Bulfleet Weekly 26.08.2012

Вашият източник на информация

Модератори: Bulfleet Newspaper, Bulfleet tribune assistant

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Регистриран: чет мар 27, 2008 10:25 am
Контакти:

Мнение от puhcho » нед авг 26, 2012 12:32 pm

Изображение

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед авг 26, 2012 12:32 pm

SMS за 6 лв - как работи?

Фортумо е сървис оператор, който има договори с много частни институции като посредник, предлагащ специфична услуга с ниска комисионна. В това число е и компанията държаща правата над булфлийт - XS Software.
Използвайки тази услуга, вие се свързвате първо с Fortumo, който при правилно въведени параметри насочва плащането към търговеца (XS Software), а при неправилно въведени параметри - не го насочва и връща стандартна грешка на SMS.
За да бъдат наясно господата от Фортумо към кой от всичките си търговци да насочат плащането, трябва клиентът да въведе предварително номера, от който ще извърши това плащане, и да изпрати точния кратък код на SMS. Това трябва да се извърши всеки път, когато решите да извършите плащане. Т.е. ако искате да изпратите 5 SMS-а един след друг, повторете операцията ПЕТ пъти.
Операцията е кратка и лесна:

1. Отваряте прозореца за закупуване на нанокредити
2. Избирате метод SMS
3. Избирате пакет 300 Nanocredits
4. (запишете си данните, които изкарва в следващия прозорец, при евентуален по-нататъшен проблем)
5. Натиснете "Продължете"
6. Въведете номера си и потвърдете с бутона по-долу
7. Изчакайте да се появи прозорец, в който пише:
Моля, изпратете SMS съдържащ MAD на номер 18423

Изчакване SMS
Изпращане на потвърждение
Приключване на транзакцията

8. Изпратете SMS-а с текст MAD на 18423
9. Изчакайте всички точки да светнат в зелено или от допълнителен прозорец рефрешвайте акаунта докато се появят кредитите

10. НЕ ЗАТВАРЯЙТЕ ТОЗИ ПРОЗОРЕЦ ДОКАТО НЕ СЕ ПОЯВЯТ КРЕДИТИТЕ В АКАУНТА
11. Ако решите да изпратите втори SMS (след като са дошли кредитите) затворете прозореца и повторете стъпките от точка 1. нататък

Запомнете, че при грешно написан номер, от който се изпраща SMS-а, или ненаписан номер, или непотвърден номер, или не написан номер за втори SMS, шестте лева ще бъдат таксувани от вашата сметка, но ще бъдат в полза на оператора Fortumo и няма да бъдат насочени към търговеца, съответно няма да има и транзакция т.е. кредити няма да бъдат получени.

НОВ МЕТОД ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА НАНОКРЕДИТИ

Имаме удоволствието да ви съобщим, че вече може да се възползвате от подобрените условия на един от методите за плащане в България - Cashterminal.

Как бихте могли да закупите кредити посредством Cashterminal - лесно и бързо, само с няколко стъпки:

1. Отидете на някой от терминалите на Cashterminal (Списък с адреси на Cashterminal в страната можете да видите на http://www.cashterminal.eu/places.php)
2. Изберете Сайтове за колективно пазаруване и Онлайн игри
3. Изберете XS Online Games
4. Изберете желаната от вас игра и пакет
5. След като платите, ще ви бъде издаден касов бон, който трябва да запазите. На него е отбелязан код, който трябва да въведете в системата за плащане, избирайки съответния закупен пакет.
6. След въвеждането на кода, кредитите ще ви бъдат начислени веднага.

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед авг 26, 2012 12:33 pm

Вселена Хардкор

Играч и Съюз на седмицата

В тази рубрика по традиция проследяваме развитието на играчи и съюзи в статистическите точки в рамките на 1 седмица. В класацията ще участват както следва:
1. Играчи
- Всички играчи, които в рамките на 1 седмица от сряда 20:00 до следващата сряда 20:00 ЗАПОЧВАТ в Топ 30 статистически точки и ЗАВЪРШВАТ в топ 30. Тоест, за да влезнете в тази класация, трябва да се задържите в топ 30 поне 8 дни.
2. Съюзи
- Всички съюзи, които в рамките на 1 седмица от сряда 20:00 до следващата сряда 20:00 ЗАПОЧВАТ в Топ 10 статистически точки и ЗАВЪРШВАТ в топ 10. Тоест, за да може 1 съюз да влезе в тази класация, трябва да се задържи в топ 10 поне 8 дни.

1 fallenka 599877
2 fantom 241602
3 unufri 220348

4 IHateU 182258
5 SlashCry 173165
6 emil 162193
7 Fantastic 116848
8 Rosen_00 95337
9 bully 89580
10 monopolo 89033
11 JOBON 71761
12 steleon 69144
13 fear 64989
14 Noksitel 62485
15 vall 60089
16 JustSomeone 33524
17 Koal 30602
18 ZrX 24123
19 Athena 17850
20 Solo -10516
21 Fate -143479
22 ZaioBaio -164010

Неактивни играчи в топ 30:

kristian_123
seeker

Отпаднали или изтрити играчи:
CORWIN
azwraith
exzon
lamungera
Lucas

Преименувани играчи:
2012 >>> Kireto

Нови играчи в топ 30:
Kireto
Kingbt
RoYaL
Bleid
mrazqte
petq

Класация съюзи:

1 Hellwings 203899
2 Purgatory 138172
3 Тираджии 127374

4 Hater$ 110989
5 СМЕРШ 68703
6 Purgatory2 60944
7 Universe 50290
8 SaMaeL 43370
9 Hater$2 31739

Изтрити съюзи:
DarkAngels
=======================================================================================================================================
1. Как трябва да протича една администраторска проверка?
2. Кои са най обективните админи във вселената?
3. Каква според вас е формулата за безпристрастно и коректно администриране?
4. Винаги ли са виновни админите?
5. Защо има постоянно напрежение между администрацията и играчите и как може да бъде предотвратено?
IHateU

1. Определено ако има 2 страни да ги изслуша и двете.
2. Ще си направя услуга сам на себе си и няма да дам отговор на този въпрос...
3. Нямам никаква представа как друг човек може да си върши работа от която нямам никакво понятие.
4. По-скоро винаги са виновни играчите...
5. Има напрежение защото играчите се опитват да хитруват по всякакви начини ... A бе де да знам - аз за сега нямам никакви проблеми с администрирането им.

ibm

1. Не знам.
2. Знам ли.
3. Не искам да знам.
4. Кой знае.
5. Де да знам.

4u6kopek

1. Не знам.
2. Май няма такива или може би Ицо.
3. Да не делят на наши и ваши.
4. Не.
5. Заради пристрастност към някои играчи, помилват ги с лекото перо, а при други директно ножа.

ReLaX

1. Зависи от провинението, ако е за наливане и т.н. да се вземат "еАдресите" на 2-те лица, да се говори с тях и да се види кой е виновен, а през това време да са "Портокали" като пускането им в игра да е в нормален час (примерно на обед).
2. Всеки админ, който си върши работата както трябва е обективен.
3. Така стана, че вече всички се познаваме, не наброяваме 100-200 човека, когато може приятелството над работата, но ако се нарушат правилата "работата" над приятелството.
4. И те са хора, и те допускат грешки, но е хубаво когато го направят да си признаят, а не да шикалкавят.
5. Няма как, винаги има хора, на които всеки 2-ри им е виновен в онлайн пространството.

monopolo

1. За всички еднакво.
2. Всички са обективни, само дето едните имат повече приятели в булфа отколкото другите.
3. Явно тука никога няма да има такава формула.
4. Не играчите сме виновни, че продължаваме да играем в тази извратена пародия на Булфлийта.
5. Абре немам думи .

Kust

1. А сега де, ако знаехме щяхме да сме админи всичките.
2. Такова животно не съществува.
3. Ама няма формула, ако можех щях да ви нарисувам оная картинка дето космотрона все я слагаше дето един админ откача главата на юзър със зверски ритник.
4. Да бе как питаш това, правило номер едно, админа винаги е прав, ако не е прав виж правило едно.
5. Ще има, че как да няма, това си е естствено.
=======================================================================================================================================
1. От кога играете Булфлийт?
2.Има ли играчи или съюзи от миналото които ви липсват и с които искате да играете и сега?
3. Кой според вас е най-добрият играч в Булфлийт вселените?
4. Разкажете ни най-фрапантната случка в играта в която сте взели участие или сте станал свидетел.
5. Кой е най-запомнящия се рунд за вас и защо?
IHateU

1. Оказаха се 5-6 год., а мислех че са по малко - времето бързо минава определено.
2. Лично на мен ми липсва Роберс и по скоро Жу. А принципно много сериозно се усеща активните играчи от Смерш.
3. Не мога да кажа конкретно - но има 10-20 човека, които го умеят много добре тоя спорт.
4. Не мога да се сетя нещо толко впечатляващо.
5. Вероятно ще е този рунд, защото ще се окажа прецедент - на път съм да взема първата си купа - да не казвам 2 купи.

unufri

1. Ами играя тази игра от около 1 година.
2. Ами не, защото не познавам старите играчи, които са я играли преди.
3. Няма най-добър играч. Всичко е въпрос на малко умения и много късмет.
4. Най-фрапантната... Когато тъй наречения Фреди(Madafaklio) изтри акаунта на Papy. Просто няма такава олигофрения.
5. Може би този ще е, защото ще съм напред в класирането, но все пак има още накъде да ходя.

ibm

1. 5-6 години.
2. Има.
3. Ако кажа ЕДНО име ще засегна МНОГО играчи. А най- добър какъв? Боец, миньор или крадец?

ReLaX

1. Непомня вече. От доста време 2-3 рунд на 1ва вселена още някъде там.
2. Естествено че да. Много са, колкото до съюзите, то те отдавна несъществуват и се помнят само от старите играчи.
3. В днешно време когато парите играят роля в играта, този който дава пари да постигне нещо, когато нямаше генерали, смс известявания, купуване на ресурси т.н. тогава си личеше кой е играч.
4. Литнах на един многодумко с 15 звезди, който се фукаше че не можел никой да му бутне планетата, всъщност бутна ми звездите, но пък аз го кухирах и го оставих без планета. Наистина взе си 20-30 милиона ресурс от звездите, но 70-80к кухи точки не ги покриват, после някои ме мъмриха, че не съм наред, но това си е игра... да се забавляваш.
5. Отдавна за мен няма запомнящи се рундове, когато имах време за игра да, но сега само си уплътнявам времето когато съм вкъщи. Иначе запомнящ се рунд е когато 2-3ма дебнете флотата на "най-добрия играч" и го кухирате докато е в банята... ето това е безценно.
======================================================================================================================================
Weekly Трибуна

bully vs Fate

ReLaX vs pioneer_bass

fallenka vs ZaioBaio

INACTIVE vs fallenka

fantom vs IHateU

fallenka vs IHateU

fallenka vs IHateU 2

unufri vs IHateU

Bleid vs kartizata

Bleid vs kartizata 2

exzon vs mattin

Bleid vs kartizata 3

Bleid vs kartizata 4

Bleid vs kartizata 5

Bleid vs kartizata 6

unufri vs Noksitel

Kust vs ziku

mr_nasty vs KSP

JustSomeone

Скучен рунд. Търговците не продават, играем 20 човека. Въртят се едни и същи кръстове и си препродаваме един на друг, половината не излизат от модове и всичко живо само копа. За тази битка , дори рециклатори не пуснах, само за спорта. Лятото ни е напекло всички и не е за игра. Чакам с нетърпение зимата да се съберем повече хора и да направих добър рунд. И все пак, нека има и малко разнообразие с "не изгодни" битки.

======================================================================================================================================
Временно класиране на Рунд 29 Вселена Хардкор

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

За вас материалите изготвиха: puhcho,slavi и Andropolis
Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед авг 26, 2012 12:34 pm

Вселена 2

Играч и Съюз на седмицата

В тази рубрика по традиция проследяваме развитието на играчи и съюзи в статистическите точки в рамките на 1 седмица. В класацията ще участват както следва:
1. Играчи
- Всички играчи, които в рамките на 1 седмица от сряда 20:00 до следващата сряда 20:00 ЗАПОЧВАТ в Топ 30 статистически точки и ЗАВЪРШВАТ в топ 30. Тоест, за да влезнете в тази класация, трябва да се задържите в топ 30 поне 8 дни.
2. Съюзи
- Всички съюзи, които в рамките на 1 седмица от сряда 20:00 до следващата сряда 20:00 ЗАПОЧВАТ в Топ 10 статистически точки и ЗАВЪРШВАТ в топ 10. Тоест, за да може 1 съюз да влезе в тази класация, трябва да се задържи в топ 10 поне 8 дни.

1 sea 457543
2 serios 337717
3 Varna 270934

4 Bouh 152078
5 InSO 134881
6 charovna 116794
7 dirtfish 103946
8 minimalesko 101800
9 Troll 100442
10 Odessos 97410
11 uloff 95499
12 gerodzwero 94081
13 dione 87175
14 titan72 79727
15 Seahorse 73108
16 emil 54647
17 mrenata 51783
18 godo 39375
19 terminatora 37947
20 koledarche 15016
21 azsxdcfvgb 10142
22 monopolo 3314

Неактивни играчи в топ 30:
Hulk
Vampire
Omega
jailbreak
Baal

Изтрити или отпаднали играчи:
foxi_pz
skrac
Yane

Нови играчи в топ 30:
DaRvOtO
getsnickers

Класация съюзи:

1 VARNA 154043
2 RED ARMY 118009
3 Coca^Cola 51251

4 F.E.A.R. 39596
5 ДАНС 26521
6 1878 25873
7 Star Wars 13946
8 Hellwings 8029
9 Lamungeri 7667
10 Scream 396
5. Защо има постоянно напрежение между администрацията и играчите и как може да бъде предотвратено?
serios

1. Безпристрастно.
2. Нямам точно наблюдение.
3. Да не се познаваш с нито един от играчите.
4. Зависи от ситуацията и какъв е проблема.
5. Защото играчите нямат достатъчно виждане върху проверките, и може би за това че играчите не знаят достатъчно добре правилата!
2.Има ли играчи или съюзи от миналото които ви липсват и с които искате да играете и сега?
4. Разкажете ни най-фрапантната случка в играта в която сте взели участие или сте станал свидетел.
serios

1. От може би преди 5 години някъде с прекъсване от 2 години!
2. Играчите и съюза ги има и сега и играя с тях!
3. Админ-играча. За най-добър играч бих казъл е този който играе вече 19-ти рунд подред тук във 2-ра, няма да го назовавам по име!
4. Случки много, но чак фрапантни едва ли, а и нещо давам на късо и не помня в детайли!
5. Мисля че е 17-ти рунд, в който играх с миоп и го докарах до топ 3!

Froh

1. Играя от няколко години.
2. Има играчи, който ми липстват.
3. Дидо.
4. Предпочитам да не споделям.
5. Нямам.

simossimoss

1. Играя Bулфлеет от 2008.
2. Липсва ми ВЪВ КЛУБА - съюз , като играчи cufto и sinner - истински професионалисти.
3. Според мен няма такова нещо като най - силен играч на вселената, всичко зависи от това в кой съюз се набуташ и колко си тaрикат.
4. Имаше един рунд, бях се лепнал до Даркуатч, ама каса голяма и си го крада крада и по едно време изкара 3 звезди и като ме литна по колонията.
След това звездите на емил литнаха към мен, по главната, разбутаха ме и се изтрих.
5. Ами може би този, защото не ми е толкова скучен, доста 'екшън' има около мен.

Petka_Ta

1. 5 години максимум.
2. Ммм... доста са.
3. iuda.
4. Aми 7 рунд си спомням че се изредиха поне 30 човека, които имаха реален шанс за първото място.
5. Нямам най-запомнящ се.

bong

1. Преди 5 години, като не съм играл от 2 до преди няколко седмици.
2. CCCP i StarDragon.
3. RoYaL(ANSR) i Kashmir (StarDragon).
4. Не мога да се сетя в момента.
5. 1-вия ми рунд когато започнах да играя, защото всичко беше супер интересно, имаше много повече хора и като цяло играта беше по-интересна.
Weekly Трибуна

aslan

aslan vs 3oMBu

Битката си има и своята история, ама за да не го излагаме момчето ще кажа само едно 'той е голям и стар играч аслан с него не мой се мери и целия съюз ще ни нули' зомби май остана само на думи, дано ти е приятно си я видиш в трибуната.

Karmain vs Darknight26

YMCMB vs solomyr

alsan vs darkdefender

YMCMB vs innuendo

Временна класация на Рунд 19 Вселена 2

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

Индивидуална класация Бойни точки

Изображение

Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед авг 26, 2012 12:34 pm

Вселена 1

mimicry

1. Не знам по принцип как протича за да дам ново предложение.
2. Обективни админи няма понеже играят играта, обективен админ може да е този, който не играе и дори ако не е играл въобще е най-добре.
3. Въпроса се припокрива.
4. Не е като да не са виновни.
5. Отговора ми се припокрива с 2 и 3.

boar

1. Зависи от подозренията.
2. След като са админи, би трябвало да са обективни. Рядко съм имал случаи за съмнения в тях.
3. Няма формула. Всичко е нагаждане. Следят се правилата и се сече с голямата брадва.
4. Не, в повечето случаи админите не са виновни. Но все пак, понякога, и те грешат.
5. Много лесно - просто играчите трябва да играят честно.
Gtfonow

1. Играх в първите рундове, когато нямаше раси, но после спрях.
2. KillerTeam може би. Доста хора цъкахме там.
3. Аз, хехе.
4. Имаше случка, в която един приятел бъгна флота от шпионски сонди и се удари в мен с няколко стотин хиляди сонди.
5. Не помня номера на рунда.

Aragorn

1. Края на 2005.
2. Да. Warlords ( Blood_god, jadai, vall, steff, machoni, DarkWatch, Kratoss ).
3. jadai ( тоест аз ), бих отличил и никове като Scorpionbg, Blood_god ( които са ми идоли в играта ) и за най-прецизни играчи, които получават най-голямото забавление от играта - vall, steff )) А в моментните вселени е пълно с балъци за жалост.
4. Много са.
5. Няколко са, но да кажем рунд 15 или 16 на спеед не помня точно кой... Warlords ( по-горните изписани ) играхме тогава срещу Corwin и компания и ги счупихме от бой.

Niksan

1. За първи път чух за играта през 2006 година. Тогава мой приятел ми разказа за нея и заедно с него започнах да играя.
2. Най-вече ми липсва съюз ANSR, към който ме насочи гореспоменатият ми приятел. ANSR беше първия по-сериозен съюз към който се присъединих и пазя топли спомени, въпреки че не съм допринесъл с нещо особено.
3. За най-добрият играч играл някога считам RoYaL, макар и да съм нямал честта да ми разбие флотата (не съм толкова добър).
4. Едва ли мога да ви заинтригувам със случки в които съм взел участие. Най-обикновенни дебнения до късно, често с фатален завършек за мен, но точно тази тръпка ме кара още да поразцъквам отвреме на време.
5. Най-запомнящият се рунд бе този, в който palavkoch от Шахманияк спечели с голяма преднина, защото, ако не се лъжа ми беше първия рунд.

boar

1. О ... или март, или април, или май 2005.
2. Да, ще ми се да се събере стария СССР с някои малки изключения.
3. За мен винаги са били двама, единия Иван /юда/, а другия Любо /диос/. Все още мисля, че никой не може да мине Любо в тази игра ...
4. Фрапантни случки много. Може би най-интересната беше, веднъж, когато сейвах звезди и летя по i. По време на сейва i-то логнало и ми пише, а атаката събаря планета. Има много, доста време съм прекарал зад монитора.
5. Рунд 1 Вселена 1 и Рунд 1 Вселена 2.
Weekly Трибуна

jabok vs Law78

kumalisa vs hustler

kumalisa vs Euphoria

Tedo91 vs 4u6kopek

Raik0n3n vs Koal

Raik0n3n vs Fanta

hustler vs Foskata
Временна класация на Рунд Вселена 1

Индивидуална класация

Изображение

Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед авг 26, 2012 12:35 pm

Изображение

:Zz013: От доверени източници на изданието научихме че играч kust е имал тайна афера с мъжа на Анджелина Джоли, а именно Брад Пит.

:p077: Шок Дейли направи задълбочено проучване свързано с установяването на точния пол на fallenka. Агентите ни установиха несъответствие в женския профил на лицето във facebook и наличието на мъжки полови органи в реалния живот.

:naked: Близки на играча Noksitel споделиха за Шок Дейли, че причината за раздразнителното и агресивно поведение на нокса се дължи на факта че макар и в напреднала възраст той все още е девствен!!!

:a106: Запознати източници близки на екипа съобщиха признаците за разпознаване на месечния цикъл на администраторката charovna. Симптомите са преобладаващият оранжев цвят в топа на Вселена Хардкор.

:a092: Неидентифициран мъж беше намерен в безсъзнание до контакт в столично заведение снощи. По последни данни и разкази на очевидци лицето се опитвало да включи телефона си в контакта след поглъщането на 3 табли Афтършок, докато бълнувал "Никой не може да занули RoYaL-a" ...
....След около 1час RoYaL се прибира и..
Изображение

:b060: След обилна закуска, vall сяда зад компютъра, влиза в Интернет и започва да разглежда порно сайтове.
- Ти какво?! - чуди се steff. - Днес няма ли да ходиш на работа?
- Оле мале! Аз мислех, че отдавна съм в офиса!

:p018: Вторник. 3 часа следобяд. gerodzwero седи пред офиса на Xs Software и пуши цигара.
От сградата излиза Dimorese, застава до него, пали цигара и казва:
"Какво става колега и ти ли не можеш да заспиш?“

:a023: unufri се прибира късно вечерта и ляга да спи в другата стая. През нощта чува жена му да крещи и скочил. Хукнал към спалнята и видял как мъжки силует изскача през прозореца.
Жена ми изпищя:
- Два пъти ме изнасили!
- А ти защо не извика веднага?
- Мислех, че си ти, докато не започна втори път.

:c074: В кабинета на лекар влиза puhcho:
- Докторе, моля ви, помогнете ми – страдам от полово безсилие!
- А в какво по-точно се изразява бесилието ви?
- Не мога да откажа на нито един мъж…

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед авг 26, 2012 12:35 pm

Bulfleet във Facebook

Уважаеми летци,
съобщаваме Ви, че може да станете фенове на любимата ни онлайн игра и във Facebook. Последвайте ни в нашите две нови страници, където ще откривате информация за развитието на двата рунда във Вселените и ще може да спамите и обсъждате на воля.

Очакваме Ви!

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/289722457716400

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/303196709738748

Заключена

Върни се в “Bulfleet Newspaper”