Bulfleet Weekly 15.07.2012

Вашият източник на информация

Модератори: Bulfleet Newspaper, Bulfleet tribune assistant

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Регистриран: чет мар 27, 2008 10:25 am
Контакти:

Мнение от puhcho » нед юли 15, 2012 1:33 pm

Изображение

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

SMS за 6 лв - как работи?

Фортумо е сървис оператор, който има договори с много частни институции като посредник, предлагащ специфична услуга с ниска комисионна. В това число е и компанията държаща правата над булфлийт - XS Software.
Използвайки тази услуга, вие се свързвате първо с Fortumo, който при правилно въведени параметри насочва плащането към търговеца (XS Software), а при неправилно въведени параметри - не го насочва и връща стандартна грешка на SMS.
За да бъдат наясно господата от Фортумо към кой от всичките си търговци да насочат плащането, трябва клиентът да въведе предварително номера, от който ще извърши това плащане, и да изпрати точния кратък код на SMS. Това трябва да се извърши всеки път, когато решите да извършите плащане. Т.е. ако искате да изпратите 5 SMS-а един след друг, повторете операцията ПЕТ пъти.
Операцията е кратка и лесна:

1. Отваряте прозореца за закупуване на нанокредити
2. Избирате метод SMS
3. Избирате пакет 300 Nanocredits
4. (запишете си данните, които изкарва в следващия прозорец, при евентуален по-нататъшен проблем)
5. Натиснете "Продължете"
6. Въведете номера си и потвърдете с бутона по-долу
7. Изчакайте да се появи прозорец, в който пише:
Моля, изпратете SMS съдържащ MAD на номер 18423

Изчакване SMS
Изпращане на потвърждение
Приключване на транзакцията

8. Изпратете SMS-а с текст MAD на 18423
9. Изчакайте всички точки да светнат в зелено или от допълнителен прозорец рефрешвайте акаунта докато се появят кредитите

10. НЕ ЗАТВАРЯЙТЕ ТОЗИ ПРОЗОРЕЦ ДОКАТО НЕ СЕ ПОЯВЯТ КРЕДИТИТЕ В АКАУНТА
11. Ако решите да изпратите втори SMS (след като са дошли кредитите) затворете прозореца и повторете стъпките от точка 1. нататък

Запомнете, че при грешно написан номер, от който се изпраща SMS-а, или ненаписан номер, или непотвърден номер, или не написан номер за втори SMS, шестте лева ще бъдат таксувани от вашата сметка, но ще бъдат в полза на оператора Fortumo и няма да бъдат насочени към търговеца, съответно няма да има и транзакция т.е. кредити няма да бъдат получени.

НОВ МЕТОД ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА НАНОКРЕДИТИ

Имаме удоволствието да ви съобщим, че вече може да се възползвате от подобрените условия на един от методите за плащане в България - Cashterminal. В тази връзка, с цел популяризирането на подобен тип плащане (чрез терминално устройство), ще може да се възползвате от промоция, даваща ви 10% повече кредити при покупка до 13:00 на 10.08.2012 г.

Как бихте могли да закупите кредити посредством Cashterminal - лесно и бързо, само с няколко стъпки:

1. Отидете на някой от терминалите на Cashterminal (Списък с адреси на Cashterminal в страната можете да видите на http://www.cashterminal.eu/places.php)
2. Изберете Сайтове за колективно пазаруване и Онлайн игри
3. Изберете XS Online Games
4. Изберете желаната от вас игра и пакет
5. След като платите, ще ви бъде издаден касов бон, който трябва да запазите. На него е отбелязан код, който трябва да въведете в системата за плащане, избирайки съответния закупен пакет.
6. След въвеждането на кода, кредитите ще ви бъдат начислени веднага.

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Вселена Хардкор

РУНД 29

Драги флийтъри,
екипът ни с удоволствие Ви съобщава, че стартира новият 29-ти рунд във Вселена Хардкор. В следващия редове ще откриете нововъведенията във Вселената.
Екипът ни отбелязва завръщането на тежката ръка на закона във Вселена Хардкор - bold и му пожелава справедливо отсъждане на спорните ситуации.

Времетраене на рунда - 55 дни. Начало - 12.07.2012г. (около 21,00 часа)
Край - Септември 2012 година.

Внимание!
- първа планета в 3-та галактика, се зарежда с "антигравитационен" мулти щит и не може да бъде унищожена при атака със Звезда на смърта (ЗНС);

Ускорения
- Добив на ресурси - базов за играта х 5.
- Сгради – време необходимо за строеж на сградите x 5.
- Строеж на флот (кораби) и защита- време необходимо за строеж на флот х 5.
- Проучвания - време необходимо за строеж на проучване х 5.
- Максимални нива на мините метал– 30 ниво, кристал - 27, соларни панели - 30 ниво. Максимално ниво на мина за газ- 30 ниво, като от 15 ниво нагоре не се изисква енергия за построяването и.

Съюзи
- Изискване за минимален брой участници, за да присъства съюза в класация и да има свой коефициент – 5 (пет) члена, за максимален брой участници- 15.
Всеки играч присъединил се към съюз, няма право да го напуска или да създава собствен съюз в следващите 5 денонощия (не може да бъде изгонен и от лидера). След като минат тези 5 денонощия и играч реши да напусне съюза или бъде изгонен, той няма право да се върне в същия съюз в рамките на 5 денонощия (но има право да подаде молба, към друг съюз след 2 часа). Има промяна и относно подаването на молба, ако сте подали молба към даден съюз и не ви приемат, можете да подадете молба отново към друг съюз след 2часа.

Към кораби
- Увеличаване на скоростта на всички кораби. Можете да проверите от Меню техника - Кораби.
Боен Кораб
Подобрение във Фабрика: 9% на ниво.

Внимание!
- Умишлено блокиране на местене на планета на играч чрез фалшиви атаки,ще бъде наказвано по правилата за флууд.
За всички неупоменати случаи се запазват досегашните правила за игра във Вселената и общите правила на играта.

Внимание!
Ще има изненадващи промени.

Администратори на Вселена Hardcore: bold, gerodzwero, charovna

Екипът ни се допита до администрацията за кратка статистика относно развитието на играта. Общият брой на регистрираните играчи е 612, като 233 са били активни в последните 48 часа. Рунда е още в самото си начало, но станахме свидетели и на първите 2 местения на планети.
Друг интересен факт, който забеляза екипът ни е, че стартираха и изследователските полети. По данни от администрацията те вече са 42 на брой.
Bulfleet Weekly се надява ентусиазма на играчите да не стихва и да станем свидетели на един динамичен и интересен рунд.

============================================================================================
1. Летните рундове не събират много хора, какво ще запази тръпката този рунд?
2. Имате ли амбиции за рунд 29 или ще участвате само с присъствие.
3. Какви промени очаквате от администрацията и защо не посочихте собствени предложения?
4. Кое от сегашните правила би те накарало да не играеш следващия рунд?
5. Хибернизацията и щита работят ли според твоите очаквания и ако трябва да се променят ти как би ги променил?
666

1. Винаги има хора с амбиции да се докажат, това ще запази интригата.
2. Нямам време за игра, иначе съм играл летни рундове и са били интересни и интригуващи.
3. Не очаквам някакви конкретни промени за рунд 29, но 28-ми рунд в Харда беше на прилично ниво и се надявам каквито и промени да има да са положителни за играта и играчите.
4. Няма такова правило, честно казано рунда много ми хареса!
5. Не бях играл от година и половина, хибернизацията бе нещо ново за мен, но ми хареса идеята, щита също. Точно тези две правила не виждам защо да се променят.

sas

1. Идея си нямам - може би някой нов кораб. Последните 3 години е трудно да се съберат много хора и за зимата май, та какво остава за лятото.
2. Амбицията ми е да си изтрия акаунта.
3. Не очаквам промени от администрацията, а и не виждам за какво. Този рунд се включих от средата, следващия не мисля да играя и за това не съм и мислил за предложения.
4. Не правилата ме карат да се откажа, а многото вложено време.
5. Не знам - хибернацията я ползвах веднъж, а щит не съм зареждал -така и не минах 80к точки през рунда, макар че и на тези точки успях да направя 1 знс.

puhi_puhcho

1. Нищо не може да върне тръпката на хора които са направили 2-3-4 рунда.
2. Имам амбиции да се излежавам на плажа.
3. Достатъчно умни и иновативни хора има в екипа на играта, така че все ще измислят нещо интересно.
4. Няма правила които биха ме накрали да играя или да не играя. Ако реша да играя ще е заради хората които играят не заради нещо друго.
5. Единственото което до някъде не ми харесва на щита е че трябва да си врачка да знаеш кога ще ти литнат да го пуснеш предварително. Литнат ли звездите щита става неизползваем.

DeFFeNDeR

1. Да, ако се оправят бойните точки да не са кухи и се махнат 5-те протекции ще стана по интензивна играта и ще играят пове4че хора?
2. Да 29-тия рунд тука на мен ще ми е 139-ти, така че има амбици за още 1001 рунда!
3. Да намалят ваканционните модове от 5 бр. на 3 бр.!
4. Правилата повечето са абсурдни и напълно несъвемстими, според мен те вече пречат, а не помагат както 2008-10г.!
5. Ми като те атакват на две планети със 3НС-та щита не ти помага много. НЕГОВАТА ИДЕЯ беше да ти екранира висичките планети заедно, а не само една! Не, не работи както трябва! Хибернацията не съм я ползвал, не ми е необходима.

Nefertiti

1. Интригата.
2. Само с присъствие, никакви амбиции.
3. Никакви.
4. -
5. Не ги ползвам.
============================================================================================
1. Каква е перфектната комбинация между горещо време и горещ секс?
2. Какво правите по-често - стъпки в пясъка или секс в пясъка?
3. Фен ли сте на летните забивки или предпочитате секса с приятелката/жената?
4. Довършете фразата "Лято, плаж, море...."
5. Какви са ви плановете за остатъка от лятото?
666

1. Горещия секс да се прави на климатик.
2. Стъпки в пясъка.
3. И двете не са за изпускане.
4. ...мадами.
5. Както на всички - почивка на море, после на планина и с мацка в леглото на ранина.

fantom

1. Комбинацията е климатик.
2. Секс на климатик.
3. Фен съм на прохладното време, но и на забивките в баскетбола.
4. На някой пак му се е*е.

820

1. Важното е да не мислиш какво е времето.
2. Реално погледнато - стъпки в пясъка.
3. И двете предпочитам.
4. Лято, плаж, може, бира и хубави мадами.
5. Да се потим на жегите още 1 месец, а после да отидем до Англия да видим и малко дъжд.

SheIsBack

1. Такава за мен няма в тази горещина всичко отива по дяволите.
2. Стъпки в пясъка, другото носи нежелани последствия.
3. Не съм фен на случайните срещи, така че отговора е ясен.
4. Биричка.
5. Никога не планувам.

4u6kopek

1. Под климатика.
2. Спациално лятото повече стъпки в пясъка правя.
3. Фен на летните забивки много ясно-трябва и разнообразие.
4. ...вода, булф, секс.
5. Другия месец на море 2 седмици после ще мислим кво друго.

nanapak

1. Горещото време провокира горещия секс - колкото повече, толкова повече.
2. Предпочитам да вървя отколкото да се въргалям, но когато се наложи може и да се прежаля.
3. Лятото е сезон за почивка и забавление и летните забивки може да са доста освежаващи, но не и за сметка на приятелката.
4. Планина.
5. Почивка, забавление и за съжаление неизбежно малко работа. Лятото е веднъж годишно и трябва да се използва на макс.

fallenka

1. Изстудяваме се на климатика и се топлим после с горещ секс.
2. Секс в пясъка, не обичам да ходя на плаж.
3. С приятеля/мъжа, чувствам се дискриминирана от тоз въпрос.
4. ...студена бира.
5. Нямам идея още, каквото дойде.

ibm

1. Това е въпрос-отговор.
2. Тук без отговор.
3. Второто е отговора.
4. ... и пак ми се ебе.
5. Предвид отговора на въпрос 4...

sapunerka

1. Студена бира.
2. Пясъчни замъци с кофичка от кисело мляко.
3. Предпочитам с Брат Пит ама няма.
4. ... сапунерка...
5. Ще си пусна брада до корема и гъз до петите.
Weekly Трибуна Финални Битки Рунд28

Bleid vs Crash

Tibbers vs Undisputed

Tibbers vs WestGym

Tibbers vs WestGym

Tibbers vs sas

WestStar vs tor

Временно класиране на Рунд 29 Вселена Хардкор

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

За вас материалите изготвиха: puhcho,slavi и Andropolis
Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед юли 15, 2012 1:34 pm

Вселена 2

И докато във Вселена Хардкор тепърва започва нов рунд, то във Вселена 2 нещата врят и кипят. Имаме 3 водещи съюза, които са се откъснали напред и не се съобразяват с никого. Тенденцията в последните няколко рунда бе да липсват битки в Топ 15, или поне не такива, че да се вдигне шум около тях. Сега обаче е различно. Потърсихме за коментар членовете на първите 3 съюза.
1. Varna, Комшии и RedArmy не се летят от 4 рунда насам, какво отприщи битките в топа?
2. Битките в топа постановка ли са?
3. Комшиите нямат НАП с никой, по-силни ли са от останалите или по-самоуверени?
godo

Aз не съм бил в тези съюзи последните рундове, но според мен няма пи-силни или по-слаби! Има можещи и не можещи и хора с време или с липса на такова! Със сигурност не откривам "топлата вода", но си е така!

niki_god

Комшии като съюз бе създаден преди 6-7 рунда от мен, на принципа на купона и изкара точно един рунд (имаше готино мото на съюза, жалко че се затри със стария комп).Така че няма как да не сме си летяли 4 рунда подред. За мен не са, другите да си кажат. Съюза е създаден на принцип на купона, ние бием, те нас също. И както казваше Мечо Пух - "Който оцелее ще закусва".

gerodzwero

1. Може да се напише много по въпроса, но ще се въздържа. Само ще кажа, че правилата са да се спазват, а не да се заобикалят.
2. Постановките още не са започнали.
3. Просто кладенецът им е по-дълбок.

Solo

1. Летяли сме си и с Варненци и с Ред Арми предните 2 рунда.
2. Битките в топа нанесоха доста щети на Ред Арми и Варна, както и на един от моите съюзници, нямам впечатления съответните да са мазохисти.
3. На третия въпрос мога да отговоря само за себе си, определено всичките ми противници са по-силни от мен, аз спя през нощта, защото работя през деня. Определено за да се случат нещата които се случиха, съм по-голям късметлия и със сигурност доста по-самоуверен, за да им летя, да им бутам планети и да ги посрещам, когато и тримата са на по-два пъти повече точки.

Troll

1. Трудно ми е да отговоря, понеже взех акаунта скоро, последния рунд в който играх беше рунд 16, може би за това трябва да попитате serios.
2. Тука твърдо мога да кажа, че не са постановки.
3. Дали са по-силни това ще покаже времето. Може би за момента са по-активни.

serios

1. Малко да погледнем историята, кои съюзи ги е имало през последните 4 рунда и кои играчи къде са играли, и след това може да кажем какво е отприщило битките!
2. Ако са постановка, значи трябва да се считат за наливане не мислите ли така?
3. Силата на вюъра е голяма нещо!

ikod

Според мен смисълът на тази игра е да строиш кораби и да ровиш с тях в чуждите акаунти. Това всъщност прави играта мултиплеър, защото рано или късно засегнатите отвръщат - понякога очаквано, а понякога изненадващо. Копането, събирането на рециклажи и неактивни превръща акаунта ти в "тамагочи", за което е необходимо да полагаш постоянни грижи. Единственото, което ти дава този тип игра е да броиш цифрички като първолак пред черната дъска, само че тук не е дъска, а страничка, наречена статистика, но да се върнем на темата, т.е. въпросите.

1. Не знам и аз се чудя. Надявах се някой папарак да ме светне.
2. Постановка е! Така ми го поставиха миналата седмица, че още се чудя как да се възстановя.
3. В тази игра всички са каси ... комшии де.

kraken

1. Здравейте на всички. Играя първи рунд с червената армия и за сега само се нагаждам. Може би за напред бих отговорил на такъв въпрос.
2. Не.
3. Нито едно от двете.

Odessos

1. Доскуча ни.
2. Определено не са, никой не се радва на загубена планета.
3. Може би всичко е за шоуто.

sea

1. С РА е вярно, че не сме се летели, но с Комшии имаше летежи предния рунд, макар и само за кражби. Битките ги отприщи може би това, че няма договорки, а и прекаленото нахалство на някои играчи.
2. Не, поне ние когато сме летели не е било постановка.
3. Силни, не зная, но прекалено самоуверени определено са.

Varna

1. Забавлението, както всички знаем, ако няма летене няма и забавление.
2. Абсолютно НЕ.
3. Имат различен стериотип на игра, а и са доста стари и опитни играчи.

1. Кога ще видим вашия съюз в атака срещу водещите 3 съюза?
2. Защо не им летите, страх, респект или са прекалено силни за вашите възможности?
3. Има ли амбиции вашият съюз за челните позиции в крайното класиране?
4. Имате ли приятели в другите съюзи и летите ли се с тях?
5. Колко време трае омразата ви към някой флийтър, до края на рунда, или всеки рунд си спомняте старите истории и търсите начин да го занулите отново и отново?
GHostRIDER

1. Едва ли ще е скоро..
2. В момента са прекалено силни за моите възможности.
3. За първите 3 места едва ли ще се борим.
4. Нямам приятели в други съюзи.
5. Всеки рунд си спомням старите истории.

azsxdcfvgb

1. Може би когато станем конкурентоспособни, тъй като в момента сме доста слабички.
2. В момента сме в догонващи позиции, може би когато ги достигнем ще има битки и от нас.
3. Имаме амбиции за някоя друга битка, нищо повече.
4. Чак приятели - не.
5. Трае за цял живот.

skrac

1. Те освен дини и мини друго си нямат горките.
2. Летим по всеки в обхват.
3. Имам си други приоритети този рунд.
4. Имам, но са малко, рядко се срещат свястни хора в играта.
5. Бой докато не се изтрият, моднат вовеки или се откажат от играта.

Petka_Ta

1. Когато се отвори възможност.
2. Естествено че имам респект към тях, но все пак аз тепърва започвам. Все още съм 30к точки и даже не съм им в коефицента, но нищо не се знае за напред.
3. Амбиции винаги има, но се съмнявам за нещо повече от 5-6 място.
4. В момента имам само 1 приятел в играта и той е в съюза ми. Иначе познати имам доста, не съм ги нападал до сега, но винаги имам 1 на ум.
5.Трудно мога да мразя някой в тази игра. От както играя може би съм имал 1 враг и ако се засечем отново 100% ще се тормозим.

BaiGencho

1. Когато ни побелеят.
2. Регламента не го позволява, сложили са некъв коефициент гадовете админи...
3. Е много ясно, то ние винаги играем заради класацията. Ще ги изчакаме да се изморят и атакуваме първото място с финален спринт.
4. Всички са баджанаци, защо пък да не се летим, нали не са в нашия съюз.
5. Тия занулените не ги мразя, обичам ги.

minimalesko

1. Когато съберем достатъчно флот за да се съревноваваме с тях.
2. Защото са ми зелени.
3. Да.
4. Нямам приятели в другите съюзи.
5. Не мразя никой, който ми лети, все пак това е целта на играта - аз летя и другите летят по мен.

lolita

1. Няма да е скоро.
2. Правилата не го позволяват.
3. Не, аз играя за удоволствие.
4. Приятели не, по-скоро познати, а с удоволствие ще литна на този отворко Ludiq_max, че се прави на интересен.
5. Нямам лоши чувства към никой.

zehi777

1. Винаги им летя когато са в обхвата.
2. Страх не трябва да има, само спортен дух.
3. Амбиции има, ама възможности надали.
4. Приятели винаги има.
5. Докато не забравя кой беше.

hustler

Как да не летим срещу тях? Летим и още как, чак свят им се вие... Машината от 1 седмица е в протекция и мод...

Darth_Tyranus

1. Атаки към първите винаги е имало и ще има. Изключение този рунд направи съюз Varna, които в предвид името си мислихме, че сезонът ще ги ангажира повече отколкото играта, но уви оттървахме ги. За другите прошка нема!
2. Не са узрели още!
3. Амбиции ялови, както дойде!
4. Приятели имам, не си летим!
5. Мразя предателите, те си знаят.

monopolo

Ами водещите са недостъпни. Летим им когато ни дадат възможност. Приятели имам, но не се летя с тях до живот.

didug4

1. Никога най-вероятно.
2. По-скоро са ни тъмно зелени.
3. Средни.
4. No comment.
5. Сложно е ... Омразата в настоящ рунд трае до нулирането на врага и изтриването му.

DeFFeNDeR

1. Защото сме се отказали и играме ей така от немайкъде!
2. Как имаме доклади срещу играчи от първите 3 съюза!?!
3. Не, амбициите бяха 2006-2009г., когато съюза се казваше SaMaeL™.
4. ВСЕКИ И3ВЪН СЪЮЗА НИ Е ВРАГ!!!
5. Освен мене друг флийтър (3анулатор) не позанвам!

Los7

1. Едва ли ще е този рунд.
2. Прекалено силни са.
3. Ами не, целта е да стигнеме 10 място.
4. Имам, но не си летим.
5. До края на рунда.
1. Каква е перфектната комбинация между горещо време и горещ секс?
2. Какво правите по-често - стъпки в пясъка или секс в пясъка?
3. Фен ли сте на летните забивки или предпочитате секса с приятелката/жената?
4. Довършете фразата "Лято, плаж, море...."
5. Какви са ви плановете за остатъка от лятото?
yan100

1. Комбинацията е завършена с тропически плаж и студени коктейли.
2. По-скоро стъпки в пясъка.
3. По-скоро съм фен на летните флиртове, летния секс не винаги се получава.
4. ..загорели голи тела.
5. За съжаление почивката ще е малко.

reptile

1. Добър климатик.
2. За нещастие май по-често взеха да са стъпките.
3. Фен съм и на двете или както е казал Мечо Пух - "колкото повече, толкова повече"
4. ...и още нещо.
5. Основно бачкане и може би малко на морето в началото на август, но 2-рото за сега е само в сферата на пожеланията.

skrac

1. Нощното къпане решава проблема с жегата.
2. Не съм вижал пясък до сега.
3. Предпочитам суинг.
4. Каса бира, Каварна рокфест, смесен нудистки плаж.
5. Няма утре.

kraken

1. Кола с лед и лимон + някой милка шоколад.
2. Май стъпките са повече.
3. Обичам летните забивки, а вечерта след свалката да я изпратя на 7-мото небе.
4. Лято, плаж, море, а на мен ми се еВе.
5. Ще отида на почивка с наще. После се готвя за състезание по бокс.

azsxdcfvgb

1. Студена бира естествено.
2. За жалост стъпки в пясъка.
3. Не съм фен.
4. И още нещо.
5. Работа за жалост.

Darth_Tyranus

1. Като се прибера от работа съм точно като след такава комбинация. Пускам климатика, вадя студено от хладилника и забравям за дългото е...не!
2. Секс в пясъка. Като загрее го мушкам в пясъка да топля цял плаж!
3. Летните забивки са ми по на сърце, ако са и без ангажименти добре дошло!
4. Лято, плаж, море, потна бира.
5. Море ще е! На Китен мисля...

sea

1. Малко трудно го връзвам това горещо време /40 градуса/, ако е край морето няма проблем.
2. Ха ха ха според зависи.
3. Предпочитам с мъжа ми.
4. Лято, плаж, море.... и пак море, море, море ....
5. Все пак да дойде отпуската и да избягам край морето.

Varna

1. Тази комбинация трябва да е на хладно.
2. Принципно стъпки, че секс на пясъка понякога води до излишни болежки.
3. Не съм фен на такива забивки, предпочитам приятелки.
4. И аз бате, съм с две студени бирички и две женички под едно чадърче и слънцето прижуля и пече.
5. Ако, имам малко повечко свободно време смята да разпусна малко на водна баня.
Weekly Трибуна

Вчера (09.07.2012 г.) беше доста напечено и ми припомни отдавна отминали години.
Както всеки уикенд бях на почивка, поради което бях моднал. Малко след спирането на мода, очаквано към мен полетяха двама играчи на два пъти повече точки от мен - Varna и Odesos. Атаките им бяха почти перфектно организирани. Varna ми летеше във втора с 10 дини покрити с стабилна флота, по планетата на която ми беше стационирана флотата. Опитах да вляза между двете атаки и да посрещна дините, но беше трудно, още повече когато в същата минута организирах неочаквано посрещане на Одесос с купени от съюзник скаути.
Ударите на Varna:
Varna vs Solo

Varna vs Solo

За разлика от него, неговата половинка не се размина, успях да натъкмя посрещането на втората и атака в 4-та. Атакуваше ме на 2 вълни. Първата:
Odessos vs Solo

втората която рисковано посрещнах:
Odessos vs Solo

Рециклажа си събрах целия.

В същото време ikod се възползва и успя да унищожи друга нейна планета.

ikod vs Odessos

След удара на Varna по мен във втора, преместих планетата си в 4-та до неговата най-развита планета и разбира се веднага засилих половината си флота и дините по него. В същото време Odesos също се появи в системата в 4-та, за контра с цялата си флота и дини. За съжаление щита се зареждаше 7 минути след нейната контра, та положението хич не беше розово. Реших, че или всичко или нищо ще е. Бързо теглене на събрания ресурс в борсата (все пак бях кротък търговец), събаряне на сгради, както и един голям кредит от банката. Та с многото ресурс успях да купя близо 10к скаути и смело да посрещна играч на много повече точки. Атаката ми по Варна мина успешно, успях да унищожа планетата на 1-вия в класирането:

Solo vs Varna

Благодарение на което не ми пукаше особено дали Odesos ще ми изтрие цялата флота, заех се с организирането на посрещането и с купената флота и 500-те унита които си кътах. Организирахме и рецки със съюзниците, поне да не ги налея. Последва зрелищен удар:

Odessos vs Solo

Рециклажа събрахме на 70% (без 10кк метал и газта).
Общо взето извадих много късмет, но мисля, че късмета беше на страната на смелите.

След като Solo остави odessos почти без дини,odessos пося нова реколта която отглежда с помощта на много студена бира.
Odessos vs Solo

ikod

ikod vs Varna

2000 спийдъра останаха на планетата, от която атакувах. Мал шанс и късмет за Varna. Все пак за мен това е без значение ...нападнах 1-вия, който ми беше в горната граница на коефицента. Трябваше да сменя раса и да дърпам
рециклатори за да ми влезе в обсега. Топаджиите не са чак толкова страшни. Така че летете им.
За мен това беше един прекрасен рунд с добри опоненти. Специално благодаря на Varna, че ми позволи да си направя финална битка без предварителни уговорки! Ще се видим отново някой друг рунд.

Рециклаторите ни пристигнаха и успяха да съберат:

29320000 метал
0 кристали
0 газ
от: [4:360:15]

На този координат вече има:
6495736 метал
35815736 кристали
17907868 газ.

Solo vs Varna

y2j

Днес излизам от ваканционен мод и започнах да пускам битки. За загрявка, ограбих kanio от warez_ru и snake_ivo_21 от Pure Awsum.

y2j vs kanio

y2j vs snake_ivo_21

После dione удари защитките на tatarliev. После го посрещнах и аз:

y2j vs tatarliev

Понеже нямаше рециклатори, аз събрах ресурса за него:

116224 метал
116224 кристали
58112 газ
от: [3:173:10]

0 метал
0 кристали
0 газ.

Това не беше края, тъй като alexbate прати шпионаж на no_name, който всъщност е от съюз L4v4ZZ4™, с който сме във война. Предупредих всички останали за предстоящата битка, и отборно пратихме рецките си, така че целия рециклаж да отиде при нас.

y2u vs no_name

foxy_pz

2564760 метал
1035240 кристали
0 газ
от: [3:316:9]

alex_bate

0 метал
1000000 кристали
0 газ
0 метал
529520 кристали
1285100 газ.

antonvm

0 метал
529520 кристали
370480 газ

0 метал
0 кристали
914620 газ.

y2j

0 метал
0 кристали
914620 газ

0 метал
0 кристали
0 газ.

Ресурса е пратен обратно при мен.

skrac vs tristaan

GHostRIDER vs zehi777

antonvm vs mrr3v3ng3

fovi_pz vs krisman95

lolita vs air_strike

lolita vs mambo1

lolita vs tonco96
Временна класация на Рунд 19 Вселена 2

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

Индивидуална класация Бойни точки

Изображение

За вас материалите изготвиха: puhcho,slavi и Andropolis
Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед юли 15, 2012 1:35 pm

Изображение

:a033: fallenka обляна в сълзи излиза от дома си и се сблъсква с DeFFeNDeR.
DeFFeNDeR пита:
- Какво има, дъще? Защо плачеш?
- Мъжът ми хърка жестоко по цяла нощ. Не може да се спи. Отивам да подам молба за развод.
- О, не бързай, ако в това е проблема, мисля, че мога да ти помогна. Мъжът ти как спи, със събрани крака ли?
- Да, ама какво значение има?
- Има, значи като заспи ти му разтвори краката и това е всичко!
На следващият ден fallenka с усмивка на лицето звъни на вратата на съседа и носи бутилка уиски:
- Всичко беше добре тази нощ. Моля те, кажи ми как стана така!?
- Виж, дъще! Аз цял живот съм бил майстор на камини, когато му разтвориш краката топките му падат на гъза! Той иска да си поеме въздух, за да хърка, а тяга няма

:a078: puhcho мноо обичАла мъжО си. А он, зАвалията, имАл проблем с тоягата. Не моел да подигне самолЕто, напрао за кашмер! Апаньие, лИзаньие, тЕгленьие – нЕма шанс, никс!
А „оно” таа жена ги сърбело мноо, но она си му била вEрна и не щЕла никой друг да й ги изпЪне грЕбенья.
И била таа женица един път на екскурзия у арабско. И на една чаршия що да види – седи unufri и надува един дудУк, а от една делвичка са подава един смок и са надига. Смок капиньяр с две глАви.
Тя го питАла:
- Чиче, тоо дудук сичко ли мое а одръвье и а са надигнье?
Той казАл:
- Сичко мое, само да зАсвири, ама а мноо скъпо!
Рекла си она: „Мерак с пари са гАси, колко и ще да а скъпо го повлАчам, къ ма сЪрби ша Умра, оно са не издрЪжа, и ша ида да му пОсвира на slavi (така са казвал мъжо й), да изпрай дзверо, па удри-удрай да ми свири на „тва” кат чучулига на лански кочан!”
Речено-сторено!
ЗимАла она дудУка, и немАла тръпенье да са прибере при бако си у дома, да има жегленье през козината.
Дошла си она и най-накрая улезнала у дома при бако си. Той разтворил да а ладовина, завил са прАзглава с един бял чаршаф и спи. А она нЕма тръпенье да пробва дудУчето, зела го и засвирила.
Чудо - нещо под чаршафа са разшавало!
Възкресение - slavi го размрЪдал кЪ си спел!
ПочнАла наща яко да надува и да свири с една рЪка, а с другата да си мЪня дреите. ЗагорЕла е мноо! А чаршафа, мани че мръда, ми са и надига!
СъблЕкла са наща, качила са на кревато, нАди бако и си мисли: „Мамууу, де сИга къ са нАнижа, напрао са рАзпора, къ съм загорЕла!”
ДигнАла с един замах чаршафа и тъмЪн да са надене и кво да види – slavi спи по Очи, а из гЪзерето му един глист са подигнал!

:a092: charovna звъни по мобилния на VARNA:
- Къде си, скъпи?
- На лов в гората.
- Кой диша там така тежко?
- Една меца.
- Ми защо така стене?
- Щото съм я ранил.
- Ми що й е женски гласа?
- От де да знам ма, аз съм ловец, не съм ветеринар!

:Zz013: 4u6kopek и sapunerka ходили в Русе на екскурзия.
- А бе, 4u6ka тъй и тъй сме тука дай да идем в Румъния на гости на братчедите.
- Готово бе sapunerke.
По средата на моста обаче sapunerka се примолила:
- 4u6ka, спирай, пикай ми са.
- А бе, sapunerke как така тука? Mеждународен мост, ша слагаш майkа България.
- Не! Ша ма исчишкаш през мостта.
Държал 4u6kata, държал и по едно време казал:
- Аде бе sapunerke омаляха ми ръцете.
- Не мога, лодка минава отдолу, ша намокря хората.
4u6kopek погледнал и казал:
- Каква лодка ма? Путката ти се отразява във водата!

:girl_drink3: Odessos в университета. Професора я пита.
- Какво количество сперматозоиди отделят мъжете?
- Глътка, глътка и половина. .

:p020: Животът е болест , която се предава по полов път и е със СТО ПРОЦЕНТА смъртен изход.

:a025: Voltron решил да си направи модерна кравеферма. кандидатствал по евро-програма, спечелил я, направил я по най-модерен начин, сервирал на кравите най-меката и прясна слама докарана от далече, пускал на кравите да слушат музика, филми им прожектирал, представления им правил....... какво ли не... от пиле мляко..... имало и от най-модерните доилни апарати дето щадяли виметата на кравите да не ги боли, абе с 2 думи европейска работа. Веднъж обаче Voltron решил да изпробва модерния доилен апарат, взел накрайника, мушнал си го вътре и натиснал копчето за старт на програмата. започнало да му става много хубаво, свършил един път, два пъти, 3, 4, 5, взело да му става вече прекалено хубаво и решил да спре апарата. търсил, търсил, тук копче, там копче - няма копче..... апарата продължавам да смуче и смуче , търсил, търси, не успял да намери копчето, но видял телефона на производителя на машината, докопал се до телефона започнал да набира номера - звъни:
-Ало, добър ден!
отсреща:
-Добър ден!
-Извинявайте да ви попитам, - казал с треперещ вече глас Voltron - бихте ли ми казали как се спират тези апарати???
-Ами, за какво ви е да спирате апаратите, те са автоматични, като направят 20 литра сами си спират

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед юли 15, 2012 1:35 pm

Bulfleet във Facebook

Уважаеми летци,
съобщаваме Ви, че може да станете фенове на любимата ни онлайн игра и във Facebook. Последвайте ни в нашите две нови страници, където ще откривате информация за развитието на двата рунда във Вселените и ще може да спамите и обсъждате на воля.

Очакваме Ви!

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/289722457716400

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/303196709738748

Заключена

Върни се в “Bulfleet Newspaper”