Bulfleet Weekly 12.08.2012

Вашият източник на информация

Модератори: Bulfleet Newspaper, Bulfleet tribune assistant

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)
Регистриран: пон юни 04, 2007 4:41 pm

Bulfleet Weekly 12.08.2012

Мнение от slavi » нед авг 12, 2012 8:50 pm

Изображение

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Re: Bulfleet Weekly 12.08.2012

Мнение от slavi » нед авг 12, 2012 8:51 pm

SMS за 6 лв - как работи?

Фортумо е сървис оператор, който има договори с много частни институции като посредник, предлагащ специфична услуга с ниска комисионна. В това число е и компанията държаща правата над булфлийт - XS Software.
Използвайки тази услуга, вие се свързвате първо с Fortumo, който при правилно въведени параметри насочва плащането към търговеца (XS Software), а при неправилно въведени параметри - не го насочва и връща стандартна грешка на SMS.
За да бъдат наясно господата от Фортумо към кой от всичките си търговци да насочат плащането, трябва клиентът да въведе предварително номера, от който ще извърши това плащане, и да изпрати точния кратък код на SMS. Това трябва да се извърши всеки път, когато решите да извършите плащане. Т.е. ако искате да изпратите 5 SMS-а един след друг, повторете операцията ПЕТ пъти.
Операцията е кратка и лесна:

1. Отваряте прозореца за закупуване на нанокредити
2. Избирате метод SMS
3. Избирате пакет 300 Nanocredits
4. (запишете си данните, които изкарва в следващия прозорец, при евентуален по-нататъшен проблем)
5. Натиснете "Продължете"
6. Въведете номера си и потвърдете с бутона по-долу
7. Изчакайте да се появи прозорец, в който пише:
Моля, изпратете SMS съдържащ MAD на номер 18423

Изчакване SMS
Изпращане на потвърждение
Приключване на транзакцията

8. Изпратете SMS-а с текст MAD на 18423
9. Изчакайте всички точки да светнат в зелено или от допълнителен прозорец рефрешвайте акаунта докато се появят кредитите

10. НЕ ЗАТВАРЯЙТЕ ТОЗИ ПРОЗОРЕЦ ДОКАТО НЕ СЕ ПОЯВЯТ КРЕДИТИТЕ В АКАУНТА
11. Ако решите да изпратите втори SMS (след като са дошли кредитите) затворете прозореца и повторете стъпките от точка 1. нататък

Запомнете, че при грешно написан номер, от който се изпраща SMS-а, или ненаписан номер, или непотвърден номер, или не написан номер за втори SMS, шестте лева ще бъдат таксувани от вашата сметка, но ще бъдат в полза на оператора Fortumo и няма да бъдат насочени към търговеца, съответно няма да има и транзакция т.е. кредити няма да бъдат получени.

НОВ МЕТОД ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА НАНОКРЕДИТИ

Имаме удоволствието да ви съобщим, че вече може да се възползвате от подобрените условия на един от методите за плащане в България - Cashterminal.

Как бихте могли да закупите кредити посредством Cashterminal - лесно и бързо, само с няколко стъпки:

1. Отидете на някой от терминалите на Cashterminal (Списък с адреси на Cashterminal в страната можете да видите на http://www.cashterminal.eu/places.php)
2. Изберете Сайтове за колективно пазаруване и Онлайн игри
3. Изберете XS Online Games
4. Изберете желаната от вас игра и пакет
5. След като платите, ще ви бъде издаден касов бон, който трябва да запазите. На него е отбелязан код, който трябва да въведете в системата за плащане, избирайки съответния закупен пакет.
6. След въвеждането на кода, кредитите ще ви бъдат начислени веднага.

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » нед авг 12, 2012 8:51 pm

Вселена Хардкор

Играч и Съюз на седмицата

В тази рубрика по традиция проследяваме развитието на играчи и съюзи в статистическите точки в рамките на 1 седмица. В класацията ще участват както следва:
1. Играчи
- Всички играчи, които в рамките на 1 седмица от сряда 20:00 до следващата сряда 20:00 ЗАПОЧВАТ в Топ 30 статистически точки и ЗАВЪРШВАТ в топ 30. Тоест, за да влезнете в тази класация, трябва да се задържите в топ 30 поне 8 дни.
2. Съюзи
- Всички съюзи, които в рамките на 1 седмица от сряда 20:00 до следващата сряда 20:00 ЗАПОЧВАТ в Топ 10 статистически точки и ЗАВЪРШВАТ в топ 10. Тоест, за да може 1 съюз да влезе в тази класация, трябва да се задържи в топ 10 поне 8 дни.

През тази седмица забелязваме откъсване на fantom спрямо преследвачите си. Отново е най-активен, което му дава огромно предимство пред останалите. iHateU също може да се похвали с много добра седмица регистрирайки цели 235404 точки. kristian_123 е повече от постоянен вече 4 поредни седмици. Вече имаме и преименувани играчи в топ 30. 999 вече е добре познатият ни emil. Най-голямата изненада е изтриването на SheIsBack. Ето и пълното класиране:

1. fantom 251939
2. IHateU 235404
3. kristian_123 220144

4. DEATH 173807
5. fallenka 155630
6. ZaioBaio 142949
7. Noksitel 134489
8. seeker 129002
9. bully 104068
10. sapunerka 97531
11. Fate 93504
12. azwraith 90370
13. Solo 89136
14. vall 87750
15. SlashCry 85889
16. monopolo 74034
17. n3nk0 59996
18. Clock 57569
19. fear 54332
20. mrazqte 50490
21. unufri 43576
22. exzon 37003
23. 2012 31189
24. Voltron 23676

Изтрити или преименувани играчи:
999 >>> emil
SheIsBack

Неактивни играчи:
Eos

Отпаднали играчи:
WestGym
zer043

Нови играчи:
emil
kek
CtrlAltDel
steleon

Класация съюзи:

1 Hater$ 205169
2 Purgatory 161706
3 МорскиВълк 154059

4 Hellwings 129477
5 СМЕРШ 81172
6 DarkAngels 78680
7 SaMaeL 75943
8 Purgatory2 75765
9 Hater$2 46338
10 Universe 39171

======================================================================================================================================
1. Одобрявате ли използването на рефрешъри?
2. Вие някога използвали ли сте програма симулираща активност в играта?
3. Има ли някоя тънкост при която може да се използва такава програма и да не ви хванат?
4. Ако не използвате рефрешъри как се справяте с опазването на ресурса?
5. Смятате ли че наказанията за рефрешър трябва да са по-строги?
aslan

1. Това за мен е Анти игра
2. Не, дори не съм запознат дали съществува такава програма в интернет има програми-хакове, но най често се оказват вируси за която и да е игра предназначена.
3. Не бих казал
4. Ми засега няма желаещи за набези по наличните координати
5. Определено пак повтарям ако има такова явление

fantom

1. Какво е рефрешер ... в браузерите си го има като опция .. не е някъкво животно нечувано, а и то се вижда когато някой ползва и е удобно за покушение
2. Програма ммм май да вигета преди време който имаше като опция в БФ аа и още една нарича се модзила и натискам Ф5
3. Не знам
4. Седене пред ПЦ то и други тънкости
5. Ми до края на рунда като наказание което получи кристиян123 ми се струва достатъчно строго ... по строго от това на къде ?!?

JOBON

1. Играта е такава, че ако не използваш рефрешер и нанки няма да постигнеш нищо в класацията.
2. Всички използват, но само някой се ловят.
3. Има, то кой ги не знае вече!
4. Ако не се използва рефрешер играта става разпокъсана и неудобна. Малко са които не го ползват.
5. По строги? Абе да не сте луди? Не стига ,че играеш по цял ден, хвърляш пари на вятъра а на всичкото отгоре и като те хванат с рефрешър до края на рунда те наказват. Трябва да предупреждават първо използващите и след това да наказват строго. Но пак до края на рунда наказание ми се струва много сурово. Напротив аз мисля, че трябва понякога админите да си затварят очите и както казах да предопреждават първо и при 2-ро 3-то предупреждение да наказват.

RoYaL

1. Да, смятам че ако хората не ползват рефрешъри, ще бъдат по-трудни за хващане. Рефрешърите разнежзват хората.
2. Всеки е ползвал
3. Не мисля. Ако някой те следи, ще те хване, че си на рефрешър рано или късно, каквото и да правиш, какъвто и да е рефрешъра и колкото и да симулира истинска игра.
4. Не копам много преди да вдигна шпионажа.
5. Не, наказанията за нищо не трябва да са строги. Те само отказват играчите. Това, че някой е съгрешил по какъвто и да е начин, не трябва да е повод да го премахнем перманентно от играта, особено на фона на общата бройка играчи.

sapunerka

1. Принципно не го одобрявам, ако се следи стриктно и всеки ползващ се наказва. В момента обаче е пълен абсурд наказване до края на рунда
на някой играч хванат с рефрешър при условие, че десетки играчи го ползват и никой не ги проверява.
2. Да използвал съм всеки един рунд в играта, понякога само за час, в други рундове ежедневно и дори за цяла нощ, въпреки това никога не съм наказван, именно затова казвам че не се следи и е абсурдно случайно забелязан играч да получава максимално наказание.
3. Да има
4. В текущия рунд с липсата на голям добив.
5. Смятам че изобщо не трябва да има наказания за това или ако има да е за всички еднакво, т.е. яко да се следи.

bully

1. Да, това е част от играта.
2. Всеки ден по 3-4 часа.
3. Има естествено,още не са ме наказали, но ще я запазя в тайна.
4. Използвам.
5. Смятам че трябва да е с отворени атаки до края на рунда.

SlashCry

1. Не
2. Програма - Не, човешко същество - Да, в далечното минало
3. Надявах се ти да хвърлиш малко повече светлина по въпроса с оглед колко добре се спряваш, или просто си update-ваш тънкостите
4. Не виждам никаква зависимост в описаните във въпроса действия. А ти как я видя?
5. Смятам че би било добре за играта наказанията да се прилагат за всички - без изключение.

4u6kopek

1. Не
2. Отново не
3. Не знам,защото не съм ползвал и не знам дали има тънкост
4. Ами или не дигам мини или ме крадат това е. Няма да ставам по никое време да харча ресурса я
5. Бан по ИП

Noksitel

1. Ми все тая не съм против макар ,че не съм позвал.
2. НЕ
3. Незнам
4. не го пазя колкото толкова
5. НЕ

JustSomeone

1. Категорично НЕ.
2. Имал съм такава от чисто любопитство, но не съм ползвал. (губи се смисъла на играта)
3. Нямам никаква идея и не съм се интересувал, но съдейки по \"колегите\", явно има.
4. С борсата !
5. По-строго от наказване на играча до края на рунда ?! Мисля даже точно обратното, при хващане за рефрешър - солено наказание няколко дена при 2ро такова до края на руда , все пак всеки прави грешки.

fallenka

1. По принцип не, но играта е много ангажираща и разбирам хората, които го ползват понякога.
2. Не.
3. Като няма админ на линия
4. Зомбиране.
5. Колко по-строги от това?

1. Вашето име или искате да останете скрит зад вашия ник?
2. На колко сте години и има ли значение възрастта за играта?
3. Какво ви е семейното положение и ако сте обвързан ползвате ли половинката за сийтър?
4. Какво работите и как съчетавате работата с булфлийта?
5. Разкажете ни някоя интересна или скандална случка от вашия личен живот.
ibm

1. Димитър (по принцип лични данни в интернет не публикувам).
2. 30, то си пише. Възрастта е от огромно значение. Младежите са надъхани, но без опит, а възрастта би трябвало да значи опит.
3. Неженен, нежен.
4. Компютърджия, а за работа не ми говорете хич.
5. На един купон дойдоха ченгета и казаха, че музиката трябва да се спре. От банята звъннах до полицията и подадох фалшив сигнал, патрула се изнесе и продължихме. Да ама се върнаха...

aslan

1. Теодор петков
2. 24 години не мисля че възраста е пречка за каквото и да било
3. Женен, но играта си я играя сам във кабината място за втори няма сам съм си пилота изтребителя е едноместен
4. Собствен бизнес играта за удоволствие по време на работа
5. Оооо никога няма да забравя в музикалното като влязахна втория ден със моя съкилийник щяха да ни изгонят от даскало имаше в двора на даскалото една подвижна стълба и в 2 часа посреднощ бутаме стълбата момите да слизат по нея да ходим на дискотека щото женския пансион на вторя етаж, а вечер се заключва обаче!!! За наш лош късмет да вземе да се събуди възпитателката Олга Петрова да ходи до тоалетна и ни гледа мене и илиев как бутаме стълбата то бяха викове,крясъци после на др ден педалогически съвети и прочие голям майтап бешемайка ми вика аз там да учиш ли съм те пратила или да гониш курви!

JustSomeone

1. Никога не съм криел името за пред приятели ( само ника ). И все пак повечето ме знаят като Иво.
2. На 21 съм. Мисля,че до известна степен има значение възраста, но при всеки е индивидуално.
3. Имам си приятелка, но тя в никакъв случай не припарва до bulfleet, даже ме изяжда жив, като види, че пак се мъча от телефона да дигам кораби .
4. В момента уча и работя, за мое щастие работата ми е свързана пряко с компютър и имам възможност да играя булф и да разтоварвам. Уча и работя - счетоводство.
5. Тъй като това е булфлеет, ще разкажа нещо реално свързано с играта.Преди има няма 2 рунда с приятелката ми бяхме в нас и в късната вечер се любувахме един на друг, при което получих СМС, че някой ме атакува и веднага подскочих от кревата и се затичах към пц-то ( инстинктивно, дори не се замислих ), при което се разрази един луд скандал, коя е тая дето ми драска СМС-и сред нощите, а аз не спрях да се смея После трябваше да търся кошници с рози.

nettshow

1.Светлозар
2.20 разбира се че има с годините се трупа опит
3. Необвързан
4. По принцип съм студент,но сега работя лятна работа, съчетават се трудно почти не остава време
5.Трябва ми кафе не ми се мисли сега

fantom

1. Александър за фамилий няма да говорим Мой стари никове са aleks78 Melina sasho78 и т.н.
2. На 33години съм и според мен няма значение на колко години си за да играеш БФ
3. Семейното положение ... ми обвързан за жената на живота това че нямаме брак не е от значение и за двамата .. полвинката знае само че
играя БФ, но какво е това животно даже не знае ..
4. Консултант съм и офисът ми е у дома ) така че съчетавам нещата
5. Какво да ви кажа .. много е труно така ако ме питате всичко през последните 15 години искам да го изживея пак ... всичко в живота ми е било интересно .. обиколил съм полвината свят .. живял съм на високи обороти и съм прекарал супер.. имал съм прекалено много изживявания които са скандални и интересни .... Бил съм и лошо момче в годините назад и съм правел всичко каквото може да ви дойде на ум и каквото съм поискал
Сега е време да се кротна малко в името на семейството и да създадем най хубавото ) Какво да ви кажа повече Няма по хубаво от България да знаете ...

fallenka

1. Славена
2. 25. Не мисля, че има значение. В началото като започнах да играя не пишех на никой, защото мислех, че играят само някакви 15-16 годишни лапета, ама после като поговорих с няколко човека и се оказа, че повечето са по-стари и от мен
3. Не съм.
4. Кредитен експерт. Лесно - мога да си нося лаптопа на работа.
5. Чак толкова не бих се разкрила пред всички.

Nefertiti

1. Нефертити
2. Една жена не си казва годините, още повече, че нямат значение за играта
3. Нямам половинка за сийтър
4. Без проблем съчетавам булфа с работата, колкото играя толкова и работя
5. След среща със Слави ще имам скандална случка

sapunerka

1. Ще си остана скрит зад уникалността на ника.
2. 23 годинки и няма значение възрастта, само трябва да си достатъчно щур
3. Вдовец, убих я гадината да не ми пречи на играта.
4. Никакси, или се играе или се прави друго.
5. Напикавам се като всяка нощ като чуя смс на телефона.

lubaka666

1.Любомир
2.18 и не !
3.Ами на 18 съм колко да е сериозна връзката
4. Търся си работа , тренирам и съм ученик . Ами през свободното си време !
5.Ами доста е дълго

unufri

1. Ми то в тази напреднала фаза на рунда вече се знае кой кой е
2. Мисля,че възрастта няма значение за играта Важното е да се забавляваме.
3. Ами обвързан съм,но не използвам жената за сийтър,защото ще оцака работата.По-добре не ;д
4. Ами в момента съм в лятна почивка и съчетаването става по-лесно.
5. Хаха няма

GHostRIDER

1. Йордан
2. На 19, мисля че няма значение възраста.
3. Имам си приятелка но не я ползвам за сийтър.
4. Работата ми е предимно на компютър и се съчетава идеално с bulfleet-a
5. Това ще го пропусна.

SlashCry

1. Георги, в булфлийт средите съм по-известен като Хако
2. На почти 33 съм, и не мисля че годините имат знаение, все пак това е игра
3. В момента съм необвързан
4. Работя в офис за компютърни услуги, оттук и възможността ми да прекарвам доста време в играта, която е любимото ми занимание през работната
седмица, рунд-а като качество и житейските фактори определят степента на инвестиране на свободното си време в играта
5. Кирливите ризи са си само мои. Интересно предстои да се случи другата събота - сватбата на мой много добър приятел - Пламен, булф ветеран по-известен като HITLER.

RoYaL

1. Мисля, че не е тайна за повечето, че се казвам Иван, но отново ще го спомена
2. На почти 20 съм и не мисля, че има значение възрастта - еднакво ми харесвах такива игри и когато бях на 12 и сега.
3. Срещи и раздели е семейното положение Не ползвам приятелката ми за ситър, ако ще ме ситва някого ще е някой, който е най-много запознат с играта в акаунта ми до момента.
4. Работата ми е пред компютър,намирам време да отворя и таб-а с булфлийт.
5. Хех, не знам, познавате ме -може да напишете вместо мен, ако се сещате нещо за моята особа .

JOBON

1. Казвам се Кристиан от Видин на 17 години.
2. Според мен няма значение на колко си важен е опита в играта.
3. Да имам си приятелка която да кажа честно ми е рефрешкала играта.
4. Не работя.Тренирам непрофесионален бокс вече година.
5. Да ви разкажа нещо за мен ли ... мммм ще ви разкажа последната глупост която правихме с момчетата. В село имаме не построено училище което са го оставили на пройзвола на съдбата иии с момчетата (приятели) направихме мулотовки който взривихме в стената на даскалото.Дойде полиция дойде пожарна обаче не ни хванаха.Тва мисля че е достатачно.

azwraith

1. Кристиян
2. 19 години. Може би
3. Няма толкова хора, които да играят самата игра, какво остава за свестен сийтър.
4. В отпускарсия месец ?
5. Много спомени ми изникнаха, но не са за тези читатели ))

======================================================================================================================================
Weekly Трибуна

n3nk0 vs petko10

minimalesko vs breeze

peshko vs Fowl_Imperium

RoYaL vs Slepoto

minimalesko vs Nirvan

minimalesko vs Godji

fantom vs DEATH

peshko vs dm4w

Noksitel vs Voltron

n3nk0 vs kartizata

JustSomeone vs peshko

lamungera vs WestGym

sapunerka vs monopolo

JustSomeone vs Darth_Maul

Офанзивата срещу един от големите търговци и последвалата криза за кораби на борсата:

kristian_123 vs Solo

fallenka vs Solo

fallenka vs Solo

kristian_123 vs Solo

Временно класиране на Рунд 29 Вселена Хардкор

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

За вас материалите изготвиха: puhcho,slavi и Andropolis
Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » нед авг 12, 2012 8:52 pm

Вселена 2

Играч и Съюз на седмицата

В тази рубрика по традиция проследяваме развитието на играчи и съюзи в статистическите точки в рамките на 1 седмица. В класацията ще участват както следва:
1. Играчи
- Всички играчи, които в рамките на 1 седмица от сряда 20:00 до следващата сряда 20:00 ЗАПОЧВАТ в Топ 30 статистически точки и ЗАВЪРШВАТ в топ 30. Тоест, за да влезнете в тази класация, трябва да се задържите в топ 30 поне 8 дни.
2. Съюзи
- Всички съюзи, които в рамките на 1 седмица от сряда 20:00 до следващата сряда 20:00 ЗАПОЧВАТ в Топ 10 статистически точки и ЗАВЪРШВАТ в топ 10. Тоест, за да може 1 съюз да влезе в тази класация, трябва да се задържи в топ 10 поне 8 дни.

И през тази седмица продължаваме да наблюдаваме много силна игра от лидерите, които отново са в челната тройка. Разликата е наистина убийствено малка в темпото за трупане на точки между serios и Varna. Odessos във втора поредна седмица продължава да е силна, но този път далеч зад лидерите. Силно представяме може да отчетем и за jailbreak, който въпреки, че е назад в таблицата през тази седмица натрупа цели 189793 точки. Най-губещи в топ 30 са skrac и море. Ето и пълното подреждане:

1. serios 314688
2. Varna 309748
3. Odessos 236710

4. Yane 212666
5. jailbreak 189793
6. Troll 151184
7. sea 143828
8. azsxdcfvgb 128447
9. Bouh 114778
10. dirtfish 96362
11. Beal 77897
12. Vampire 75927
13. NmZ 69639
14. minimalesko 66205
15. monopolo 63809
16. dione 56890
17. emil 54559
18. titan72 44752
19. gerodzwero 35645
20. godo 34517
21. foxi_pz 21904
22. kraken 19808
23. terminatora 16502
24. koledarche 8499
25. море -94894
26. skrac -94081

Неактивни играчи:
Hulk
Omega

Ударени играчи след 14 дни мод:
море

Отпаднали играчи от топ 30:
amnam

Нови играчи в топ 30:
charovna
uloff

Класация съюзи:

1. VARNA 129517
2. RED ARMY 113758
3. Coca^Cola 61658

4. F.E.A.R. 39193
5. Star Wars 23431
6. Scream 18101
7. Lamungeri 13965
8. Hellwings 13437
9. ДАНС 10066

Отпаднали съюзи:
Universe

Нови съюзи:
warez.ru

3. Има ли някоя тънкост при която може да се използва такава програма и да не ви хванат?

Troll

Принципно ми е все тая дали някой използва или не, дори да използва, още по интересно става като го удари някой докато е онлайн. Не съм ползвал и нямам намерение. Ами как се справям - когато съм офлайн - Божа работа. Но през деня никакъв проблем, работя на място където имам постоянно достъп до компютър. За наказанията, трябва да прочета , нямам си идея какви са в момента.

KuDJo

Нито ползвам, нито ме интересува кой ползва. Само слабите ползват програми.

minimalesko

1. Не.
2. Не.
3. Не знам.
4. Сейвам си го с флотата.
5. Да.

mrenata

Еми не съм използвал рефрешър не знам как и не ме интересува ама преди съм засичъл рефрешъри сега неиграя толко редовно иначе съм сигурен че има трябва да се изкоренят тия хора и смятам че наказанието за рефрешър трябва да е заключване завинаги тва си е хакерска история.

Petka_Ta

1. Не,добре е когато ти го използваш,но е неприятно ако го използва противника
2. Моята програмка е по-специална преди няколко години докато брата още си беше вкъщи си използвах моментите когато е на
компютъра да наглежда нещата
3. Нямам си никаква идея,както казах моята програмка е по- надежна
4. Ооооо... питайте Чаровна колко хиляди точки е дигнала само от мен
5. Колко по-строги до края на рунда мисля че е достатъчно.

denisian

1. Не.
2. Не.
3. Вероятно има...
4. Не се справям
5. Да.

titan72

1. Неодобрявам ползването на рефрешъри, според мен официалното сийдване като в немексията е решение;
2. Никога не съм ползвал рефрешър;
3. Нямам представа дали има тънкост за заобикаляне на правилата, но както е и в живота сигурно има такава хехехех;
4. Ресурса ми е в защита, на борсата или си го возя така го скатавам;
5. Всяко наказание е малко щом винаги има хора които нарушават правилата;

BaiGencho

1. Да. Това е нож със две остриета,както помага така и може да си те треснат докато светиш
2. Естествено че съм ползвал, то си е яко.
3. Тънкости много. Отваряш няколко таба един от които е на Личните съобщения за да ги \"чете\" рефрешъра. На всеки таб различна страница на различно време на рефреш... то това и децата в детската градина го знаят
4. Никога не съм ползвал рефрешър за да си пазя ресурса
5. Не трябва да има наказания за рефрешър... виж за сийтване през тийм вюер требе да има по-строги наказания и контрол.

InSO

1. Нека си ги използват, по-лесно се ловят така.
2. Единствено играта, когато полетите го позволяваха.
3. Няма. Всичко е алгоритъм, който колкото и да е добър, винаги може да бъде разбит.
4. Самоограбвам се, стоя онлайн през телефона.
5. Задължително. Това си чиста лъжа.

Demon

Здравейте! Напълно одобрявам използването на рефрешъри,аз лично съм ползвал и това е вид предпазване от слаби играчи,такива които като видят че светиш и нищо не правят.За добрите играчи /като мен/ няма никакво значение дали си на рефрешър,аз лично постоянно си летя без значение някой свети или не.Харесвам си нещо и излитам.Много пъти съм удрял хора на рефреш.Не мисля че изобщо трябва да има наказание за такова нещо,това си е личен избор на самите играчи,не виждам защо да не е позволено.Глупаво е да се мисли че с рефрешър можеш да си опазиш ресурса, аз лично си го опазвам с висок шпионаж.

azsxdcfvgb

1. Eстествено че не
2. Дори не знам как работят и какво правят тези програми!
3. Не знам?
4. Оставям го
5. Колко по строго може да бъде това да те накажат до края на рунда?

Morgan_Le_Fay

... като се замисля, ако ползвах рефрешър или бот, мрената нямаше да има възможноста да ми отнесе флота
1. Дали одобрявам, ами не не ги одобрявам, но така или иначе се ползват.
2. Да, използвала съм и повечето от админите знаят за този рефрешър.
3. Да, има, ако не можеш да си позволиш платено генералство или не ти е достатъчно висок шпионажа е много полезно. Поне рефрешъра, който аз ползвах проверяваше за атаки и пускаше смс, без да се съобразява дали съм генерал в играта и какво ниво спай имам. Какво по хубаво от това, нали ;)
4. Този рунд не използвам рефрешър, е резултата е на лице, проточила се бизнес среща и флотата я няма..... мир на праха на геройски загиналите
пилоти....
5. Според мен рефрешъра има смисъл и се ползва, защото рядко има атаки срещу активни играчи, ако в меню галактика не се вижда дали човека е на линия или не, няма да има нужда от такива рефрешъри, макар че винаги има вратички... но те са за друга тема ;) Честно казано, много рядко съм виждала наказани играчи за използване на рефрешър. Да не говорим, че е и доста на ръба предвид ограничаването от към часова активност. Рефрешъра може да изиграе много лоша шега и да направи активност над позволената. Може би трябва да са по-сериозни наказанията, ако хванете, че се ползва такова нещо. Често пъти съм казвала, че е трудно да разбереш кой или какво седи зад монитора от другата страна....

darkdefender

1. Не. Не го одобрявам.
2. Не. И няма и да използвам
3. Да
4. Несъм се загрижил много за опазването на каквото и да било когато имам работа си я върша - а играта когато се сетя.
5. Да трябва да са по-строги.

3. Какво ви е семейното положение и ако сте обвързан ползвате ли половинката за сийтър?
BaiGencho

1. Станислав се казвам те повечето от БФ си ме знаят като Станчо
2. На 33г. съм. Това не е игра която е свързана с бързи рефлекси, по-скоро е игра на нерви и издръжливост, възраста оказва минимално влияние.
3. Ерген, никое от гаджетата ми през годините не е проявявала интерес а и докато съм с жена съм на сейв
4. Нормално, не играя много активно,ако има повече работа пускам някое рефрешърче или дигам сейв ;) през другото време си цъкам там нещо в играта без цел и посока...
5. Веднъж бях на палатки на някъв язовир, демек "за риба" та там само няква суха храна бях ял, абе май не бях ял много много предимно на алкохол го карах. Та не бях разтоварвал три дни, е явно се бях позапекал малко. Това обаче не беше най-големия проблем, поради занижената лична хигиена космите на дупето ми се бяха слепнали... като започна да излиза това гувно се оказах в патова ситуация... излезе то ама с кола маска
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Yane

1. Янко
2. 29 едва ли има значение на колко си за да поиграеш...
3. Неженен не ползвам никой за сийтър
4. Безработен за това имам и време да поиграя поне за сега...
5. Нищо интересно около мен...

DaviDoff

1. Бих искал да остана скрит
2. 15г. - няма значение
3. --//--
4. не работя
5. --//--

Froh

1. Филка
2. Няма значение възраста в играта
3. Търся си сийтър
4. Не работя в момента
5. Запознах се с доста играчи от булфа и най вече от саюза си, изкарахме си чудесно

Petka_Ta

1. Петър.
2. 16,да има .
3. Вдовец съм.
4. Работя \"чикиджия\" и постоянно съм на компа.
5. Много ме затруднявате с тоя въпрос.Ами преди 2 години се разви случката с едни приятелчета решихме да отидем на ледена парзалка.Карам си карам си аз и изведнъж един мой приятел мина зад мен и ми свали гащите.Разбирасе пързалката беше пълна и паднах по дупе в най-неподходящия момент :lol:

Morgan_Le_Fay

1. Никога не съм харесвала името си, за това предпочитам да остана позната само с моя ник в играта.
2. Е де, една дама не е добре да се пита за годините, хубавите жени нямат възраст, а другите са си все стари чанти ;) , но пък за игрите в интернет и изобщо компютърните игри няма възраст, щом си геймър и обичаш да се забавляваш, какво те интересува на колко години си....
3. Да кажем, че е сложно. Акаунта го създаде сестра ми, но тя няма време (работа, деца...) така, че аз поех акаунта и играта. Дали помага със сийтване, има ли правилен отговор на този въпрос?
4. Работата ми е свързана с компютър и игри и приложения за разни устройства, след като така и така съм пред компа , защо да не поигравам от време на време, това разтоварва нервната система Иначе казано, съчетават се прекрасно
5. Хмм, случки много, може би случката, която още ме занимава е от преди няколко дни. Станах свидетел как в трамвая двама цигани се опитаха да оберат един дядо, всички се направиха, че не виждат. Ама аз просто не мога... как ще живея после с мисълта, че съм могла да помогна, ане съм... намесих се, посбихме се, но казано по флийтърски, моите науки са по-високи и циганина даде рециклаж :galletos: , една блуза и малко кръв (ползата от
стоманени бижута - пръстени - с шипове и остри върхове) ;) не е забавна случка, но е нещо което ме тормози... мъчно ми е за този свят и за такива хора...

Troll

1. казвам се Васил. 34 години.
2. За хобито няма възраст,независимо от какъв вид е.
3. Все ощене съм обвързан, почти може да секаже.
4. Работата ми е си е точно заонлайн игри - работя в технически офис на интернет доставчик.
5. Случка няма да разказвам, току виж взел та станал някой скандал

sea

1. Ника е sea в този рунд, а който ме знае,знае ...
2. Е жена не се пита за годините, но са си достатъчно . Не мисля, че има значение възрастта, но май когато годинките са в повече е предимство.
3. Омъжена съм. И ползвам не само половинката ами цялата рода до 9-то коляно, даже и домашния любимец е включен.
4. Малко ми е трудно да съчетавам работа и БФ, а понякога си е направо на магия.
5. Личния живот си е мой, но се е случвало ако залепнем и двамата пред рс-тата да готвя по 2 пъти първия път вечерята е загоряла.

darkdefender

1. Не ме притеснява дали някой ще знае как се казвам. Всъщност има хора които и сега си ме знаят. Казвам се Даниел Проданов и играя с ник DarkDefender Между другото темата във форума viewtopic.php?f=5&t=54661 беше много добро начинание в тази посока - жалко, че не се разви още
2. Възрастта няма значение, или поне не е от голямо значание. Аз съм на 35
3.Неженен съм, но никога не бих използвал който и да е за сийтър. 1-во е против правилата на играта и 2-ро не е честно спрямо останалите играчи.
4. Работя като управител на офис продавач-консултант занимавам се с VOIP и Web Developing. Лично аз лесно съчетавам работата с играта - хем си работя и си пиша, хем си играя.

Weekly Трибуна

Petka_Ta

Летя си на грабежи аз към Darth_Tyranus и чак след битките разбирам,че ме посрещнал с някавмизерен флот.
Petka_Ta vs Darth_Tyranus
Нищо особенно обаче защитника се възгордя прекалено много и ми праща следното съобщение:
Darth_Tyranus
Рециклаторите ни пристигнаха и успяха да съберат:
13920 метал
13920 кристали
6960 газ
от: [3:185:14]

Mersi!

Ядосах се разбира се,а и му бях понабрал поради среднощните обири които ми правеше даже и при факта че получавах СМС.Сабуних се рано,знаех кога го няма, и засилих звездите ето резултата:
minimalesko vs Darth_Tyranus

serios vs terminatora

mrenata vs hustler

aslan vs gencho

mrenata vs Morgan_Le_Fay

minimalesko vs Zama_Zama

minimalesko vs Zama_Zama

minimalesko vs Zama_Zama

Petka_Ta vs Zama_Zama

minimalesko vs Zama_Zama

minimalesko vs kratos

aslan vs Kiretoo
Временна класация на Рунд 19 Вселена 2

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

Индивидуална класация Бойни точки

Изображение

Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » нед авг 12, 2012 8:52 pm

Вселена 1

m0rtaL

1. Не
2. Не
3 .Със сигурност има, но не ме интересува.
4. Ми нормално е да ти крадат ресурса, особено ако произвеждаш повечко, естествено е.
5. Да

villagers

1. Не, губи се смисълът от играта.
2. Никога не съм използвал рефрешър.
3. Не знам, едва ли...
4. Ако ми спре интернета или тока, ползвам интернета на телефона.Иначе ми се е случвало и сийтър да използвам.
5. Не знам.

agronoma

1. Не категорично.
2. Никога не съм ползвал такова нещо.
3. Не знам как се ползва тази програма и не бих я ползвал.
4. Живея в Лондон и имам интернет навсякъде и по всяко време на мобилния си телефон и проверявам от време на време.
5. За наказанията не смятам че трябва да са сурови и без това няма много играчи вече.
Играя тази игра от началото на 2007 година и от тогава до сега тя е загубила много добри играчи.

Aragorn

1. Ангел - jadai ;)
2. 19. Не възрастта, а свободното време е от значение.
3. Лято е. А на мойте години не е оферта да си обвързан лятото И никога не бих ползвал \"половинката\" за сийтър - тва си е равно на провал :d
4. Ще бъда студент 1-ви курс и намерих малко свободно време за 13-тина дена.
5. Kарам си аз колата ( с 30 км/ч)...пред мене каруца...оглеждам се(пътя много широк,може да се разминат 3 тира)...изпреварвам каруцата и пред каруцата патрулка...спират ме...пресякъл съм 2-на непрекъсната нз си кво ... и полицая ми вика Добър ден.. др др др "Какво да правим сега?"
аз: "Какво ще правим?"
той: "Ми... кво да правим?"
опраихме се нали - нема значение как.
След 1 седмица в училище гледам писаха ми 1 оценка без дори да съм бил и от 665655 ми оставиха 5 за срока... отивам при директора и му разказвам историята така и така...
той: "И какво ще правим сега?"

mimicry

1. Не виждам смисъл да ми знаете името примерно ,но ако трябва ще го кажа.
2. На 20 години,ами по-скоро нямат ,но все пак играят роля не в това колко е добър играч,а в това как ще се държи той с другите.
3. Не,лятото си бях обещал без приятелки и т.н.
4. Ами аз се регистрирах отново понеже не бях играл около 2год защото съм на работа ,а нямам никаква такава и просто да ми минава времето.
5. Не знам защо трябва да намесвам личния си живот,просто едно е да го напишеш друго да го ракажеш 3 то да си наистина бил там.

villagers

1. Дамян
2. На 18 години съм и смятам, че възрастта няма значение.
3. В момента съм необвързан.
4. Ученик ще съм в 12ти клас. Не мога да съчетавам училището с булфлийта, понеже уча и живея в друг град, в който нямам компютър. Играя предимно летните рундове, когато съм по-свободен.
5. Ами последната по-интересна и скандална случка в личния ми живот беше на 14ти май. Историята е много дълга затова ще ви я разкажа по-накратко.
Купон от 20 човека в една платена квартира. Идва охраната и те предупреждава да вдигаш по-малко шум. След 2 часа идва полицията с първо предупреждение за шум. Естествено от тези 20 човека само 2ма имат лична карта и 18 години. Един от тези двамата съм аз, и при въпроса на полицията \"Кой нае квартирата?\", за да не стане някакъв гаф, казах че съм я наел АЗ. След 2 часа полицията идва за втори пък, гони всички от квартирата, мене съответно ме водят с тях в полицейското опръвление. Написаха ми един акт и ме пуснаха. Върнах се при другите и от 3 до 6 часа сутринта бяхме в една бензиностанция. След 2 седмици отидох да си взема
акта - 200 лева. Всичките 23човека, които присъстваха тогава ми дадоха по 10 лева да си платя акта и всичко беше ОК.

Weekly Трибуна

shepard vs slavi

DaRvOtO vs mimicry

DaRvOtO vs War

DaRvOtO vs Miro

DaRvOtO vs hustler

Koal vs DaRvOtO

DaRvOtO vs SADmaker

kumalisa vs SADmaker

DaRvOtO vs StormRage

Delux vs 4ere6ko
Временна класация на Рунд Вселена 1

Индивидуална класация

Изображение

Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » нед авг 12, 2012 8:53 pm

Изображение

Solo много се грижел за своето тяло, ходел във фитнеса всеки ден, тичал по 10 километра всеки ден...
Веднъж седи пред огледалото и се любува на своето тяло. Гледа, какво е красиво и загоряло, освен члена.
И решава да поправи това - отива на един далечен плаж, ляга, зарива се целия с пясък, и оставя само члена си незарит. След малко минали две старици, които се разхождали по плажа, едната забелязала стърчащия член и казва:
- Няма справедливост на този свят!
Другата:
- Какво имаш предвид?
- Ами, сама прецени. Когато бяха на 10 годинки, аз се страхувах от него. На 20 години тoй предизвикаваше в мен любопитство. На 30 - получавах от него удоволствие. На 40 - си ги просех. На 50 - плащах за него. На 60 - се молех за него. На 70 - забравих за него. А сега, когато съм на 80 - това нещо расте като бурен!

Нравоучение от опитния bully към seeker(как да се държим с женския пол)
- И запомни, сине! Когато членът ти е мек, душата ти е твърда!!! А когато членът ти е твърд, душата е мееееека!

Отива SlashCry при една врачка:
- Помогнете ми да се избавя от едно проклятие, което ме преследва вече 40 години!
- Ще направя всичко каквото мога! А как звучеше това проклятие, което са Ви направили?
- “Обявявам Ви за мъж и жена…”

От женски форум:
"А моят приятел си е измислил много смешен начин да си пере чорапите. В бутилка от вода от 5 литра пълни с гореща вода и няколко лъжици прах за пране, после затваря плътно капачката и качва бутилката в багажника на колата си, и цял ден се вози с нея. После разправя, че остава само да се изплакнат.

- Жено, научи се да готвиш, че да уволним готвачката.
- Ти пък се научи да правиш любов, че да уволним шофьора.

Старшината прави строева подготовка на ротата. Командва всички да си вдигнат левия крак. Войниците изпълняват, само един се обърква и вдига десния. Старшината гледа два крака един до друг и пита с недоумение:
- Кой там си е вдигнал и двата крака?

Потребителски аватар
slavi
Сержант (Sergeant)

Мнение от slavi » нед авг 12, 2012 8:53 pm

Bulfleet във Facebook

Уважаеми летци,
съобщаваме Ви, че може да станете фенове на любимата ни онлайн игра и във Facebook. Последвайте ни в нашите две нови страници, където ще откривате информация за развитието на двата рунда във Вселените и ще може да спамите и обсъждате на воля.

Очакваме Ви!

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/289722457716400

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/303196709738748

Заключена

Върни се в “Bulfleet Newspaper”