Bulfleet Weekly 22.07.2012

Вашият източник на информация

Модератори: Bulfleet Newspaper, Bulfleet tribune assistant

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Регистриран: чет мар 27, 2008 10:25 am
Контакти:

Мнение от puhcho » нед юли 15, 2012 1:51 pm

Изображение

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед юли 15, 2012 1:51 pm

SMS за 6 лв - как работи?

Фортумо е сървис оператор, който има договори с много частни институции като посредник, предлагащ специфична услуга с ниска комисионна. В това число е и компанията държаща правата над булфлийт - XS Software.
Използвайки тази услуга, вие се свързвате първо с Fortumo, който при правилно въведени параметри насочва плащането към търговеца (XS Software), а при неправилно въведени параметри - не го насочва и връща стандартна грешка на SMS.
За да бъдат наясно господата от Фортумо към кой от всичките си търговци да насочат плащането, трябва клиентът да въведе предварително номера, от който ще извърши това плащане, и да изпрати точния кратък код на SMS. Това трябва да се извърши всеки път, когато решите да извършите плащане. Т.е. ако искате да изпратите 5 SMS-а един след друг, повторете операцията ПЕТ пъти.
Операцията е кратка и лесна:

1. Отваряте прозореца за закупуване на нанокредити
2. Избирате метод SMS
3. Избирате пакет 300 Nanocredits
4. (запишете си данните, които изкарва в следващия прозорец, при евентуален по-нататъшен проблем)
5. Натиснете "Продължете"
6. Въведете номера си и потвърдете с бутона по-долу
7. Изчакайте да се появи прозорец, в който пише:
Моля, изпратете SMS съдържащ MAD на номер 18423

Изчакване SMS
Изпращане на потвърждение
Приключване на транзакцията

8. Изпратете SMS-а с текст MAD на 18423
9. Изчакайте всички точки да светнат в зелено или от допълнителен прозорец рефрешвайте акаунта докато се появят кредитите

10. НЕ ЗАТВАРЯЙТЕ ТОЗИ ПРОЗОРЕЦ ДОКАТО НЕ СЕ ПОЯВЯТ КРЕДИТИТЕ В АКАУНТА
11. Ако решите да изпратите втори SMS (след като са дошли кредитите) затворете прозореца и повторете стъпките от точка 1. нататък

Запомнете, че при грешно написан номер, от който се изпраща SMS-а, или ненаписан номер, или непотвърден номер, или не написан номер за втори SMS, шестте лева ще бъдат таксувани от вашата сметка, но ще бъдат в полза на оператора Fortumo и няма да бъдат насочени към търговеца, съответно няма да има и транзакция т.е. кредити няма да бъдат получени.

НОВ МЕТОД ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА НАНОКРЕДИТИ

Имаме удоволствието да ви съобщим, че вече може да се възползвате от подобрените условия на един от методите за плащане в България - Cashterminal. В тази връзка, с цел популяризирането на подобен тип плащане (чрез терминално устройство), ще може да се възползвате от промоция, даваща ви 10% повече кредити при покупка до 13:00 на 10.08.2012 г.

Как бихте могли да закупите кредити посредством Cashterminal - лесно и бързо, само с няколко стъпки:

1. Отидете на някой от терминалите на Cashterminal (Списък с адреси на Cashterminal в страната можете да видите на http://www.cashterminal.eu/places.php)
2. Изберете Сайтове за колективно пазаруване и Онлайн игри
3. Изберете XS Online Games
4. Изберете желаната от вас игра и пакет
5. След като платите, ще ви бъде издаден касов бон, който трябва да запазите. На него е отбелязан код, който трябва да въведете в системата за плащане, избирайки съответния закупен пакет.
6. След въвеждането на кода, кредитите ще ви бъдат начислени веднага.

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед юли 15, 2012 1:52 pm

Вселена Хардкор

През изминалата седмица отново станахме свидетели на интересни развития във Вселена Хардкор. Първите два акаунта в класирането си организираха три зрелищни битки, в които по равно си бяха разделили ролите на нападател и защитник. Изхода от двете битки беше доволно количество бойни точки за единя играч и обилен рециклаж в складовете на другия.
Изненадващо за всички, ден по-късно последва още една битка която между двете водещи сили в индивидуалното класиране, която доведе до изтриването на играч Extinguish.
Не остана скрита от погледите на играчи и администрация и безкрайната човешка простотия. И този рунд имаше лица, които положиха усилия да опорочат спокойната игра на хората, които са се регистрирали за да се забавляват.
Екипът ни изказва огромното си разочарование относно нещата, които прочете по свой адрес във вселенските чатове и призовава всички играчи да разграничават спортната злоба в Bulfleet обществото от реалността. Смятаме, че е повече от недопустимо личните проблеми на хората да се пренасят в играта и да се преобразуват в откровено жесток хейт.
Bulfleet Weekly поздравява екипа на Администрацията за своевременната реакция и бързото прекратяване на това безумие.

Играч и Съюз на седмицата

В днешният брой на Bulfleet Weekly имаме удоволствието да Ви представим нашата нова рубрика "Играч и съюз на седмицата". В нея ще проследяваме развитието на играчи и съюзи в статистическите точки в рамките на 1 седмица. В класацията ще участват както следва:
1. Играчи
- Всички играчи, които в рамките на 1 седмица от сряда 20:00 до следващата сряда 20:00 ЗАПОЧВАТ в Топ 30 статистически точки и ЗАВЪРШВАТ в топ 30. Тоест, за да влезнете в тази класация, трябва да се задържите в топ 30 поне 8 дни.
2. Съюзи
- Всички съюзи, които в рамките на 1 седмица от сряда 20:00 до следващата сряда 20:00 ЗАПОЧВАТ в Топ 10 статистически точки и ЗАВЪРШВАТ в топ 10. Тоест, за да може 1 съюз да влезе в тази класация, трябва да се задържи в топ 10 поне 8 дни.

Нов рунд, нови имена, новите стари лидери. На всички им е интересно по-скоро кой кой е, за да се ориентира в играта през следващите седмици, когато съвсем нормално и битките ще станат много повече. Но нека все пак видим кои бяха най-добрите миньори от началото на рунда до 18.07.2012, а в следвашия брой ще наблюдаваме развитието плюс първите изтрити играчи.

1. mechka 75518
2. Extinguish 58852
3. fantom 37028
4. fallenka 34955
5. DEATH 33381
6. Clock 31975
7. Dealer 31906
8. unufri 31575
9. IHateU 29187
10. nanapak 27137
11. Solo 24946
12. SheIsBack 24064
13. sapunerka 22425
14. Prometheus 21046
15. kristian_123 19020
16. ZaioBaio 18900
17. SlashCry 17744
18. Noksitel 17419
19. Fate 16770
20. n3nk0 15300
21. 999 15249
22. 2012 14159
23. Voltron 13755
24. terminatora 13249
25. JOBON 12007
26. GUNMAN 10229
27. WickedSickO 10018
28. kas 9137
29. iKaloian 8816
30. immersion 8744
============================================================================================
1. Смятате ли, че расата миоп продължава да се налага и отново ще видим флийтър миоп като победител в рунда?
2. Миопа ли е най-добрата раса за изследвания, или просто имат много късмет?
3. Как мислите че ще се отрази щита на главната планета на летенето със ЗНС?
4. Вдигането на скоростите ще донесе повече битки или повече криене?
5. Какво очаквате от администрацията като изненадваща промяна?
sapunerka

1. Никакво значение няма расата.
2. Пак същото.
3. Е това е най-голямата тъпотия. Играта стана още по-лесна, отпадна цялата тръпка с кухирането, сейфовете на стациониране и т.н. Пращаш си атака по неактивен от главната и си 100% подсигурен...
4. Поредната безсмислица, вдигат добиви, вдигат скорости и играта става непоносимо ангажираща.
5. Очаквам за пореден път да не се вслушват грам в предложенията на играчите.

4u6kopek

1. Не се налага и едва ли ще има пак миоп победител.
2. Всичко си е до късмет може би. Нямам преки наблюдения.
3. Няма как да се отрази, просто ще летят по всички други колонии и се надяват на късмет там да му седи флотката на някой,а не да я складира на главната само.
4. Дано да е първото.
5. Бонус по 1000 нанки на човек по случай не знам си кво еххх надежди.

seeker

1. Какво значение има расата!? ... платените опции играят. Така се дърпа х2 на другите.
2. Не разбирам от изследвания.
3. За сега подкрепям това, ще видим.
4. Битки, надявам се.
5. Хм, не зная. Дано ни изненадат приятно.

Clock

1. Всяка раса е добра, стига да знаеш как и какво да правиш с нея.
2. Надали Миопа е най-добрата, въпрос на предпочитания.
3. Как да се отрази, няма да пада главна планета.
4. Аз лично се надявам на повече битки, но ще има и криене няма спор.
5. Ох, това е въпрос на който може да ти отговори онзи там горе.

Faint

1. Всичко зависи от играча, не от расата.
2. Изследванията са на късмет според мен.
3. Да се надяваме, че ще има по-малко летене със ЗНС и повече битки.
4. Ще доведе до повече кражби на рециклажи и летене по астероиди.
5. За промените само админите си знаят...

ReLaX

1. Да, по-евтини проучвания, които понякога играят голяма роля.
2. Да....няма нищо общо с късмета.
3. По един начин не може да се изтрие главната планета и по този начин се запазва играта на човек донякъде..
4. Повече битки и повече дебнене.
5. Да ми дари един нанотек.

kek

1. Расата Миоп е яка, но този рунд няма да го спечели играч с такава раса, защото скоростта на корабите е вдигната значително и мисля че рунда е перфектен за Конфедерат.
2. Не е до расата, а до това колко кредити имаш.
3. Звездите са безмислени този рунд, не можеш да бутнеш най-ценното на един играч, а именно главната му планета.
4. Ще има повече битки, естествено.
5. Очаквам всички да се откажат от тази им "работа".

fantom

1. Не знам, не съм играл от доста време, явно има нещо такова.
2. За изследвания няма значение с коя раса си.
3. Положително.
4. Идея нямам.
5. Подарък по 20 звезди на играч и купон да става.

lubaka666

1. Точно това се чудех, как толкова бързо напреднаха.
2. Това не го знам, не давам пари за нанки за да правя такива полети.
3. Тук съм без коментар, вадил съм само 2 пъти ЗНС и дори нямах време да ги използвам.
4. И за двете.
5. Ами чата да е безплатен и по-честна игра. Благодаря и поздрави от мен към администрацията.

ibm

1. Когато играят 3-ма за наградата, двама от които са партия, могат да си играят с която си искат раса, няма значение.
2. Нокс е най-силната раса!
3. Идеално е така, чудесна възможност за развитие на мегафлот, който няма да има опасност да остане в небитието, ако се сейва от главната планета.
4. Повече битки, надявам се.
5. Честно ли? Премахване на нанокредитите!!!

monopolo

1. Не, твърдо не.
2. Не знам.
3. Ми това вече ще го видим.
4. Вдигането на скорости ще доведе до изчезването на много рециклажи.
5. Някаква простотия отново.

fallenka

1. Нямам идея, до края на рунда има много време и не се знае какво може да стане.
2. Всичко с изследванията си е до късмет.
3. Едва ли някой ще се хаби да лети със ЗНС-та по планета с щит.
4. Повече откраднат рециклаж.
5. Да ни раздадат по 20к нанки на всеки играч... и купа за спам.
============================================================================================
Weekly Трибуна

Clock vs Fate

ReLaX vs ZrX

mrazqte vs jivko00

nanapak vs seeker

sapunerka vs kas

Extinguish vs 2012

n3nk0 vs Markok6262

Fate vs penov87

Clock vs Fate

Extinguish vs mechka

Extinguish

Просто се усетих, че си максва полетите с изследвания и преместих планетата, литнах, значех че имам нищожни проценти, той напуска разсейки и ме омаза резултата е
Extinguish vs mechka
Явно афектиран, че не взе и капка от реца, всичко си прибрах, след 30-тина минути ме литна, спайнах го гледам не си е пратил рецките и пратих моите веднага като оставих 200 защото знаех, че няма да намеря кораби да го бия, но пак ще си рецна болклуците намерени от изследвания... Това е резултата
mechka vs Extinguish
Като цяло съм вътре, но пък тоя кристал няма как да го намеря толкова и за това го направих 2 пъти.

Рециклаторите ни пристигнаха и успяха да съберат:

2872772 метал
2872772 кристали
1436386 газ
от: [3:82:3]

Рециклаторите ни пристигнаха и успяха да съберат:
4410600 метал
4410600 кристали
2205300 газ
от: [3:82:2]

mechka

Extinguish vs mechka2

Рециклаторите ни пристигнаха и
успяха да съберат:

7650900 метал
7650900 кристали
2698200 газ
от: [3:82:2]
На този координат вече има:
0 метал
0 кристали
1127250 газ.

Временно класиране на Рунд 29 Вселена Хардкор

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

За вас материалите изготвиха: puhcho,slavi и Andropolis
Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед юли 15, 2012 1:53 pm

Вселена 2

Играч и Съюз на седмицата

В днешният брой на Bulfleet Weekly имаме удоволствието да Ви представим нашата нова рубрика "Играч и съюз на седмицата". В нея ще проследяваме развитието на играчи и съюзи в статистическите точки в рамките на 1 седмица. В класацията ще участват както следва:
1. Играчи
- Всички играчи, които в рамките на 1 седмица от сряда 20:00 до следващата сряда 20:00 ЗАПОЧВАТ в Топ 30 статистически точки и ЗАВЪРШВАТ в топ 30. Тоест, за да влезнете в тази класация, трябва да се задържите в топ 30 поне 8 дни.
2. Съюзи
- Всички съюзи, които в рамките на 1 седмица от сряда 20:00 до следващата сряда 20:00 ЗАПОЧВАТ в Топ 10 статистически точки и ЗАВЪРШВАТ в топ 10. Тоест, за да може 1 съюз да влезе в тази класация, трябва да се задържи в топ 10 поне 8 дни.

През тази седмица в Вселена 2 се оправдаха очакванията, че със старта на новият рунд във Вселена Хардкор много играчи, ще преустановят своето участие тук.  Solo и ikod се изтриха, въпреки че бяха на челни позици-съответно 9-ти и 12-ти. Още по-голяма е изненадата, че лидерът niki_god също се изтри. Неактивни пък са Hulk, море, Omega и NmZ, които нямат нито една точка в рамките на тази седмица. Въпреки това те все още са в топ 30. За съжаление Машината и Alexcho не могат да се похвалят с това и вече са извън топ 30. 

Най-голяма изненада от всички обаче направи azsxdcfvgb (добре, че не се налага да произнеса този ник нейм). Играта му през тази седмица наистина заслужава похвала! Със своите 200425 точки е недостижим като резултат през седмицата надигравайки дори лидерите Varna и serious. Предлагаме на вашето внимание пълната класация за изминалата седмица, както и няколко въпроса към най-активните трима:

1. azsxdcfvgb 200425
2. Varna 197164
3. serious 196072
5. sea 143749
6. terminatora 130263
7. gerodzwero 118647
8. Troll 101481
9. Beal 95751
10. Odessos 93003
11. monopolo 76172
12. Vampire 70466
13. foxi_pz 66423
14. dirtfish 64610
15. hustler 61963
16. emil 60147
17. bailama 56581
18. DRaGoN_SF 54884
19. dione 54146
20. kraken 38402
21. bonbon 13797

Изтрити играчи:
niki_god
Solo
ikod

Неактивни играчи:
Hulk
море
Omega
NmZ

От класацията изпадат:
Машината
Alekscho

Нови играчи в топ 30:
koledarche
skrac
Yane
GHostRIDER
Bouh
1. На какво заложи през изминалата седмица за да постигнеш този резултат?
2. Би ли разказал историята на някоя интересна битка, събран рециклаж или ограбен противник, която заслужава да й се обърне повече внимание?
3. Послание към останалите играчи?
azsxdcfvgb

1. Да си призная въобще не съм забелязъл и не мисля че съм играч на седмицата. Иначе го постигнах с атаки, което ми навлече няколко бостана на главата, които сигурно ще ми дадат следващата седмица титлата "провален акаунт за седмицата". Ако искате да се развивате добре просто максвайте мините и не атакувайте никого да не си създавате неприятности.
2. Мога единствено да покажа как разбих 2 планети с теркове на годо и как оттам се оплака на целия си съюз и ме литнаха...
3. Eми да бъдат живи и здрави!

serios

1. Инвестиция от към нови подобрени багери, които същевременно копаят и фъркат! И известно търпение след като имах свалени 4 развити планети!
2. Относно интересни битки, бих могъл да кажа, че всяка една битка е интересна и си има своята тръпка, в
този рунд беше битката ми срещу играч ikod serios vs ikod , в по-преден рунд наскоро си бях гледал едни битки срещу играчи от съюз Robbers, и интересното е при тях, че съм правил битки срещу 4-5 планети едновременно като по учебник и рециклажа е старателно прибран пак от мен, а най-интересни са ми битките когато успея да достигна до някой докато играя чрез мобилен телефон и може би последно най-интересна ми беше от предния рунд срещу играч ydm, който в по-преден рунд ме тормозеше чрез нощни атаки и смс-и и тогава той ми беше извън коефициента, аз бях на много точки той беше малко над 100к и не можех да му отвърна, но си казах ако го срещна следващия рунд аз ще бъда първия, който ще стигне до него и една вечер докато си играех през телефона реших да почна да го дебна, малко и късмета ме сполетя, той заспа за 30 мин. колкото и ми трябва за да стигна до него и да го рециклирам и да стигна и с рецките така че и реца да не види, и след тази битка бях отмъстен до някаква степен, след това този играч ydm ми стана отново много зелен, но продължих да го наблюдавам и видях, че отнесе още доста удари от други играчи, а самия той се биеше в гърдите, че може много! И това като цяло е може би последно което се сещам като интересна битка, може да се сетя и за още, но това означава да ми се изпише писанката, а не вярвам да бъде кой знае колко интересно на другите играчи!
3. Посланието ми към другите играчи е да играят честна игра, ако играят в съюз да подкрепят съюза си, да поддържат добрия тон в играта и най-важното да се забавляват защото това все пак е игра, която трябва да доста удоволствие!

Varna

1. Заложих, само и единствено на мини.
2. Нямам време за полети по неактивни играчи или рециклажи.
3. Играйте играта и разтоварвайте и не се товарете излишно и в нея.

Класация съюзи:

Определено за всички е изненада, че съюз Комшии се разпадна. За сметка на това бихме отбелязали, че съюз Coca^Cola е във вихъра си. Миналата седмица 9-ти, тази седмица са вече в тройката. Ето и подреждането за тази седмица:

1. VARNA 94781
2. RED ARMY 84812
3. Coca^Cola 77378
4. Friends 40825
5. Star Wars 21646
6. Scream 20392
7. Old School 19395
8. Hellwings 13858
9. Universe 661

Изтрити съюзи:
Комшии

Нови съюзи в Топ 10:
Lamungeri

1. Какво е мнението ви за атаките с теркове?
2. Смяташ ли че атаките с теркове отказаха нощните строители?
3. Правило ли ви е впечатление дали играта с теркове затормозява търговията във вселената?
4. Забраната за летене през галактика ли е най големия проблем,че няма битки?
Yane

Мисля че атаките през галактика ще раздвижат играта...

Petka_Ta

1. Емм интересно ми е и сигурно някой рунд ще пробвам.
2. Еее да нормално е като ти засекат веднъж кораби вечерта с Терковете и после да спреш да ги храниш.
3. Ами имаш ли желание за търговия ще намериш начин да се справиш с Терковете.
4. Ами проблема лично при мен е, че няма бойна планета, а нямам желание да влагам много пари в играта и не мога да се възползвам от опцията за местене на планетата.

minimalesko

1. До сега не съм ги използвал, но мисля, че по някой път са доста полезни.
2. Не.
3. Мисля, че не я затормозява.
4. Не.

3mej

1. Противна работа.
2. Напълно, в Спийда и отчасти тук може би.
3. Изобщо - даже добре върви търговията, защото повечето предпочитат вместо да рискуват ресурса да иде на вятъра да купят дори с надценка.
4. Да, точно това е голямата тъпотия във вселената.

ironfly

1. Атаките са си атаки.
2. Може да има доза истина.
3. Не я затормозява, прави я по-интерестна.
4. Според мен не е от проблем.

didug4

1. Ненужен кораб.
2. Да.
3. Може би.
4. Ненужна забрана.

cocolino

1. Миии в харда ги ползвах ужасно много и ми бяха полезни.
2. Абсолютно.
3. Не мисля че има такова нещо.
4. Не мисля че е така, просто всичко живо скатава.

titan72

1. Аз съм противник на терковете като кораби въобще.
2. Определено атаките с теркове отказаха нощните строители.
3. Да според мен атаките с теркове затормозяват търговията във вселената.
4. За да няма битка може би не е най-големия проблем летенето през галактика, но определено има значение.

Karadja

1. Не използвам теркове, но мисля че са доста добра бойна единица.
2. Да.
3. Не, корабната борса гъмжи от кораби.
4. И да и не - напоследък всички играят за класация по ресурсни точки, а топаджиите рядко успяват да се ударят един друг. За останалите дребни риби това е проблем, но не чак толкова голям, все пак едно стациониране и проблема е решен, но с това постоянно местене играта се затормозява.
Weekly Трибуна

GHostRIDER vs Petka_Ta

DRaGoN_SF vs GHostRIDER

godo vs Машината

lolita vs gencho

Odessos vs azsxdcfvgb

sea vs azsxdcfvgb

sea vs azsxdcfvgb2

sea vs azsxdcfvgb3

skrac vs darina

skrac vs darkdefender

antonvm vs Zlinata

azsxdcfvgb vs Odessos
Временна класация на Рунд 19 Вселена 2

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

Индивидуална класация Бойни точки

Изображение

За вас материалите изготвиха: puhcho,slavi и Andropolis
Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед юли 15, 2012 1:54 pm

Изображение

:a092: София, лято, площад. Осем етажна сграда, по средата й скеле и на скелето работят azsxdcfvgb и godo. На azsxdcfvgb му се пикае та две не вижда, обаче го мързи да слиза.
Godo пита:
- Кво има, бе?
- Пика ми се, ама ме мързи да слизам...
- Е какъв ти е проблема? Ето долу има фонтан, застани на края на скелето, аз ще те държа и пикай във фонтана. Никой няма да разбере...
Речено сторено. Застанал azsxdcfvgb на края на скелето, godo го държи и... По едно време, обаче, духнал вятър и някаква прашинка влязла в носа на godo. Той кихнал и изпуснал пикаещият...
Две години по-късно. На плаж puhcho, fallenka и Odessos си говорят.
Първата:
- Най-големите любовници са в източните страни. Когато бях в Кайро и вървях по улицата, всички ме разсъбличаха с поглед...
Втората:
- Хич не ми ги и говори тия. Французите са най-големите любовници. Когато бях в Париж, щом се запознаех с някой мъж и веднага ме вкарваше в леглото!
Третата:
- Момичета, дълбоко се заблуждавате. Българите са най-големите любовници. Когато бях в София, се разхождам по един площад. Гледам шадраван и присядам на края му. Изведнъж вдигам глава нагоре и виждам към мен лети мъж с изваден хуй и крещи : "ша та еба в гъза-а-а-а-а-а!!"

:oops: Фермера slavi отива сутринта в бара и вижда Voltron да се налива с уиски.
- Що пиеш толкова от рано?
- А бе някои неща не можеш да ги обясниш.
- Как така?
- Отивам сутринта да доя кравата. Тъкмо напълних котлето, някои неща не можеш да ги обясниш, кравата вдигна десния крак и го ритна. Ядосах се и и завързах десния крак за десния стълб.
- Е, и?
- Тъкмо пълнех котлето пак, някои неща не можеш да ги обясниш, кравата вдигна левия крак и го ритна. Ядосах се взех друго въже и и завързах левия крак за левия стълб.
- Е, и?
- Някои неща не можеш да ги обясниш. Третия път кравата замахна с опашката и пак разсипа млякото. Понеже нямах повече въжета й стегнах опашката с колана за напречната греда.
- И какво стана?
- Някои неща не можеш да ги обясниш. В този момент ми паднаха гащите и жена ми влиза в обора...

:c018: mechka и Fantom си говорят:
- Я виж къв пакет със трева имам.
- Ти си баси наркомана, ара свивай да пушим

:p018: В кабинета на акушера, бавно, с вдървена походка, без да огъва коленете, влиза skrac:
- Докторе, преди малко едва не ме сгази една кола. Толкова се уплаших, че струва ми се, родих!
- Това е невъзможно – вие сте мъж!
- Да, мъж съм, обаче съм хомосексуалист!
- Все едно, мъжете не могат да раждат!
- Ами тогава, какво имам в гащите?…

:b045: След завършване на университета Noksitel се прибира в родното си село. Гордият баща се готви за тържествено пиршество.
- Ето това вино, синко, го направих в деня, когато замина в столицата да учиш. Сега ще го изпием в твоя чест, сине.
- Тате, аз, честно казано предпочитам шампанско.
Бащата преглътва горчивия залък и продължава:
- А, това прасе го гледам откакто си в университета. Сега ще го направим на шишове и ще си хапнем…
- Тате, да ти кажа право, аз предпочитам шоколадови бонбони.
След известно време Noksitel се извинява учтиво и отива до тоалетната.
Бащата мълчаливо става, взема пушката от стената и тръгва след него.
Майката разтревожено го хваща за ръкава:
- Къде отиваш с тая пушка, бе? Да не направиш някоя беля?!
- Отивам след него в кенефа. И ако го видя, че пикае седнал, ще го убия, мамичката му…

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед юли 15, 2012 1:54 pm

Bulfleet във Facebook

Уважаеми летци,
съобщаваме Ви, че може да станете фенове на любимата ни онлайн игра и във Facebook. Последвайте ни в нашите две нови страници, където ще откривате информация за развитието на двата рунда във Вселените и ще може да спамите и обсъждате на воля.

Очакваме Ви!

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/289722457716400

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/303196709738748

Заключена

Върни се в “Bulfleet Newspaper”