Bulfleet Weekly 05.08.2012

Вашият източник на информация

Модератори: Bulfleet Newspaper, Bulfleet tribune assistant

Потребителски аватар
Andropolis
Редник (Private)
Регистриран: нед юли 08, 2012 8:37 pm

Bulfleet Weekly 05.08.2012

Мнение от Andropolis » нед авг 05, 2012 9:26 pm

Изображение

Потребителски аватар
Andropolis
Редник (Private)

Re: Bulfleet Weekly 05.08.2012

Мнение от Andropolis » нед авг 05, 2012 9:26 pm

SMS за 6 лв - как работи?

Фортумо е сървис оператор, който има договори с много частни институции като посредник, предлагащ специфична услуга с ниска комисионна. В това число е и компанията държаща правата над булфлийт - XS Software.
Използвайки тази услуга, вие се свързвате първо с Fortumo, който при правилно въведени параметри насочва плащането към търговеца (XS Software), а при неправилно въведени параметри - не го насочва и връща стандартна грешка на SMS.
За да бъдат наясно господата от Фортумо към кой от всичките си търговци да насочат плащането, трябва клиентът да въведе предварително номера, от който ще извърши това плащане, и да изпрати точния кратък код на SMS. Това трябва да се извърши всеки път, когато решите да извършите плащане. Т.е. ако искате да изпратите 5 SMS-а един след друг, повторете операцията ПЕТ пъти.
Операцията е кратка и лесна:

1. Отваряте прозореца за закупуване на нанокредити
2. Избирате метод SMS
3. Избирате пакет 300 Nanocredits
4. (запишете си данните, които изкарва в следващия прозорец, при евентуален по-нататъшен проблем)
5. Натиснете "Продължете"
6. Въведете номера си и потвърдете с бутона по-долу
7. Изчакайте да се появи прозорец, в който пише:
Моля, изпратете SMS съдържащ MAD на номер 18423

Изчакване SMS
Изпращане на потвърждение
Приключване на транзакцията

8. Изпратете SMS-а с текст MAD на 18423
9. Изчакайте всички точки да светнат в зелено или от допълнителен прозорец рефрешвайте акаунта докато се появят кредитите

10. НЕ ЗАТВАРЯЙТЕ ТОЗИ ПРОЗОРЕЦ ДОКАТО НЕ СЕ ПОЯВЯТ КРЕДИТИТЕ В АКАУНТА
11. Ако решите да изпратите втори SMS (след като са дошли кредитите) затворете прозореца и повторете стъпките от точка 1. нататък

Запомнете, че при грешно написан номер, от който се изпраща SMS-а, или ненаписан номер, или непотвърден номер, или не написан номер за втори SMS, шестте лева ще бъдат таксувани от вашата сметка, но ще бъдат в полза на оператора Fortumo и няма да бъдат насочени към търговеца, съответно няма да има и транзакция т.е. кредити няма да бъдат получени.

НОВ МЕТОД ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА НАНОКРЕДИТИ

Имаме удоволствието да ви съобщим, че вече може да се възползвате от подобрените условия на един от методите за плащане в България - Cashterminal. В тази връзка, с цел популяризирането на подобен тип плащане (чрез терминално устройство), ще може да се възползвате от промоция, даваща ви 10% повече кредити при покупка до 13:00 на 10.08.2012 г.

Как бихте могли да закупите кредити посредством Cashterminal - лесно и бързо, само с няколко стъпки:

1. Отидете на някой от терминалите на Cashterminal (Списък с адреси на Cashterminal в страната можете да видите на http://www.cashterminal.eu/places.php)
2. Изберете Сайтове за колективно пазаруване и Онлайн игри
3. Изберете XS Online Games
4. Изберете желаната от вас игра и пакет
5. След като платите, ще ви бъде издаден касов бон, който трябва да запазите. На него е отбелязан код, който трябва да въведете в системата за плащане, избирайки съответния закупен пакет.
6. След въвеждането на кода, кредитите ще ви бъдат начислени веднага.

Потребителски аватар
Andropolis
Редник (Private)

Мнение от Andropolis » нед авг 05, 2012 9:27 pm

Вселена Хардкор

Играч и Съюз на седмицата

В тази рубрика по традиция проследяваме развитието на играчи и съюзи в статистическите точки в рамките на 1 седмица. В класацията ще участват както следва:
1. Играчи
- Всички играчи, които в рамките на 1 седмица от сряда 20:00 до следващата сряда 20:00 ЗАПОЧВАТ в Топ 30 статистически точки и ЗАВЪРШВАТ в топ 30. Тоест, за да влезнете в тази класация, трябва да се задържите в топ 30 поне 8 дни.
2. Съюзи
- Всички съюзи, които в рамките на 1 седмица от сряда 20:00 до следващата сряда 20:00 ЗАПОЧВАТ в Топ 10 статистически точки и ЗАВЪРШВАТ в топ 10. Тоест, за да може 1 съюз да влезе в тази класация, трябва да се задържи в топ 10 поне 8 дни.

Каква седмица само!!! Имаме нов рекорд по вдигнати точки за една седмица, а конкуренцията на върха е просто феноменална! В сряда имахме и нов лидер в подреждането и това е fallenka, която регистрира цели 342929 точки. САМО С 1196 точки по-малко активен беше fantom, но точно тези точки са достатъчни за да имаме нов лидер. Битката ще е огромна. С тези разлики в точките определено има какво да очакваме през новата седмица. kristian_123 продължава да е много силен, но е далеч от темпото на първите двама. DEATH не отстъпва също като за момента се очаква да се хванат за гърлата именно с kristian_123. Изненада е, че Prometheus се изтри, а Dealer, GUNMAN и ionicles отпадат от класацията. Ето го и пълното подреждане:

1. fallenka 342929
2. fantom 341733
3. kristian_123 240301

4. DEATH 237455
5. IHateU 194111
6. Solo 152290
7. ZaioBaio 145706
8. SheIsBack 132680
9. seeker 123760
10. Fate 121956
11 .SlashCry 105510
12. bully 101902
13. 999 101625
14 . monopolo 84331
15 . unufri 81189
16 . Voltron 80051
17 . Clock 74438
18 . sapunerka 71315
19 . lamungera 69089
20. 2012 66836
21. Noksitel 55791
22 . WestGym 42948
23 . Eos 35991
24 . mrazqte 32620
25 . n3nk0 31997

Изтрити играчи:
Prometheus

От класацията отпадат:
Dealer
GUNMAN
ionicles

Нови играчи в класацията:
fear
zer043
azwraith
vall
exzon

Класация съюзи:

При съюзите имаме НОВ лидер! Нещо, което не се беше случвало в последните няколко месеца. Purgatory вече са на второ място, а Hater$ са новите лидери. Дали Пъргаторци ще изпуснат титлата? Предстои да видим в следващите няколко седмици.

1. Hater$ 216054
2. Purgatory 184393
3. Hellwings 124897

4. МорскиВълк 117281
5. СМЕРШ 110094
6. LavaZZa I 99629
7. Purgatory2 61758
8. Universe 52283
9. DarkAngels 37738

Отпаднали съюзи от топ 10:
All In

Нови съюзи в топ 10:
Hater$2

======================================================================================================================================
1. Какво ви връща отново и отново в играта за толкова години, и толкова рестарти?
2. Къде се загубиха старите съюзи превърнали се в легенди в играта?
3. Мислите ли, че смс-и трябва да се изпращат само при атаки със ЗНС с цел да се намалят опитите за флууд и да не се будят играчите при всяка нощна кражба?
4. Искате ли да се върнат правилата за рециклиране от преди няколко години при който можеше да се помага на играчи без значение дали са в един съюз?
5. Какви са очакванията ви за Вселена 1?
DEATH

1. Много и различни неща.
2. Съюзите се правят от хора, емблематични личности в играта се оттеглиха по една или друга причина. Нормално е да ги няма и съюзите.
3. Не. Ако е без известяване, то ще отпадне необходимостта изобщо да се развива проучването шпионаж. Играл съм рунд без известяване - не видях някакъв особен смисъл!
4. Категорично против.
5. Любопитство. Ще видим как ще се развие!

ibm

1. Скуката, многото свободно време през работно време и тръпката естествено.
2. На стара слава не бива да се лежи, а и логото и името на един съюз нищо не значи - важно е кой играе в него и как, и колко играе.
3. По-скоро да, не е лоша идеята.
4. Тежко и на Администрацията тогава, то и сега има доволно наливания, ще ги побъркат от четене на доклади.
5. Изпускам я за съжаление иначе бих ги натрошил всички за 2 седмици! Повече подобни рундове пускайте, че е крайно време и аз да си взема купичка.

fantom

1. Аз не бях играл доста години ..исках да видя как се е развила играта ... не е много.
2. Като СССР примерно, създателите му са ми приятели но като ги няма играчите, няма ги и съюзите.
3. Не преди време даже беше при равен спай пак пращаше СМС, а при ЗНС трябва да е както при всяка една флота както беше едно време.
4. Може, но срещу процент, както бе едно време.
5. Идея нямам какво става там, турнир май имало.

lubaka666

1. Играта, тръпката, идеята! Само искам някои неща да се добавят, но ако разбира се искате да ги чуете ми пишете за да не ви притеснявам иначе.
2. Не знам и аз и аз бях част от 'Легендите'.
3. Да, по-добре само при знс-тата. Иначе за играчите като мен които не дават пари е много трудно да крадат ресурс.
4. Това правило съм го забравил, съжалявам.
5. Нямам време дори за 1 вселена , камоли за 2.

ZaioBaio

1. Не знам, може би разтоварвам от ежедневният стрес с булфа или пак се натоварвам повече.
2. Всичко е преходно.
3. По-скоро искам да се дефинира кое точно е флууд или точка 9 от правилата на играта да се махне като безсмислена.
4. Не.
5. Нямам такива.

jabok

1. Най-вече скуката.
2. Повечето хора според мене ги хваща живота, а играта си остава само една игра за мене и може да се кажи и повечето платени опции в играта.
3. Смс според мене трабва да се праща при равни нива на шпионаж.
4. Искам.
5. Нямам мнение.

monopolo

1. Ми забавлявам се.
2. Старите съюзи и играчи разбраха че админите си прават пишки с техният труд и средства, и повечето се отказаха от любимата игра.
3. Смс ако се премахнат се премаха един вид стратегия на тази игра, мини шпионаж.
4. Ха звучи ми като събирам рециклаж срещо 10 %.
5. Никакви.

Noksitel

1. Самата игра ме кефи.
2. Не знам, явно промените от последните 2-3 години насам ги отблъсна.
3. Даа, само със знс!
4. Твърдо не.
5. Не знам, не ме и интересува.
=======================================================================================================================================
1. Както знаете форума на играта вече има обновена визия. Какво е мнението ви за новия облик?
2. Влизате ли редовно във форума и кои са най - посещаваните от вас трибуни?
3. Случвало ли ти се е да бъде наказан във форума и защо?
4. Напоследък се забелязва отлив от писането във форума, каква според теб е причината за тази неактивност?
5. Какво според теб трябва да се промени във форума на играта за да се превърне отново в място за активни дебати?
4u6kopek

1.Ттъпоооо по-предният вид бе по-добър.
2. Не, евентуално вестника.
3. Ааа да, заради спам.
4. Промяната му от първоначалният вид.
5. Същото, да се върне както излгеждаше преди 2-3 години някъде.

lubaka666

1. Не стоя често във форума.
2. По-нагоре отговорих.
3. ---------------------
4. Може би безинтерес.
5. Не знам за форума, ама чата в булфа трябва да е безплатен (говоря за масовия).

JustSomeone

1. Сега ще го видя, от доста време във форума няма никаква активност освен този вестник, дори и битките не се постват, а спама замря и дори не съм видял обновението.
2. Влизам, ако има нов брой или да проверя дали не са се излъгали да поспамят.
3. Не.
4. Малкото хора е причината за неактивноста и "модератори" и "администратори", които да държат "Лафчето" в този форум. Пише ли нещо интересно и дискутира ли се ще има и хора четящи и спамещи, а няма човек дето да се занимава да пуска интересни теми.
5. Най-малкото да намерят хора като екипа на Вестника, за да държат интересни теми и да имат нервите да се занимават с "неграмотни хлапета". Неща свързани не само с играта.

======================================================================================================================================
Weekly Трибуна

peshko vs Darkness

SlachCry vs azwraith

lamungera vs slavkostov

kristian_123 vs Solo

gamora vs ReLaX

Fate vs bully

Faint vs kpuc

Clock vs bully

bully vs ZrX

bully vs azwraith 5

bully vs azwraith 4

bully vs azwraith 3

bully vs azwraith 2

bully vs azwraith

lamungera vs lord_Butmir

DEATH

Предистория - буди ме няколко поредни нощи, тормози съюзници, преди няколко дена удари колега.
Резултат: DEATH vs kristian_123

petko10

Бях се наканил да нападам foxi_pz, който имаше бая защита, но той се оказа, че точно днес (след като вчера се опитах да го нападна) е сменил стратегията (рециклирал е защитата) и се оказах с централизирана на колонията на 3:250: флота. Така си знаех, че за да оптимизирам шансовете докато го чакам (foxi) да си легне (oще не знаех за сменената стратегия) ще разцъквам на късо някакви атаки, пък ако намеря нечия флота да ударя - най-добре. Така докато обирах frozen_assasin съвсем кокошарски, на втората или третата вълна видях, че са ми отрепани трансовете и няма доклад. Това (при все, че него го нямаше) беше доста добър знак. Бързо го спайнах и видях 10 бойни и няколко кръста (явно върнали се малко рано от сейвън).
Ударих ги и продължих да го гледам, защото това предвещаваше връщането и на останалия флот. Така след известно време - наистина, всичко друго се появи. Бързо пратих рецките и атаката. Но после по сметки видях, че не мога да прибера целия рец. Върнах атаката (с доста голям риск да се появи frozen в тея няколко мин) от алчност и изчаках, че като я пратя да стига 3 мин. преди рецките (че да има по-голям шанс да прибера остатъка с втори
тур). С мноооого гледане на часовника атаката стигна, с още гледане първата вълна рецове стигнаха, с много мъка се върнаха и започна голямото чакане за да стигнат на втори тур. Като останаха 9-10 мин. споделих напрежението в чата.
И така се получи, че прибрах всичко. Само ми е малко тегаво за frozen, защото го знам, че доста я къткаше тая армия, бяхме си говорили предишните дни, та надали я е забравил просто от безхаберие, ама какво да правим това е играта.

Ето я и самата битка :
petko_10 vs frozen_assasin

После измъченият рециклаж :

Рециклаторите ни пристигнаха и успяха да съберат:

2932960 метал
2527040 кристали
0 газ
от: [3:250:6]

На този координат вече има:
0 метал
405920 кристали
1466480 газ.
Рециклаторите ни пристигнаха и успяха да съберат:
0 метал
405920 кристали
1466480 газ
от: [3:250:6]

Fate

Бях го забеляза че рефрешва на 10-15 мин даже някои път и на 20 мин. и реших да рискувам със местене на планета и се получи пак Рефрешна на 20 мин.

Fate vs ionicles
============================================================================================
Временно класиране на Рунд 29 Вселена Хардкор

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

За вас материалите изготвиха: puhcho,slavi и Andropolis
Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
Andropolis
Редник (Private)

Мнение от Andropolis » нед авг 05, 2012 9:28 pm

Вселена 2

Играч и Съюз на седмицата

В тази рубрика по традиция проследяваме развитието на играчи и съюзи в статистическите точки в рамките на 1 седмица. В класацията ще участват както следва:
1. Играчи
- Всички играчи, които в рамките на 1 седмица от сряда 20:00 до следващата сряда 20:00 ЗАПОЧВАТ в Топ 30 статистически точки и ЗАВЪРШВАТ в топ 30. Тоест, за да влезнете в тази класация, трябва да се задържите в топ 30 поне 8 дни.
2. Съюзи
- Всички съюзи, които в рамките на 1 седмица от сряда 20:00 до следващата сряда 20:00 ЗАПОЧВАТ в Топ 10 статистически точки и ЗАВЪРШВАТ в топ 10. Тоест, за да може 1 съюз да влезе в тази класация, трябва да се задържи в топ 10 поне 8 дни.

Много хора си помислиха, че след като има нов рунд във вселена Хардкор, то Вселена 2 ще отстъпи позиции. Да, ама не... Във вселена 2 ври и кипи! Самият факт, че лидерите в статистиката се движат с едно и също темпо е достатъчен! Разделени са в едва 3000 точки през последната седмица! Има и изненада! Макар те да продължават да са първи, далеч не са най-активни... Odessos след като имаше много много трудни моменти преди 2 седмици, то през изминалата направо лети! 291054 точки не са никак малко в сравнение с онзи голям минус, който регистрира миналата седмица. terminatora също победи лидерите и почва да се катери нагоре със своите 260172. Едва след тях са Varna, serios и sea. И през тази седмица имаме големи губещи... Това са gerodzwero и amnam загубвайки съответно -10826 и -104037, но продължават да са в топ 30. Дали ще повторят подвига на Odessos? Предстои да видим.

1. Odessos 291054
2. terminatora 260172
3. Varna 247622

4. serios 246899
5. sea 244737
6. Yane 170486
7. Troll 140394
8. Beal 127388
9. godo 126350
10. monopolo 99747
11. azsxdcfvgb 90720
12. Vampire 88393
13. NmZ 86940
14. Bouh 75576
15. koledarche 67195
16. foxi_pz 64838
17. emil 55279
18. dione 38273
19. skrac 34591
20. dirtfish 30866
21. DRaGoN_SF 10012
22. gerodzwero -10826
23. amnam -104037

Неактивни играчи в топ 30:
Hulk
море
Omega
kraken

Отпаднали играчи от топ 30:
bonbon
hustler
GHostRIDER

Нови играчи в топ 30:
jailbreak
titan72
minimalesko

Класация Съюзи:

1. VARNA 166454
2. RED ARMY 124186
3. Coca^Cola 47781

4. Hellwings 32290
5. F.E.A.R. 32041
6. Star Wars 21505
7. Scream 11409
8. Lamungeri 11213
9. ДАНС 1823

1. Какво ви връща отново и отново в играта за толкова години, и толкова рестарти?
3. Мислите ли, че смс-и трябва да се изпращат само при атаки със ЗНС с цел да се намалят опитите за флууд и да не се будят играчите при всяка нощна кражба?
4. Искате ли да се върнат правилата за рециклиране от преди няколко години при който можеше да се помага на играчи без значение дали са в един съюз?

aslan

1. Добър въпрос и сериозно трябва да се запитам за да отговоря, но на този етап отговор нямам.
2. И аз това се питам.
3. Да.
4. Тва е абсурдно.
5. Едва ли ще е по-различно в голям мащаб от останалите две.

azsxdcfvgb

1. И аз не мога да си отговоря на този въпрос, а съм си го задавал неведнъж!
2. Заедно със старите играчи.
3. Мисля, че играчите са достатъчно умни сами да си ги спират когато лягат... Хем искат СМСи да получават хем не искат да ги атакуват... е не става.
4. По този начин може би конфите биха се върнали в играта
5. Просто тест вселена

Petka_Ta

1. Ами честно казано не знам то си ми стана като традиция вече трето лято подред си правя по един рунд.
2. Всички хора си имат личен живот някои го разбират по-рано :Д
3. Според мен трябва нацяло да се премахне смс известяването.
4. Не,така си е много добре.
5. Нищо особено регнах се от няма и кво.

Yane

Ами аз не съм стар играч и не познавам добре старите сьюзи, имам още около седмица игра и после няма да мога да играя, най вероятно ще дам акаунта на някой за да не синея така напразно.
за това което ме връща в играта, е свободното време което имах до сега и ми е интерсно да играя не знам по каква причина
4. мисля че не е редно, тогава всички рецове ще бъдат уговорени, и няма да има кражби...
5. очаквания за вселена 1 нямам защото няма да мога да играя...

zuni

1. Самата игра ме кефи , има и лични причини които не искам да пиша тук !
2. Кризата разказа играта на на някой и играчи , тоест няма достатъчно време и пари , аз лично все още си пиша с някои играчи който не са в игра които са спрели да я играят !
3. Не щом има атака и имаш голям шпионаж е редно да се праща смс , така както си е е най добре !
4. Определено да , но тук има един минус, че човека може да не прати ресурса или да задържи част от него (5-10%)
5. Аз лично нямам претенции , към вселена 1 !
Успех на екипа ви , справяте се супер !

Morgan_Le_Fay

1. За другите не знам, но мен ме връща в играта хубавите емоции които изживях в началните рундове. Знам, че онова време няма да се върне, но сякаш и тук важи правилото за първата любов, която дори след години не се забравя и не хваща ръжда. Всеки нов рунд си има своето очарование. Тук намерих много приятели. Все още срещам свестни хора.
2. Къде се загубиха съюзите. Все още има някои от старите съюзи, други смениха името си. Пък и за толкова рестарти нещата се размиха. Ето пример - в трети рунд бях лидер на съюз ВОР и имахме сериозна връжда с Юнайтед, в последствие преди няколко рунда се оказах в съюз Юнайтед, че даже и лидер станах. Иначе казано, нещата не са такива каквито бяха в началото.
3. Според мен не е лоша идеята за това смс-и да се пращат само при атака със ЗНС, ще има малко повече равнопоставеност ежду тези които могат да си платят генералство и тези, които не могат. Интригата ще се увеличи.
4. Честно да си призная, тъй като съм скарана с правенето на рециклатори, ще ми е от полза да се върнат старите правила.
5. Нямам очаквания за Вселена 1, не съм решила да играя там, така че няма как да дам мнение.

uloff

1. Тръпката от дебненето и новите и стари приятелства !!!
2. Старите съюзи не са се загубили... ние играчите остаряхме . Аз бях от съюза Касиопея и в ранните зори на Булфлиита заедно с Марк . бг воювахме срещу Аркантос и компания.Ех спомени , спомени !!!
3. Не
4. Може но само в рамките на съюза !!!
5. Нямам такива !!!

NmZ

1. Може би, приятелите! Мисля, че при всички е така ;)
2. В някой от следващите рундове, предполагам ще се завърнат
3. Не, против това съм!
4. Искам.
5. Интересен рунд ще е ;)

minimalesko

1. Интригата в играта,а и лятото си нямам друга работа .
2. Може би все още са тук,но никой не знае,че са тук.
3. Да.
4. Не.
5. Да стане интересна вселена с доста активни играчи.

1. Както знаете форума на играта вече има обновена визия. Какво е мнението ви за новия облик?
2. Влизате ли редовно във форума и кои са най - посещаваните от вас трибуни?
3. Случвало ли ти се е да бъде наказан във форума и защо?
4. Напоследък се забелязва отлив от писането във форума, каква според теб е причината за тази неактивност?
5. Какво според теб трябва да се промени във форума на играта за да се превърне отново в място за активни дебати?

azsxdcfvgb

1. Облик като облик, важното е какво има в форума
2. Не влизам редовно, отдавна замря
3. спам
4. поради замирането на играта
5. не знам

mor7aL

1. За мен няма особена разлика.
2. Не влизам редовно, най вече посещавам форума за да видя промените за съответния рунд.
3. Да случвало ми се е заради, мултиакаунтинг там, както и за остър език срещу определени админи.
4. Отлива не е отскоро, откакто стария форум беше съсипан, някак си атмосферата на спорове дебати, прехвърчане на искри я няма, преди имаше страхотни драми и беше шоу да влизаш във форума и да се забавляваш там, сега е "умряла" работа.
5. Мисля че, няма какво да се направи. Просто на хората не им е интересен форума, може би някакъв коренно различен интерфейс, по- модерен не такъв банален и грозен какъвто е в момента.

Morgan_Le_Fay

Здравейте, аз нямам голям достъп до форума.поради някаква причина регистрацията ми е отхвърлена и мога само да чета. Все пак ще се постарая да отговоря на въпросите до колкото ми позволява погледа, който имам за форума:
1. Новата визия или поне тази която аз виждам не е зле, изчистена, лесно се чете, няма натрупване на шарения, което дразни очите. От друга страна е твърде еднакъв със кой да е друг форум, липсва индивидуалната нотка.
2. Влизам редовно във форума като гост. Което значи, че само чета. Но и това върши работа, когато ми трябва информация за нещо свързао с
играта или просто да видя другите какво пишат. Най-често разглеждам темите от общите приказки, лично творчество и подобните. поглеждам трибуната на вселена 2, защото там играя и е интересно да видя как се развиват нещата. И разбира се темите с помощ и проблеми по играта. А да, и да не забравяме, чета седмичника на космическите пилоти ;)
3. Скоро не ми се е случвало, нямам достъп така или иначе ;) Като цяло рядко ми се случва да ме накажат във форум... А причини за наказание, е логичната, изтърваш си нервите и казваш на някой колко го обичаш и каква любов мислиш да му покажеш....
4. Може би липсват толкова бурни интриги и страсти и за това хората не пишат. Няма какво да споделят толкова. Пък и скоро не съм виждала да има показана битка с добре написана история към нея, така че да ти е забавно да коментираш. Освен това, като следя чата в самата игра, сякаш хората си казват там каквото има да си кажат и форума някак става излишен... а би било толкова хубаво да се възроди традицията с писането там...
5. Не знам дали промяна във самия форум ще доведе до повече активност, по скоро това е до хората, които играят и се очаква да ползват форума и до техния начин да се изразяват. Както казах и в предната точка, според мен и чата в играта в голяма степен ощетява ползването на форума. Ако имах достъп, бих ползвала форума с удоволствие

InSO

1. По-различно е.
2. Всеки ден, дори по няколко пъти. Най-често се допитвам до правилата за дадена вселена, когато не съм сигурен за нещо. Така или иначе не се пише в останалите теми.
3. Засега май не.
4. Малкия брой играчи, скайп, фейсбук, израстване сред останалите тук, липсата на спортна злоба.
5. Със сигурност да се увеличи броя на играчите. А и трябва да има хора, с които не се познаваме, за да можем спокойно да си се караме във форума.

Weekly Трибуна

Baal vs terminatora

Baal vs terminatora

Baal vs terminatora

Baal vs terminatora

Baal vs terminatora

Ekspert vs bosslama

aleks vs kinds

aleks vs Botd

aleks vs Botd

aleks vs Botd

aleks vs Botd

foxi_pz vs reciklatora

uloff

Ами излизам си от мод рано сутринта и се заемам с обичайните дейности за флийтъра (знаете как е) ... След около час забелязвам че най-големия дразнител в района hustler ми пуснал атака !!! Поглеждам какво идва към мене и виждам две дини се тътрят тежко - тежко !!! Почвам да се правя на лапе и да му пиша да се върне и да не ми блъска планетата -моля му се един вид !!! Между временно организирам посрещане ... Задавам стациониране на флотата си и нагласявам времето на 2 секунди (да стацна преди удара) . Пускам рецките (10 сек.след удара) и продължавам с молбите да се върне
Единствено ме беше страх да не вземе да се откаже и затова още по настоятелно почнах да му пиша че няма смисъл да ме удря , че атаката му е безмислена , че нищо няма да вземе и т.н. Всичко беше с цел да придобие увереност (а тя не му липсва ... той си мислеше че е безсмъртен ) През цялото време hustler се държеше надменно и се правеше на велик... Точно преди да ме удари заваляха шпионажи , но двете сек. се бяха стопили на една ...нямаше начин да реагира !!! Битката стана hustler vs uloff събрах и реца (без газта) пратих му поздрави и от тогава не е писал ... Това е от мен .

============================================================================================
Временна класация на Рунд 19 Вселена 2

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

Индивидуална класация Бойни точки

Изображение

Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
Andropolis
Редник (Private)

Вселена 1

1. Ще се увеличава ли администраторския екип на Вселена 1 или само ти ще бъдеш тежката ръка на закона за играчите тук?
2. Носи ти се славата на играч, който се е възплзвал от доста бъгове в играта. Какво ще е отношението ти към играчи с такова поведение във Вселена 1?
3. Каква според теб е тайната на доброто администраторство?
4. Какво очакваш от вселената, която ще администрираш?
5. Какво е посланието ти към играчите във Вселена 1?
Royal

1. Само аз и въображаемите ми приятели ще администрираме първа вселена.
2. No hard feelings. Смятам и че времетраенето на наказанията не определя това дали играчът ще си вземе поука, нито пък ще му отнеме това от което се е възползвал.
3. Както сами казахте - тайна е :)
4. Приток на играчи
5. Зиг Хайл... опа, грешна реплика - правете много рециклажи и не отказвайте новите играчи :P
Miro

1. Ами вселена 1 винаги си е била класика.
2. Явно няма организация никой не иска да играе за да се формира съюз.
3. Не най добре и при кражба.
4. Да
5. В най скоро време да я пуснат като нормална вселена и да си остане скороста х10 защото така е добре. Или да се оставо ретро сървар х1 с продължение 30дни, примерно да е рунда.

Aragorn

Привет ! Виждам, че вестника се е възродил. Това е едно от малкото хубави неща, които се случват около играта )
1. Лично аз не съм играл от 2 години бф сериозно. 1 приятел ми каза за рестарта (за което още го псувам) и 13 дена рунд ми се стори оферта. Иначе категорично съм спря с играта - не влизам във форума,не се интересувам от рестарти или промени. От време на време се сещам за добрите времена, които имах със мойте съюзници и това е причината да се връщам към играта.
2. Старите съюзи се загубиха заедно с играта. Когато се съберат 6-7 играчи със обща стратегия съобразена с правилата преди рунда (говоря за раси и роля в рунда на всеки играч), то този съюз е топ съюз. Ако не се намерят още поне 2-3 съюзи с по 5-6 добри играча, то този топ съюз мачка всичко по пътя си. И в последствия тези играчи взимат рунда. Повторят ли го това нещо пак, то им писва. Един вид завършват като победители и все едно са превъртяли дадена игра. А всички знаем, че като превъртиш дадена игра ти писва. Затова избягаха сериозните играчи, а за жалост новите не вдъхват преспектива за сериозност. Друга основна прична е времето.
3. Аз на смс не разчитам, но е хубаво да го има за всички видове атаки.
4. ДА ! Никога не съм си обирал рециклажа самичак.
5. Бяха големи. Но за жалост се оказа доста скучно. Записаха се само 100 играча, от които 70 активни. Според мене трябва да се изменят нещата малко иначе 13 дни рунд е привлекателна оферта за стари флийтъри като мене

vesi

1. Пристрастяващо е,като цигарите :Д
2. Знам ли омразна им от игри може би.
3. Естествено че трябва,няма смисъл да получаваш при всяка атака.
4. Не,мисля че така си е добре.
5. Да дадът о някой кредит на края на всеки рестарт на първите.

Weekly Трибуна

Prometheus vs pramatarow]

kumalisa vs slab

Delux vs ACTPOHABT

Временна класация на Рунд Вселена 1

Индивидуална класация

Изображение

Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
Andropolis
Редник (Private)

Изображение

puhcho и unufri тръгнали за морето . След 10 км.. puhcho се стила
-Скъпи трябва да се върнем забравих си банския :naked:
-Aбе айде бе , ще купим друг
-Не искам си моя прави ми дупето... Чакай бе това куче за какво го мъкнем , ще му дам да ме подуши по путката и ще донесе банския
Минали час,два пет и към полунощ кучето се връща и мъкне комшията за кура. :smeeh:

Noksitel се прибира от купон. Майка му го пита:
- Как беше?
- Както винаги - пиене, секс…
- А момичета имаше ли?

:k050:

kristian_123 га бил маненко дете си играл на корията и се спънал в камик и му текнала кръв от палеца. Бързо хукнал дека дедо си да му се оплаче. Дядото полял местото с малко рикия за дезинфекция и го накарал да седне на коленете му да се успокои.
kristian_123 по едното време попитало:
-Абе дедо, за кво служат пръстите?
Дядото казал:
-Сега ше ти разкажа. Палеца дядовото е да се подписваш у кметството или като вземаш пари нейде, показалеца е да сочиш хората дека некой те пита за тех и не ги знае кои са.
Тука дядото спрял и се замислил:
-Средния пръст дядо, за него ще ти кажа като пораснеш. С безименния си чешеш главата, а с малкия си чистиш ушите. Аре бегай да играш.
И така минали години, kristian_123 пораснал, играл булфлийт, оженил се за fallenka, родило му се дете. Веднаж, един ден до дето секал дръва на корията си пернал малко пръста с една треска и се сетил за тая приказка недовършената и пойдол отново дека дедо си.
-Абе дедо, така и така, ти тая приказка не я довърши...
-Верно дядовото, сега ше ти кажа и за тоя пръст- средния.
Почесал се дядото и почнал:
-Ти дедо вече си голям, женен си разбираш ги тя работи. Прибиргаш се вечер дома, хапваш, пийваш рикия и си легаш, ебеш fallenka...Обаче тя дядовото е ЖЕНА и иска ПАК...Ти си млад, проблем немаш и я оправяш втори път, ама тя дядовото е ЖЕНА и ПАК иска...Ти си глава на семейство, за да не и влизат мухи в празната глава - пак си я оправяш, но тя дядо е ЖЕНА и иска отново...Със сетни сили ти се назорваш и я оправяш за четвърти път за тая вечер и се тръшваш немощен...Но тя дядовото е ЖЕНА и казва - Искам ОТНОВО. Ей те тогава идва дядовото средния пръст - да я почукаш по челото и да и кажеш:
-Ти луда ли си ма? :a116: :babysleep:

На vall му подарили нов мерцедес. Решил да го пробва как върви. На шофьора си казал да седне на задната седалка. Качил се и потеглил с бясна скорост.
На магистралата го спира POLICEMAN за превишена скорост. Като видял кой е зад волана, POLICEMAN се уплашил и отишъл при шефа си в полицейската кола.
- Шефе, голям проблем. Не можеш да си представиш кого спряхме?
- Кой? Да не е шефът на полицията?
- Не, не! Още по-голям!
- Да не е градоначалникът?
- Не, не! Още по-голям!
- И кой тогава е той? - продължил да пита шефът.
- Не знам кой е, обаче vall му е шофьор! :wow: :a018:

Morgan_Le_Fay отива на преглед при сексопатолог
- Докторе, когато правим секс с aslan, имам болки в диафрагмата....
Докторът я преглежда и казва:
- Не виждам никакъв проблем, може би трябва да изпратите aslan при мен. Трябва и него да го прегледам.
На другия ден пристига aslan.
Докторът:
- Съблечете се, моля!
Мъжът се съблича. Докторът се сепва при вида на огромния инструмент, който вижда:
- Егати, ама вие с тия атрибути по-добре с коне да правите секс...
Съпругът:
- Пробвах, докторе - умират мамичката им, а Morgan_Le_Fay само я боли диафрагмата.... :a092: :c062:

Звъни се в районното:
- Ало, вие ли пратихте вчера патрул на адрес Младост бл.605 вх.Ю?
- Да, имеше нарушение на обществения ред, силна музика...
- Слушайте, предайте им, моля, да дойдат пак, забравили са си фуражките и един пистолет, а и ще видят какви весели снимки са се получили!!!
:a076: :a028:

Двама нашенци закъсали в щатите. Били гладни и влезнали в един ресторант, имали само един долар. Идва сервитьора и им дава менюто Тъй като не знаели английски видели нещо , което струва 50 цента единия казал:
- Слушай , приятел, ще поръчаме едно да не похарчим целия долар
Поръчали и им донесли една филия с горчица . Единия лапа един голям залък и започнал да гашла и сълзи
-Хубава ли е манджата-пита го другия?
-Много е вкусно поръчай си и ти
-Защо плачиш тогава?
-Сетих сд за мама тя скоро почина та ми стана мъчно поръчай си много е вкусно.
Поръчал си и другия лапнал един залък и той взел да сълзи
-Ха сега кажи защо плачеш ти?
-И аз плача за майка ти, че умрела та не мога да ти еба пичкината мама

monopolo отива да си прави спермограма обаче вратата на кабинета била отворена леко и видял как сестрата духа на mechka и си казал(тук ще идвам всеки ден) .Дошъл неговия ред влезнал сестрата му подава списание плейбой и казва:
-Господине, влезте в онази стая има и видео
-Ама на него така пък аз там- възмотил се той
-Господине, mechka си плати, вие сте с направление :b035: :p830:

В една каруца се возели циганин, циганка и малкото циганче.
Циганина кара каруцата и си пее песен.
В един момент малкото циганче вижда нещо на пътя и пита баща си:
- Тате какой туй бе?
Циганина се обръща и залепя страхотен шамар на циганчето като му казва:
- Стига бе. Устъй баща си да кара коня, да не напрай катастрофата.
След малко циганчето пак видяло нещо на пътя и пак пита:
- Тате какой туй бе?
Циганина се обръща и залепя още един шамар на циганчето и пак му казва:
- Стига бе. Устъй баща си да кара бе, шъ напрай катастрофата.
След малко циганчето пак видяло нещо и пак пита:
- Тате какой туй бе?
Тоз път циганката изгърмяла един шамар на циганчето, и му се скарала:
- Абе стига ръчка баща си, че да си гледа пътя бе.
Циганина се обрънал и изгърмял един шамар на циганката като й рекъл:
- Стига ма. Устъй детето да пита. Как шъ съ научи иначе…

2012 се жалва на лекаря:
-Докторе,след полов акт получавам шум е ушите.
-Това са аплодисменти, 2012.

Изображение

Потребителски аватар
Andropolis
Редник (Private)

Мнение от Andropolis » нед авг 05, 2012 9:29 pm

Bulfleet във Facebook

Уважаеми летци,
съобщаваме Ви, че може да станете фенове на любимата ни онлайн игра и във Facebook. Последвайте ни в нашите две нови страници, където ще откривате информация за развитието на двата рунда във Вселените и ще може да спамите и обсъждате на воля.

Очакваме Ви!

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/289722457716400

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/303196709738748

Заключена

Върни се в “Bulfleet Newspaper”