Bulfleet Weekly 08.07.2012

Вашият източник на информация

Модератори: Bulfleet Newspaper, Bulfleet tribune assistant

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Регистриран: чет мар 27, 2008 10:25 am
Контакти:

Мнение от puhcho » нед юли 08, 2012 3:55 pm

Изображение

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед юли 08, 2012 3:56 pm

SMS за 6 лв - как работи?

Фортумо е сървис оператор, който има договори с много частни институции като посредник, предлагащ специфична услуга с ниска комисионна. В това число е и компанията държаща правата над булфлийт - XS Software.
Използвайки тази услуга, вие се свързвате първо с Fortumo, който при правилно въведени параметри насочва плащането към търговеца (XS Software), а при неправилно въведени параметри - не го насочва и връща стандартна грешка на SMS.
За да бъдат наясно господата от Фортумо към кой от всичките си търговци да насочат плащането, трябва клиентът да въведе предварително номера, от който ще извърши това плащане, и да изпрати точния кратък код на SMS. Това трябва да се извърши всеки път, когато решите да извършите плащане. Т.е. ако искате да изпратите 5 SMS-а един след друг, повторете операцията ПЕТ пъти.
Операцията е кратка и лесна:

1. Отваряте прозореца за закупуване на нанокредити
2. Избирате метод SMS
3. Избирате пакет 300 Nanocredits
4. (запишете си данните, които изкарва в следващия прозорец, при евентуален по-нататъшен проблем)
5. Натиснете "Продължете"
6. Въведете номера си и потвърдете с бутона по-долу
7. Изчакайте да се появи прозорец, в който пише:
Моля, изпратете SMS съдържащ MAD на номер 18423

Изчакване SMS
Изпращане на потвърждение
Приключване на транзакцията

8. Изпратете SMS-а с текст MAD на 18423
9. Изчакайте всички точки да светнат в зелено или от допълнителен прозорец рефрешвайте акаунта докато се появят кредитите

10. НЕ ЗАТВАРЯЙТЕ ТОЗИ ПРОЗОРЕЦ ДОКАТО НЕ СЕ ПОЯВЯТ КРЕДИТИТЕ В АКАУНТА
11. Ако решите да изпратите втори SMS (след като са дошли кредитите) затворете прозореца и повторете стъпките от точка 1. нататък

Запомнете, че при грешно написан номер, от който се изпраща SMS-а, или ненаписан номер, или непотвърден номер, или не написан номер за втори SMS, шестте лева ще бъдат таксувани от вашата сметка, но ще бъдат в полза на оператора Fortumo и няма да бъдат насочени към търговеца, съответно няма да има и транзакция т.е. кредити няма да бъдат получени.

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед юли 08, 2012 3:56 pm

Вселена Хардкор

Уважаеми летци,
настъпи края и на Рунд 28 във Вселена Хардкор.
Всички забелязахме не липсваше динамика в рунда. Заформиха се сериозни вражди между големите съюзи, които се запазиха до последните часове на рунда. Както винаги станахме свидетели на невероятни прояви от страна на неуравновесени играчи, но без тях играта нямаше да бъде същата.
Въпреки проблемите, които имаше съюз Purgatory през този рунд, отново доказа кой е лидера и успя да опази първото място в съюзното класиране, въпреки сериозната конкуренция на съюз warez.ru.
Екипът ни поздравява и първенецът в индивидуалното класиране - Haleesi, за блястящата игра, която показа през целия рунд.
Екипът ни Ви пожелава още по-динамичен и интригуващ 29-ти рунд на любимата игра.

1. Доволни ли сте от развитието на играта този рунд?
2. Смятате ли че администраторството през този рунд беше на ниво?
3. Каква според вас е причината за втори пореден рунд да се наказват играчи от топа непосредствено преди края?
4. Несправедливo ли бяха наказани rumpolino и weststar?
5. Смятате ли че slavi заслужаваше наказание за битката си с tor?
Undisputed

1. Да.
2. Админите влизаха рядко, но като са 3-4 човека постоянно ще се намери някой на линия.
3. Лакомия за места в топа.
4. Не знам за какво става въпрос.
5. Не съм запознат за каква битка става на въпрос, но ако е направена с цел качване на точки, както при папагал - бан и за двамата!

Dadjain

1. Ами горе-долу. Почти всичко беше нормално.
2. Не. Това беше пълна пародия от страна на админстрацията.
3. Лични цели. Изваждане от класацията, защото на някой така му е удобно.
4. Не знам. Не съм навътре с тази ситуация.
5. Ами не. Няма смисъл от наказание, защото тази битка нямаше никакво значение за победителя.

WestGym

1. Горе долу, но има още какво да се изисква.
2. Да.
3. Наливане.
4. Не знам нищо по темата.
5. Ами не.

WestStar

1. Да, разбира се. Първи рунд и съм в топ 10. Пъргатори спечели съюзната. Какво повече да искам?
2. Малко по-рано коментирах админите във форума. В резултат получих бан по айпи. Който му е интересно какво написах там, да ми пише на лично съобщение.
3. Нямам толкова мозък да го проумея.
4. БАН ДО ЖИВОТ за тия двамата. Тия срам нямат, ще ми атакуват разбираш ли....
5. 100 удара с камшик...

Haleesi

1. Да доволен сам от развитиет, макар че винаги може и по-добре и дано оправят коефициента на атака.
2. Винаги когато имат възможност откликват момчетата и правят всичко по силите си.
3. Ами да се спази традицията може би. Важни са.
4. Ами може би не, но зависи все пак. Не съм аз админ за да реша.
5. За слави не знам. Но по принцип трябваше да се нулира рециклажа, взетите бойни точки, които бяха над 200к и нивата, които бяха ъпгрейднати от тор от тези точки. Но както се бяха изказали по време на рунда в чата, нека да не давам акъл на админите какво да правят, нали си имало правила и трябва да се спазват.

kust

1. Не съм доволен от развитието изобщо, постоянно нови платени екстри и олесняване на играта до безобразие.
2. Ами не, твърде рядко влизат за да следят какво се случва, аз например съм влизал в чужди акаунти и изобщо не бях наказан, това нормално ли е?
3. Причината е, че админите нямат поглед върху играта и затова преценяват грешно някои сигуации, трябва по-сериозно отношение.
4. Напълно несправедливо и дори не им беше обърнато внимание на обясненията до следващия ден, пълно безобразие.
5. Слави е пълно камикадзе, но това не беше финална битка нито наливане, тъй като си събра рециклажа, няма причина за наказание.

rumpolino

1. От кое развитие дали съм доволен? Не разбирам много въпроса. Ако питате за моето лично представяне и това на съюза, да, доволен съм. Смачкахме всичко що шава и завършихме рунда без никаква конкуренция. Също така определям рунда за интересен, интригата се запази кажи-речи до края, имаше много битки, съборени планети. Готинко стана.
2. За администрацията ли? Ами имаха доста действия против правилата. Например 5-те пъти превишени часове
на papagal се наказаха с общо 1 седмица, акаунта изпусна дните в жълто за всяко наказание и това до края на рунда, което е в разрез с правилника. Наблюдавах и още 3-4 спестени наказания за превишените часове, но може би така са сметнали за правилно. Малко играчи останахме и подобни наказания понякога са ненужни. За най-голямата грешка и глупост от страна на администрацията ще отговоря със следващият отговор.
3. Причината може би е в това, че в края на рунда играчите започват да мъдрят схеми как да заобиколят правилата и да се вдигнат с някое място в класацията. Често се получават пълни тъпотии, които не остават ненаказани. В случаят този рунд - административна грешка.
4. Определено смятам, че наказанията бяха несправедливи. Липса на пълна аргументация от страна на администрацията. Горе долу се получи така, че ударихме играч и бяхме наказани за това. Разбирам, че с акаунта е имало проблем, но не бяха наказани правилните лица. В опит да се вземе адекватно решение, взе се абсурдното.
5. Доколкото разбрах от самият slavi, макар да е знаел, че е на загуба, причината да остави е грешка в сметките с калкулатора. Слави продължи играта си и в следващите дни, докато не го удариха, рециклажа е в тях, така че не смятам, че битката попълва критериите за финална такава.

pesss

1. Ми не особено, нямаше хора и беше скучно.
2. Зависи как дефинираме нивото...
3. Защото 10-те човека които играят по 20 часа на ден си злобеят един към друг.
4. Ти сериозно ли? Те тия им е трудно да пратят мейл, акаунти били хаквали...
5. Е, ако хорската простотия се наказваше, то няма кой да остане.

4u6kopek

1. Дам, доволен съм долу горе.
2. Горе-долу, има още какво да се желае и то доста.
3. То си е обичайното-борба за първите места.
4. Моето мнение е да. Поне за Уеста - за Румпи не знам, но и от къде е гаранция, че на онзи е хакнат акаунта, или не го е давал за сийд и сийдъра му да го е разбил и сега да се ослушва? Както стана в началото на рунда мегахоник ли как се пишеше и кой акаунт така си бе изтрит?
5. Ако той бе наказан и тора трябваше да бъде наказан, защото все пак него наляха с бойни точки. Ама като наш лидер - не заслужаваше да бъде наказан.

mehagonic2

1. Доволен съм че изтрих акаунта на злето.
2. Смятам че администрацията си свърши работата.
3. Ми идиоти, каква може да е причината хахаха.
4. Справедливо наказани бяха и 2-те лекета.
5. Ми, много ясно че трябваше да го накажат, само мен ли ще ме махат от класацията.

Nefertiti

1. Да.
2. Кога е било, та сега да бъде.
3. Админите не знаят за какво наказват, че аз ли.
4. Не знам.
5. Не, всеки има право да рискува и да загуби.

Absalon

1. Ем аз на защитката сладка работа си беше ...
2. Да.
3. Ми, всеки луд с номера си, някои с цяла програма, вместо да играят като хората се чудят как да мамят ..
4. Не знам.
5. Не.
============================================================================================
Weekly Трибуна

LordStark vs Yates

Yates vs LordStark

Ludiq_max vs dim40

DEADMACH РУНД 28

Победителя в Рунд 28 Haleesi реши да не играе deadmatch и да направи финална битка,tor обаче не беше на същото мнение и се вдигна Haleesi vs tor
След кратко зачудване за поведението на tor haleesi потърси съдействие от администрацията. Haleesi vs bold

Ето и финалните битки на останалите флийтъри

Flex90 vs WestStar

Fr0z3n_soul vs Absalon

LordStark vs gruel

WesrGym vs svetbg

audia4 vs Crash

kristian_123 vs 666

lolita vs ssammson

mrazqte vs Faraona

oliveti vs Absalon

pesss vs slavkokostov

radarov vs Maligos

sas vs 4u6kopek

svetbg vs Absalon

svetbg vs ibm

tor vs WestStar

top vs Undisputed

terminatora vs Tibbers

Undisputed vs valkis

BlackSwan vs gruel

lolita vs Megabasa

lolita vs oliveti

============================================================================================
Крайно класиране на Рунд 28 Вселена Хардкор

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

За вас материалите изготвиха: puhcho и slavi
Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед юли 08, 2012 3:57 pm

Вселена 2

След дългия и скучен зимен рунд, Вселена 2 най-накрая се пробуди и всички сили са хвърлени около отстраняването на съюз RED ARMY от челните позиции. Комшиите се събраха на по чашка-две и решиха, че е време да се сложи край на господството на червеноармейци. След като посяха своя бостан и отгледаха полодовете си с много любов, дойде време да изпробват добра ли е реколтата им и дали са използвали правилните пестициди.
Първи своята реколта изпробва Solo
Solo vs serios

Niki_god и ikod се включиха в нощната смяна, като и техните дини се оказаха добре отглеждани.

niko_god vs serios
ikod vs serios
niki_god vs serios
ikod vs serios

Червеноармейците извикаха на помощ своите добри приятели от VARNA.

Odessos vs ikod
sea vs ikod
sea vs ikod
Varna vs ikod
Varna vs ikod

Последиците от бостанските войни са следните - двама моднали играчи - serios и solo и един играч в протекция - ikod.
Екипът ни продължава да следи с интерес метеоритният дъжд във Вселена 2.
Очаквайте продължение...

Малко настрани от играчите в топа, във вселенския чат се разрази истинска словестна война между skrac и krisman95. Бяха използвани доста груби изрази и много обиди.
Екипът ни потърси двете страни за коментар, като до редакционното приключване на броя krisman95 не беше открит за коментар.

skrac
1. Какво ти е мнението за krisman95?
2. Как ще отвърнеш на нападките към теб и обидите от него?
3. Би ли направил един боксов мач с него, както той пожела?
1. Това е някакво пишлеме на 12-13 години.
2. Такива като него с лопата да ги ринеш ...
3. Аз съм футболист, а не боксьор, в уличния бой кантар и правила няма, а голямата уста е минус.

krisman95

1. От какво е поредна омразата към skrac?
2. Насилието ли е начина за да се разберете?
3. Защо след като разбра, че skrac е получил контузия му пожела бавно възстановяване?

Weekly Трибуна

BikerBoy vs Lord_of_light

BikerBoy vs lubaka666

RoNaLd0 vs ^v^

azsxdcfvgb vs Coverdale

azsxdcfvgb vs RuMBaTa

hustler vs da_da

hustler vs getsnikers

lolita vs Danisimo

skrac vs Jimi

skrac vs darkdefender

nemebii vs terminatora

lolita vs ninchetoo91

nemebii vs godo
Временна класация на Рунд 19 Вселена 2

Съюзна класация

Изображение

Индивидуална класация

Изображение

Индивидуална класация Бойни точки

Изображение

За вас материалите изготвиха: puhcho и slavi
Bulfleet Weekly Team

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед юли 08, 2012 3:57 pm

Изображение

Командос от специалните служби закъснява за работа. Шефът му е много ядосан.
- Чакам някакво разумно обяснение. Един час закъснение ми идва малко множко. Все пак си мислех, че мога да разчитам на мойте спец-полицаи.
- Шефе, много се извинявам. Всичко ще обясня. Тази сутрин всичко направих както си трябва. Станах в 5 часа. Пробягах 10 километра. Направих 300 лицеви опори. Измих се. Облякох се. Сложих си бронежилетката. Сложих си кобура. Пъхнах пистолета. Сложих ножа. Газовия флакон. Препасах си гумената палка. Овисих си и белезниците на колана. Метнах автомата на рамо. Сложих си маската и каската. Тръгвам да излизам и на вратата се погледнах в огледалото и ... се насрах от страх.

puhcho попитала мъжа си:
- Мъжо, верно ли е, че с какъвто се събираш, такъв ставаш?
- Вярно е - отвърнал мъжа.
- Ами, тогава защо не се събираш с някои ебачи?

Сиамски близнаци отиват на лекар.
-Докторе - казва единия - искам да ни разделиш.
- Как я виждате тая бе момчета - зяпнал докторът - вие сте с общи органи. Операцията е страшно рискова. Шансът да умрете на масата е огромен. Защо искате да се делите?
- Ами, докторе, брат ми стана гей...
- Е, това причина ли е - възмутил се доктора - братя сте. Освен това е необходимо повече разбиране, свобода на сексуалната ориентация и т.н.
- Бе каква свобода, бе - креснал пък първия - ГЪЗА НИ Е ОБЩ!

Иванчо имал голяма дарба да рисува. Бил направо гениален художник. Каквото и да нарисува, толкова добре го докарвал, че изглеждало като истинско. Веднъж в училище, както си седял в час, от скука си драскал по чина и нарисувал муха. Учителката минала покрай него и видяла мухата. Помислила я за истинска. Замахнала с ръка да я убие и си ударила ръката в чина.
- Иване, утре баща ти да дойде в училище.
На следващия ден бащата на Иванчо пристигнал да се срещне с учителката.
- Иванчо има голяма дарба като художник – казала учителката , – но не я използва по предназначение. Вчера нарисува муха на чина. Аз замахнах да я убия и си изкълчих китката.
- Това не е нищо - казал бащата на Иванчо. – Преди седмица тоя келеш беше нарисувал във ваната крокодил. Толкова добре го беше нарисувал, че като влязох и го видях, от страх изхвърчах през първата врата, която видях. Оказа се, че този келеш и вратата беше нарисувал.

Малко момченце разпитва приятелят на майка си:
- Чичо Пешо, вие къде бяхте снощи с мама?
- На кино.
- А после?
- Ами после заведох майка ти на ресторант.
- А после?
- Ами после вечеряхме в ресторанта.
- А после?
- Ами после изпратих майка ти до вас и си отидох вкъщи.
- Чичо Пешо, ти да не си гей.......

Малко от коментарите по време на евро2012г.

‎"За Буфон няма да е лошо да хвърли едно око да види дали всичко е наред със стената" Петър Василев, Испания - Италия

"Може би на гръцкия национален отбор му трябват герои като Ахил, Хектор, Агамемнон на великия поет Одисей - великия певец на гръцката митология"
Радостин Любомиров. Гърция - Чехия

"Ярослав Плашил участва на трето европейско първенство. Той игра през 2004 година, след това през 2008 и сега през 2002"
Ивайло Ангелов, Чехия - Португалия

"Мореплавателите отново настъпват към вратата, но са посрещнати от чешките рифове"
Ивайло Ангелов, Чехия - Португалия

Потребителски аватар
puhcho
Ефрейтор (Corporal)
Контакти:

Мнение от puhcho » нед юли 08, 2012 3:58 pm

Bulfleet във Facebook

Уважаеми летци,
съобщаваме Ви, че може да станете фенове на любимата ни онлайн игра и във Facebook. Последвайте ни в нашите две нови страници, където ще откривате информация за развитието на двата рунда във Вселените и ще може да спамите и обсъждате на воля.

Очакваме Ви!

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/289722457716400

https://www.facebook.com/pages/Bulfleet/303196709738748

Заключена

Върни се в “Bulfleet Newspaper”