователски турнир?
5. Има ли шанс за влизане в топа без изследвания?
Madame_Fanny_La_Fan

1. Първото което е аз не искам и да се боря и не знам колко би трябвало да са необходими, но ако се боря според мене на ден по поне 100 изследвания. Тва са 3к на месец, нейде там и за рес да се купи, сложи ги 4к на месец.
2. Не знам какво се губи, не съм човек който пуска по много, просто от любопитсво пускам.
3. За мен и без кредити за иследвания е възможно да си в топа, но иска голямо зомбине, но сега с намаляването на играчите може да се каже че е мега трудно без.
4. Може да се каже.
5. Не мога да кажа.

ibm

1. Да кажат борещите се за топа.
2. Аз всичко съм загубил - не изследвам.
3. Може, с мини и стотици полети дневно. Флот се прави за 0 време.
4. Що за въпрос?!
5. Естествено.

AlbertoBertoreli

1. Четирицифрено число е 1000%.
2. Аз не изследвам - съответно нищо не губя, както при тотото не залагам не печеля, но и не губя.
3. Трудно е да влезеш в топа без кредити.
4. Да от няколко рунда насам си е точно това.
5. Ако си зомби или с 2-3 сийтъра яко мини и яки каси наоколо.

hustler

1. Не използвам.
2. Не изследвам.
3. И без кредитите пак ще съм в топ 10.
4. Да.
5. Да, след като зануля всички.

Sagittarius

Отговорът ми покрива и 5-те въпроса.
- Не съм ползвал изследователски полети досега и не знам каква е ползата им.

lubaka666

1. Минимум по 100 полета правят. Щом 1 полет ти е 1 кредит значи минимум по 100 кредита на ден.
2. Сигурно ще ревнат като малки деца.
3. Кредитите вече те прават играч, а не уменията. Заминаха славните времена на булфа.
4. ОПРЕДЕЛЕНО ДА!!!
5. Невъзможно!

ssammson

1. Аз не изследвам поради куп причини!
2. Нищо не губя, разчитам най-вече на битки, рециклажи и грабене!
3. Рядко ползвам кредитната система и не ми трябва топ 10 за да си изкарам добре тук!
4. 99.9% от всички изследват, късмет им пожелавам! Според мен това трябва да се премахне за да има малко повече хъс за битки!
5. Винаги има шанс за всичко!

monopolo

1. Нямам идея, никога не съм се борил за топа.
2. Не знам.
3. Разбира се че с достатъчно кредити среден играч влиза в топ 10, конкуренцията е слаба.
4. Не знам.
5. Да.

rManolov

1. Предполагам че едно между 30-50 кредита на ден им изхвърчат на тия момчета от топа.
2. Тъй като са долу горе на 100,000 точки преднина от всички други играчи с един ден едва ли ще загубят много.
3. Имаш ли кредити там си, нямаш ли кредити няма шанс да ги стигнеш.
4. Твърдо да - имам само 2 битки от начлото на рунда до сега...никой вече не лети.
5. Може би има някакъв шанс, но със сигурност той е нищожен. С тия изследователски полети се получава един огромен дисбаланс в играта, но
xs-software трябва да ядат все пак.

KSP

1. Бая. Не ми се мисли - не съм толкова богат.
2. От началото на рунда нямам 1 изследователски - не знам.
3. Мисля, че не могат.
4. Поне в топа, да.
5. Не.

Riddick

1. Нямам амбиции за 1-вото място и не правя изследвания.
2. Нищо, понеже не изследвам.
3. Да. С много летене и прилични мини може да се компенсира.
4. Определено да.
5. Да, макар и по - трудно.

Erich_Von_Klinkerhoffen

1. Нямам си на идея, но предполагам поне едно 2-3к може да отидат само за изследвания.
3. Може да се компенсират донякъде, но не напълно. То не опира само до това, ама и че светят по 20 часа 365/7.
5. Зависи какво имаш предвид топ - ако е призовата тройка - не мисля, че е възможно, освен както споменах по-горе..игра на 2 човека и светене през целия рунд и яко бой ако ти позволят разбира се противниците.

IHateU

1. Не съм се борил за челото но предполагам няколко хиляди кредита са си задължителни и това е много относително - все пак зависи и от конкуренцията.
2. Според мен около 20 К точки във вид на кораби и ресурс - това си е мое предположение де ..
3. Гоненицата ако я има е много трудно да си в топа без кредити - виждал съм такива играчи но тогава имаше СМС известяване само при атака със ЗНС. Ако си класен крадец може и да се компенсира до някаква степен. И все пак 30-50 лв за кредити за някой са много пари, а за други не толкова.
4. Не мисля, те не са задължителни - ако искаш изследваш ако не искаш просто не си конкурентноспособен на изследователите.
5. В Топ 10 в момента спокойно може да си само с 2 генералства... Но това го твърдя само защото последните рундове няма силна конкуренция.

Ace

1. Много зависи, те си знаят най-добре.
2. Разликата м/у 1-вия и 2-рия в момента.
3. С кредити в този момент с малко внимание и време сигурен топ.
4. За сега да.
5. Ще видим, твърдо съм без, пуснах няколко да видя как е и мисля да видим до къде ще стигнем без.

Joker

Изследователи = чичковци с пари, това бих казал за тях. Тези, които не изследват са от топ 10 надолу, въпреки че и между тях има изследователи, но не успешни. И без изследователски полети можеш да се набиеш в десятката стига да имаш мнооого време + късмет + солидна купчина кредити. Ще цитирам едно мнение от форума в което е казано всичко ясно!
Но как да се конкурираш с някой, който харчи толкова на ден - 1 кутия цигари, 3-4 кафета, зомбене и едвам изкараш 1-2М ресурс от конкурентни играчи, а той става сутринта, наспал си се и хоп за 5 лв. си купува с мах мини тертет, има нема към 8М ресурс, което от 48 часовото "балансово ограничение" прави почти 4М на 24h, сметай при равни други обстоятелства всеки ден това предимство става все по-голямо и по-голямо. Да не говорим че да изкараш тоя ресс треа да имаш много полети, бързи скорости, висок спай, късмет и кфо ли още не VS 5 клика.....
p.s. за изследователските дори няма и да говоря, ти не строиш флота - ти си я купуваш.

Temple

1. Ако започнеш от началото на рунда и играеш постоянно за първото място - няколко хиляди
2. 20-30к точки
3. Може да се компенсират с търговия на кораби
4. Не, есетствен ход на събитията е
5. Да, но ако не се мъчиш от начало, а почнеш в средата на рунда
======================================================================================================================================
Weekly Трибуна

Erich_Von_Klinkerhoffen vs ssammsom

Madame_Fanny_La_Fan vs eXoduSoNe

epica vs BlackAce

hustler vs bubeto

pastora vs gestapo

hustler vs bubeto

KSP vs penov87

ssammson vs Lilacor

ssammson vs Lilacor

KSP vs GUNMAN

madafaklio vs saladin

madafaklio vs saladin

JohnnyBlaze vs eXoduSoNe

======================================================================================================================================
Временно класиране на Рунд 29 Вселена Хардкор

Съюзна класация

Администрацията убедително води във съюзната класация.

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

За вас материалите изготвиха: puhcho & slavi
Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » пон окт 01, 2012 4:13 pm

Вселена 2

1. Как протече рунд 19 през твоите очи?
2. Всеки рунд последния месец почти нищо не се случва, ако е по къс рундът дали няма да е по интересно?
3. Какво мислите за събитията от последните 10дена и по точно разместването в топа?
4. Какво очакваш от рунд 20?
5. На каква стратегия ще заложиш за следващия рунд?
Администрацията на вселена 2 обяви край на рунда и никой не пожела да отговори на въпросите ни.
Weekly Трибуна

aleks vs Karmain

Darth_Tyranus vs Mimicry

foxi_pz vs Osbourne

Vorhix vs ivuil

Крайно класиране на Рунд 19 Вселена 2

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » пон окт 01, 2012 4:13 pm

Вселена 1

1. Изминаха почти 2 седмици от началото на "Последният оцелял" как ти се струва турнира?
2. Колко време ще продължи според теб този турнир?
3. Кой има най-големи шансове за спечелване?
4. Имат ли расите значение тук или всичко е до многото ЗНС-та?
5. Разликата между първия и втория е почти 5 пъти по голяма, има ли някой шанс да свали Underworld от 1-вото място?
Underworld

1. Ами бива турнира. Щеше да е добре да е в редовен рунд с повече планети и по-дълготраен като време за купа, ще е лудница според мен и ще се радва на интерес. Долу горе по-старите ще си спомнят рунда с третините, който беше хубав също.
2. Колко време ли. Зависи колко ще се лети. Може да приключи бързо по принцип, стига да се лети по-интензивно.
3. Не знам. Може би който оцелее.
4. Никакво значение нямат тук.
5. Да има шанс. Аз ще го сваля набелязал съм го. Ще яде карпузи обещал съм му хи хи.

maks

1. Тъп.
2. 2 месеца поне.
3. Първият, то си е ясно как дръпна в точките. Въпрос на време е да кухне всички.
4. Всичко е до много звезди и много скаути.
5. Минимален - цаката е да го срещнеш с адски много скаути като лети с дините после другото си е на късмет. Все пак и диня бързо се строи тук 6-7 часа само.

agronoma

1. Турнир ли е това? Не, не е. Доста скучен рунд , който действа демотивиращо. На много от играчите не им издържаха нервите и се делнаха сами. Този формат на играта няма бъдеще според мен.
2. Трябва да бъде прекратен веднага и да се върне стария начин на игра с 6 месечни рундове поне. Тогава беше най-забавно и имаше най-много играчи. Направете по-добра реклама на играта.
3. Кой е спечелил рунда е вече ясно за всички.
4. Не.
5. Никой няма шанс да свали Ъндъра от 1-вото място, освен ако не реши да го сдаде сам .

slaB

1. Допада ми "Последния оцелял".
2. Мисля, че ще се проточи доста време.
3. Всеки може да спечели, стига да се хване и да ирае.
4. Винаги има значение расата.
5. Може да се свали, винаги може да се обърне играта.
Weekly Трибуна

Underworld vs az

Underworld vs Sheldon

MONK vs Underworld

Underworld vs az

az vs Underworld

Underworld vs ibiem

Underworld vs Razcepkov

Underworld vs peter74

Underworld vs IZRODAMCM

Underworld vs Darvoto

Временно класиране на Рунд Вселена 1

Индивидуална класация

Изображение

Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » пон окт 01, 2012 4:14 pm

Изображение

:k058: - Какво прави най-добре puhcho за вечеря?
- Резервация.

:p018: puhcho се вози в такси и гледа на тавана залепени чифт джапанки. Пита шофьора:
- За какво са тези джапанки?
- Обуй ги и ще видиш.

:a014: 1984 година. . . Отива epica на военна комисия. За, беда, в комисията - военна лекарка. Влиза, съблича се и започва процедурата по надупването и огледа. Лекарката нарежда, на медицинската сестра/напращяла 22 годишна блондинка/. .
- Сестра, проверете тестисите на младежа.
Сестрата го опипва по топките, и естествено, новобранеца го надървя яко.
- Сестра, студена мокра кърпа, за да овладеем положението. . .
Сестрата мята, студена мокра кърпа, на кура на момчето, и той се успокоява. . .
Лекарката, обаче пак настоява:
- Сестра, проверете тестисите на донаборника
Сестрата, го зграбчва за топките и на ония пак му се надървя яко:
- Сестра, студена мокра кърпа!
Айде пак същата история. . И така 6 пъти. . . На седмия, момчето не издържало и изкрещяло:
- Абе, аз на военна комисия ли съм, или ще си сушите прането тука, бее?

:k020: Joker се върнал внезапно от командировка и заварил жена си с друг мъж. Мъжът скочил да бяга, както бил гол. Съпругът го настигнал и успял да го хване за мъжкото му достоинство, но то било хлъзгаво и любовникът успял да избяга. Joker-а извадил пистолета си и започнал да стреля след него, но без резултат. Тогава избърсал с отвращение ръката си и казал:
- Не стига, че го избърсах, ами и като войвода го изпратих!

:a082: Като отишли рано за вода, жените от едно село видели, че на близкото дърво виси един мъжки полов орган.
- Този не е на попа! - казала попадията.
- Този не е нито на кмета, нито на бирника! - обадила се кметицата.
- Този не е от нашето село! - уверено рекла учителката.
- Ученото си е учено! - възкликнали жените.

:oh_kotiooo: Световно първенство по полов атлетизъм. Радио коментатор говори по радиото:
- И така, драги радиослушатели, намираме се в зала "Метрополитен", Ню Йорк, където ще се проведе финалът на световното първенство по полов атлетизъм. На терена са строени сто голи мадами. Финалисти са BlackAce, Temple и младият и надежден състезател Raik0n3n! Ето, на терена излиза BlackAce. Той започва първата, втората, третата, петата, десетата, двайсетата, двадесет и петата мадама... Да, драги радиослушатели, това е постижение от световна величина!
След малко:
- А сега да видим какво ще направи Temple. Ето, той излиза. Сваля халата си и започва... първата, втората, третата, десетата, двадесет и първата, тридесетата, тридесет и деветата..... Дааа, драги слушатели! Това е нов световен рекорд! Остава да видим какво ще направи последният състезател.
Идва ред на Raik0n3n: Коментаторът:
- Ето, той излиза на терена. Започва вихрено... първата, втората, двадесетата, тридесет и петата, петдесетата, деветдесетата, деветдесет и осмата, стотната мадама! Драги радиослушатели, това е нов, абсолютен световен рекорд! Но... какво виждам? Raik0n3n слиза в партера! Той започва първия ред от публиката, втория, третия, четвъртия... Помооощ!

:a060: Заекът си правел дневната разходка из гората.На една поляна видял две мечета да си играят. Спрял до тях, изгледал ги високомерно и им викнал:
-Ей мечета!Я да извикате майка си!
-Е-е, пък защо?-отговорили му мечетата.
-Защо,защо-о. Да я оправя ей тук на тая поляна.
Мечката била наблизо и като чула тез думи изревала.Заекът разбрал че само в бягането е спасението и си плюл на петите.
Той бяга мечката след него.На пътя му се изпречило едно разклонено дърво.Заекът се премушил през него,но мечката се заклещила в клоните.Като видял това заекът се спрял и минал отзаде и.-Абе мецо,защо трябваше да бягаме толкова,като можеше и там да те оправя.Ама хайде.И я изчукал. Яросна мечката се размърдала и заекът отново си плюл на петите,но къде.Пред него имало голяма река.Огледал се и видял една лодка до брега,скочил в нея и си рекъл: Ех ебачо до тука ще си.
Свил се на дъното и видял един вестник,взел го и го вдигнал над главата си,да се прикрие. А мечката се разхождала по брега и викнала:Ей,лодкарю .Да видя оттук да мине един заек?
-Кой,тоя дето еба мечката ли?-с треперящ глас отговорил зад вестника заека.
Мечката като чула това се спряла и викнала:-Брей,каква беше тази информация. Кога ма еба, кога го изпрати на Bulfleet Weekly и го напечатаха и той сега го чете от вестника. Мале,мале....

:P Срещат се bold и RoYaL, bold пита:
- Защо не си на работа?
- В болнични съм, трудова травма.
- Какви ми ги разправяш? Как може да имаш трудова травма, като си офис служител?
- Разтегнах си челюстта, като се прозявах.

:k018: Поличбите на флийтъра:
Разсипана сол - на скандал.
Разсипана захар - на мир.
Разсипан кокаин - на феерически усещания и фантастични видения.
Паднала вилица - някой ще дойде на гости.
Паднала лъжица - на някой ръцете са му на задника.
Паднал х...й - спокойно вече няма накъде да се бърза
паднал сапун - очаквай изненади.
Лястовички летят ниско - на дъжд е.
Крави летят ниско - разсипал се е кокаин.
Счупено огледало - на лошо.
Скъсан ластик на бельо - на голям или на малък срам.
Скъсан презерватив - по-добре да се беше счупило огледало.
Сърби те носа - на запой или на бой (едното не изключва другото).
Сърбят те слабините -на доктор.
Сърби те задника - на приключения е...

:b055: Цигански Биг Брадър....
Ден първи - В къщата влизат 12 съквартиранти. Вечерта ядене и пиене на корем по случай че са се събрали 12 роми който не са роднини помежду си...
Ден втори - оказва се че съквартирантите не са 12, а 36 защото всеки и е вкарал по двама свой роднини в куфарите си...
Ден трети - Водата в джакузито е газирана, ама става за пиене. Съквартирантите са недоволни, защото в изповедалнята няма тоалетна хартия
Ден четвърти - Нон стоп секс понеже няма друго за правене
Ден пети Номинаций - В къщата настава хаус понеже са номинирани Мюмюн, Хасан и Айше, а така се казват 28 от всичките 36 съквартиранти.
Ден шести Елиминаций - В крайна сметка доброволно си тръгват по трима от всяка група. След тяхното заминаване къщата мистериозно остава без одеала, батерии за чешмите, мокет, помпа на джакузито и дръжки на вратите.
Ден седми - Досега няма успешно завършена мисия, понеже на първите елиминации са изхвърлили оня Хасан, дето е учил първи клас и след това няма кой да чете условията.
Ден осми - В крайна сметка съквартирантите са с около 200 процента на минус от бюджета.
Ден девети - Няма нищо за ядене, изпушили са храстите, а в боклука също няма нищо
Ден десети - Тока спира защото някой е откраднал жиците. Пак е време за нонстоп секс.
Ден единадесети - Телевизията е фалирала, праграмата е закрита, но никой не се е сетил да изведе съквартирантите.

:a033: Селскостопански пазар. Temple продава коза за огромна сума. До него се приближава потенциален купувач и пита:
- Що е толкова скъпа тая коза?
- Тресни й един между рогата и ще видиш!
Треснал купувачът козата между рогата...
- Меееее
Купувачът:
- Е кво?
Продавачът:
- По-силно бе!
Треснал я пак по-силно...
Козата:
- Меееееееее
Купувачът:
Е кво толкова, бе?
Продавачът:
- А бе силно я удари...
Засилил се човекът, фраснал козата с всичка сила...
Козата:
- Мееееее-сечина, меее-сечина, йоооии йоооой, йоооии йоооой...

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » пон окт 01, 2012 4:15 pm

Bulfleet във Facebook

Уважаеми летци,
съобщаваме Ви, че може да станете фенове на любимата ни онлайн игра и във Facebook. Последвайте ни в нашите две нови страници, където ще откривате информация за развитието на двата рунда във Вселените и ще може да спамите и обсъждате на воля.

Очакваме Ви!

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/289722457716400

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/303196709738748

Заключена

Върни се в “Bulfleet Newspaper”